Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Tekla zniknęła, może też Jej się nie udało przez to wariujące forum :sleepy:.
     
    ryba4862 and carlain21 like this.
  2. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Witajcie dziewczyny wieczorowa porą :)
    Nutko , czasem nie śpię w nocy , żeby spać ktoś mógł ;)
    Tekla , może masz kogoś w domku kto pokazałby Ci jak skopiować i wkleić link sygnaturki .Mnie pierwszy raz pomógł syn .
     
    stokrotka76, Nutka and carlain21 like this.
  3. waszunio

    waszunio Ekspert forum

    Dobry wieczór :)
    Przepraszam, że wpadam bez zaproszenia i wtrącam się.
    Wydaje mi się, ze Tekla nie może wkleić sygnatury, bo ma jakiś obrazek i napis.
    Powinna najpierw to usunąć i dopiero potem wkleić sygnaturę.
    Pozdrawiam. I trzymam kciuki aby się udało z tą sygnaturą. :)
     
  4. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Do nas można bez zaproszenia :D wszyscy są mile widziani a Tekla już dostała wszystkie wskazówki i tę o której mówisz też...no cóż, niektórzy potrzebują więcej czasu, ale jestem pewna, że w końcu uda się :)
     
    Nutka and ryba4862 like this.
  5. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Też nie sądzę tak jak Ty. Więc to pewnie Twój kolega.
    A fakty,które podałaś na to z dużym prawdopodobieństwem wskazują,że masz rację.
    Fajnie się czujesz czytając książkę kogoś kogo znasz:);)

    Witam gościa w Magicznej Chacie.
    Stokrotka twierdzi,że Tekla ma wszystkie wskazówki, uważam,że ma ich bardzo dużo i wszystko co potrzeba.Napiszę jednak jeszcze raz.
    Tekla, okienka maja być puste. I to forumowe, które pokazuje się jak klikniesz na napis Sygnatura i to okienko, w które masz wkleić skopiowany link. Jeśli masz tam coś wpisane. To usuń to a następnie wklejaj.
     
    Nutka, stokrotka76 and ryba4862 like this.
  6. waszunio

    waszunio Ekspert forum

    Dobry wieczór raz jeszcze.
    Czasem podczytuję Magiczną Chatę. Podoba mi się to jak ze sobą rozmawiacie.
    I pisząc ten post czułam się jak intruz. Widziałam jak bardzo się starałyście pomóc Tekli.
    I nie chciałam abyście myślały, że podważam Wasze starania.

    Dziękuję, za miłe powitanie. :)
     
  7. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Gość w dom...... :D
    Jesteś tu pasującym ogniwem z tym kotkowym, cudnym avatarem :)
     
  8. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    W życiu byśmy tak nie pomyślały:)
    Każda wskazówka jest cenna.
    Myślę,że Tekla raz jeszcze na spokojnie spróbuję jutro czy tam kiedy się pojawi wstawić sygnaturkę.
    A jak coś nie będzie wiedzieć, to będziemy jej zadawać pytania.
     
  9. waszunio

    waszunio Ekspert forum

    Dawno dawno temu mieszkała ze mną kotka. Była najmądrzejszą i najpiękniejszą kotką na świecie.
    Jako koci niemowlak poszła sobie na spacerek i zgubiła się. Bardzo płakała pod krzakiem.
    Była zmarznięta i przemoczona. Została ogrzana i wysuszona suszarką do włosów.
    I stwierdziła, że jestem jej mamą. Codziennie mnie budziła robiąc mi masaż głowy.
    No i "czesała" mnie po kociemu. A gdy wracałam z pracy czekała na mnie i opowiadała jak jej minął dzień.

    Niestety już dawno nie ma jej na tym świecie.
    Teraz biega z innymi kotami po niebiańskich łąkach.
     
