szkoła farmerów

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika -anna2806-, 15 stycznia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -anna2806-

    -anna2806- Koneser forum

    Usunięto mi jednego kurczaczka dlaczego
     
  2. piechanna

    piechanna Analityk forum

    Może przekroczył 40 level, to pewnie wtedy już kończy żywo kurczaka ?
     
  3. -anna2806-

    -anna2806- Koneser forum

    nie miał 12 level
     
  4. piechanna

    piechanna Analityk forum

    W takim razie może w PT zapytaj, bo nic innego nie mogę Ci doradzić.
     
  5. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    ja usunęłam sama nieaktywnego kurczaka a teraz żałuję,bo nie ma chętnych do szkoły,mam jeszcze jednego leniucha,ale zatrzymam,będę go obdarowywać,,ech

    może Twój kurczak sam zrezygnował ze szkoły,wydaje mi się,że jest taka opcja rezygnacji z mentora
     
  6. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Kurczaczek chyba sam może zrezygnować z mentora. Może tak się właśnie stało.
     
  7. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    -anna2806-, może być tak że niechcący sama usunęłaś swojego kurczaka, może być tak że to kurczak Ciebie usunął, lub opuścił system. Zawsze możesz wysłać sówkę z zapytaniem do swojego kurczaka. Możesz również wysłać zapytanie do Pomocy Technicznej.
    Czy masz tutaj jeszcze jakieś pytania? :)

    Graczom dziękuję za pomoc. :)
     
    ***kacper*** lubi to.
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Kolejne pytania w temacie się nie pojawiły, więc temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.