Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Dobrej nocki kociarom i udanych łowów ich pupilom
    Zapisuje się do klubiku - mam dwie kotki na stałe :inlove::D i gromadkę dokarmiam ;)
    Pozdrawiam Ela
     
  2. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Fajny kubeczek z kotkiem, dziekuje bardzo Grazynko, podoba mi sie..
    Tez jest dla mnie ciezke po tych schodach z zakupami...

    Karolciu, jeszcze cos pisalam do Ciebie w poprzednim postu - pisalam w etapach..

    Witaj Elu..

    Tez juz zmykam.. jestem spiaca i oczy potrzebuja odpoczac..
    Dobrej nocki wszystkim i kolorkow..
     
    Anetta41 likes this.
  3. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witaj Elu:)
    Fajnie,że się tu zjawiłaś.
    Mój myszek nie łapie:)


    Kubek z kociakiem ładny:)
    Mnie też się podoba:)
    Czytałam Haniu, niech będzie,że każdy nazwie kociaka jak chce:)

    Dobranoc:)
     
    Last edited: Sep 15, 2014
    ja-nina7 likes this.
  4. carlain2

    carlain2 Czeladnik forum

    Ja też mam kota...jest bielusieńki i niestety głuchy, Ponoć często to się zdarza u białych ale świetnie sobie radzi :) Pozdrawiam wszystkich i miło mi będzie czasem z wami pobyć :)
     
    ja-nina7 and Anetta41 like this.
  5. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Hej dziewczyny...Witaj Elu....wszystkie poranne obowiązki wykonane, koty nakarmione nawet trochę pomiziane i lecę do pracy :) kto ma czas niech bawi się dobrze :) pamiętajcie, że tu jesteście u siebie...pa do wieczora.
    Wszystkim miłego dnia :D [​IMG]

    Carlain 2 ...Ciebie też witam...Twój nick to spore zaskoczenie bo mamy carlain21, w pierwszej chwili myslałam, że to Karolinka bez swojej pieknej sukienki...teraz już naprawde lece...pa
     
    ja-nina7 and Anetta41 like this.
  6. Kami

    Kami Ambasador forum

    Dzień dobry :)

    Zostawiam poranną kawę i uciekam szykować się do pracy :)

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  7. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    O tak. Bez niej to tak jakoś nie tak :oops:
     
    ja-nina7, Anetta41 and stokrotka76 like this.
  8. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Może nasze myśli o niej będą miały moc sprawczą :D
     
    ja-nina7 likes this.
  9. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :) Znalazłam Magiczną Kocią Chatę .Co prawda kota już nie mam :(ale jest tu tak przytulnie ,ze będę zaglądać :)
     
    ja-nina7 and Anetta41 like this.
  10. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Oj, jaki miły gość :) witaj Rybko :) my tu lubimy wszystkich , niekociarze też mają miejsce przy kominku :) a czasem nawet można coś zanucić i pobrzdąkać na gitarze :)
     
    ja-nina7 likes this.
  11. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Dziękuję . Stokrotko :)
    W taki razie przyszłam w odpowiednim towarzystwie : :music:
     
  12. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Haha...miły gość z odpowiednim towarzystwem :inlove: i czego chcieć więcej :)
     
    ja-nina7 and ryba4862 like this.
  13. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witajcie:)
    Kami pięknie dziękuję za kawkę, spróbowałam pyszna:)
    Kotek myślę,że piankę choć spróbował:)

    Stokrotko udało Ci się skończyć event?
     
    ja-nina7 likes this.
  14. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Mam nadzieję ,że poprawiłam Ci nastrój choć troszeczkę :)Ja i moi towarzysze ;)
     
    ja-nina7 likes this.
  15. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Hej Karola :) udało mi się ale na styk. Kończyłam przed wyjściem do pracy :) zapomiałam postawić stajennych ale nie liczę na wiele tak, że nie spieszę się specjalnie z tymi tajemniczościami :)
    A jak Ty ? Robiłas do końca ?


    Dokładnie tak Rybko ale Ty wiesz przecież co mi w duszy gra :)
     
    ja-nina7 and ryba4862 like this.
  16. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Mnie się nie udało. Nie wykonałam tych zadań,które sobie założyłam. Brakło roślinek, babeczki były a rabarbar tylko na 2 zadanie siałam,
    Gdybym jeszcze rano zebrało roślinki i posiała pewnie też by mi się udało na styk.
    To co mam wymienią na SG i PD.
    Kupię sobie za to troszkę zwierzaków:)
    Cieszę się,że Ty dałaś radę:)
    Niech Ci się trafią fajne niespodzianki:)

    Ja czekam na kolejny,czytałam w Zgaduli,że może się przydać żurawinę,mam jeszcze chutneya więc sieję:)
     
  17. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Ja nie mam szczęścia do niespodzianek ale może kiedyś sypnie mi tajemniczy czymś różowym, mimo, że różu nie lubię :)
    Nawet nie wiem, że szykuje się coś nowego, muszę po forumie polatać i zebrać plotki :)
     
  18. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Szykuje się:)
    Od 18 września event wrześniowy w spółdzielni(Octoberfest)
    Też nie przepadam za różem, wolę te czerwone zagrody/fabryki:)
     
  19. Kami

    Kami Ambasador forum

    Witajcie dziewczyny :) Widzę, że już zadomowione jesteście :)
    Ja skończyłam event, ale ze stajennych sam badziew - szkoda gadać...
     
    Anetta41 likes this.
  20. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    O matko 8)chyba sobie odpuszczę bo mam dość tego siania a nie mogę założyć, że zrobię kilka zadań bo jak zacznę to już nie mogę się zatrzymać :)

    Dlatego Kami te tajemnicze zagrody wcale mnie nie kręcą...zawsze mam do tyłu :eek:
     
Thread Status:
Not open for further replies.