kasztanowe pnącze

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika babsi6343, 21 grudnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. babsi6343

    babsi6343 Mieszkaniec forum

    Co robię źle? Odpaliłam kasztanka, wsadziłam kerstol i niewinność, a roślinki nie chcą rosnąć w sekundkę. Demencja? A może były zmiany?:(
     
  2. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Podlałaś SN?? Uszlachetnienie masz wsadzone w sloty w szklarni??
     
  3. babsi6343

    babsi6343 Mieszkaniec forum

    Uszlachetnienie jest, podlane nawozem też. sprawdzałam i na cebuli i iryskach. Jesszcze się przeloguję bo może kasztan się zawiesił, choć w slocie widnieje jako aktywny.
     
  4. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    A wpierw odpaliłaś bonusy a potem siałaś czy wpierw posiałaś a potem odpaliłaś bonusy?? Nie wiem co może być przyczyną, pnącza kasztankowego nie mam, ale z tego co się naczytałam to nie bardzo wiem co może być nie tak skoro wszystko masz :)
     
  5. babsi6343

    babsi6343 Mieszkaniec forum

    Najpierw wszystko odpaliłam a potem siałam, napisałam do PT, ale jest póżno i nie wiem czy doczekam się odpowiedzi. Chyba najpierw czas bonusu się zakończy
    :DPT sprawdziła i.... wstyd, wsadziłam upiorny bukiet zamiast niewinności.
    Mikołaju! przynieś proszę nowe okulary.;)
    Można zamknąć.
     
    Ostatnie edytowanie: 21 grudnia 2015
    iza_79 i toDzasta lubią to.
  6. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    A w szklarni masz wsadzone uszlachetnienie?
     
  7. babsi6343

    babsi6343 Mieszkaniec forum

    już się wyjaśniło. Ślepa jestem, wsadziłam upiorny zamiast niewinności.xD
     
    chrumcia91 lubi to.
  8. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    babsi6343, wybacz że dopiero teraz, awaria piernikowa. ;)
    Skoro wszystko się już wyjaśniło to temat pozwolę sobie zamknąć. :)
    Życzę obfitych zbiorów oraz spokojnej nocy. :)

    Graczom bardzo dziękuję za pomoc. :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.