  10. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Piękna historia i pozostały piękne wspomnienia:)
    Spodobały mi się określenia masaż głowy oraz "czesanie" po kociemu. xD
     
  11. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Ja również witam :). Wprawdzie dołączyłam nie tak dawno ;), ale dzięki Dziewczynom czuję się jak u siebie, więc również pozwolę sobie Ciebie zaprosić do Naszego domku :music:.
    Każda pomoc i podpowiedź przy zakładaniu sygnaturki przez Teklę jest pomocna i może okazać się tą najważniejszą i w najwłaściwszym momencie :).
    Ale zrobiłam remanent w książkach xD. Ok. 200 przygotowałam do oddania (prawdopodobnie do biblioteki), a w szafach prawie nie widać różnicy :D.
    Zmęczyłam się okrutnie, a jutro niestety poniedziałek, więc już się muszę pożegnać :sleepy:.
    Dobrej nocy Wszystkim życzę :music:.
     
  12. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Ujęłaś to bardzo trafnie z tymi wskazówkami dla Tekli.
    Masz niezły zbiór książek, trochę Ci zazdroszczę,tak pozytywnie:)
    Dobrze przejrzałaś wszystko? Może z tych co chcesz oddać,jeszcze być coś dla siebie zachomikowalaxD

    Wyśpij się porządnie, po tym jak tak okrutnie się zmęczyłaś, powinnaś spać jak suseł:p
     
    ryba4862 and Nutka like this.
  13. waszunio

    waszunio Ekspert forum

    Ten masaż to jeszcze nic. ;)
    Mojemu koledze kot masował plecy. xD Kolega nazywał ten masaż kocim liftingiem. :p:D
    Dziękuję. :)
    Ja książki z reguły wystawiam w moim domu. (Mieszkam w bloku)
    Znikają w sekundę.
    Biblioteka nie jest zainteresowana.

    Słodkich snów Ci życzę. :)
     
    Anetta41, ryba4862 and carlain21 like this.
  14. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Znam to:)
    Mój kot tak z łapki na łapkę przestępuje i mi robi koci lifting szyi,brzucha...xDxD
    Szkoda tylko,że tak troszeczkę przy tym drapie. xD
     
    ryba4862 and waszunio like this.
  15. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Może bym i zachmikowała, ale już naprawdę nie mam gdzie, a zostało mi jeszcze z 2 razy tyle, więc mam nadal co czytać. Poza tym teraz gromadzę książki w czytniku. Zauważyłam już nawet jego inne plusy niż tylko to że nie zajmuje miejsca w domu ;).
    A tę książkę Kolegi czyta się jeszcze fajniej mając tę świadomość.

    Dziękuję :). Też mieszkam w bloku, ale trochę mi żal zostawić je koło śmietnika, bo na klatce to u mnie nie ma sensu (tylko 5 mieszkań oprócz mojego). A do biblioteki już kiedyś oddawałam, nawet sami przyjechali po nie :). Teraz jeszcze nie pytałam, ale mam nadzieję, że znowu chętnie wezmą:).
    Dobra, już na prawdę idę. Kolorków:inlove:.
     
    ryba4862, carlain21 and waszunio like this.
  16. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Koty są wyjątkowe i można o nich w nieskończoność a mi skojarzyła się z tą piekną historią taka nutka :)


    Nutko ja kiedyś czytałam o takiej akcji....przeczytaną książke zostawia sie w jakimś publicznym miejscu, ktos kto ja znajdzie i jest zainteresowany czyta i po przeczytaniu znowu podrzuca innemu ale nie wiem czy ktos wcielił to w życie :)
    Spij dobrze :) jutro niezbyt pracowitego dnia :)

    Karola moje koty czasem robią taki lifting nie tylko mnie ale tez mojej psinie...Benia o dziwo nie protestuje :)
     
    Last edited: Jan 10, 2016
  17. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Dobranoc dziewczyny:):inlove:
    Zmykam wtulić się w poduszkę:)
     
    Nutka and ryba4862 like this.
  18. waszunio

    waszunio Ekspert forum

    Stokrotko - nie mogę tej nutki usłyszeć niestety. :( Jakiś błąd.

    Dobranoc Carlain. :)
     
  19. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Odpowiem tylko,że też teraz spróbowałam i nie można posłuchać piosenki od Stokrotki.
    Błąd jakiś tam wystąpił.
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  20. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG]dobranoc kochane mruczusie...mam dosyc już tego tygodnia...jak to dobrze że jutro poniedziałek...dobranoc
     
    ryba4862, Nutka and stokrotka76 like this.
Thread Status:
Not open for further replies.