kasztanowe pnącze

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by babsi6343, Dec 21, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. babsi6343

    babsi6343 Mieszkaniec forum

    Co robię źle? Odpaliłam kasztanka, wsadziłam kerstol i niewinność, a roślinki nie chcą rosnąć w sekundkę. Demencja? A może były zmiany?:(
     
  2. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Podlałaś SN?? Uszlachetnienie masz wsadzone w sloty w szklarni??
     
  3. babsi6343

    babsi6343 Mieszkaniec forum

    Uszlachetnienie jest, podlane nawozem też. sprawdzałam i na cebuli i iryskach. Jesszcze się przeloguję bo może kasztan się zawiesił, choć w slocie widnieje jako aktywny.
     
  4. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    A wpierw odpaliłaś bonusy a potem siałaś czy wpierw posiałaś a potem odpaliłaś bonusy?? Nie wiem co może być przyczyną, pnącza kasztankowego nie mam, ale z tego co się naczytałam to nie bardzo wiem co może być nie tak skoro wszystko masz :)
     
  5. babsi6343

    babsi6343 Mieszkaniec forum

    Najpierw wszystko odpaliłam a potem siałam, napisałam do PT, ale jest póżno i nie wiem czy doczekam się odpowiedzi. Chyba najpierw czas bonusu się zakończy
    :DPT sprawdziła i.... wstyd, wsadziłam upiorny bukiet zamiast niewinności.
    Mikołaju! przynieś proszę nowe okulary.;)
    Można zamknąć.
     
    Last edited: Dec 21, 2015
    iza_79 and toDzasta like this.
  6. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    A w szklarni masz wsadzone uszlachetnienie?
     
  7. babsi6343

    babsi6343 Mieszkaniec forum

    już się wyjaśniło. Ślepa jestem, wsadziłam upiorny zamiast niewinności.xD
     
    chrumcia91 likes this.
  8. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    babsi6343, wybacz że dopiero teraz, awaria piernikowa. ;)
    Skoro wszystko się już wyjaśniło to temat pozwolę sobie zamknąć. :)
    Życzę obfitych zbiorów oraz spokojnej nocy. :)

    Graczom bardzo dziękuję za pomoc. :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.