floreny

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika 1999pio, 20 grudnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 1999pio

    1999pio Forumowy żółtodziób

    Dokonała zakupu florenów ale nie zostały dopisane do mojego konta co zrobić nigdy nie miałam z tym problemu
     
  2. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Przeloguj się, i sprawdź czy dopisało, ewentualnie chwile odczekaj :)
     
  3. 1999pio

    1999pio Forumowy żółtodziób

    przelogowałam się już ze trzy razy otworzyłam na innej przeglądarce i od pół godziny nic z konta pobrało mi kaę a florenów nie ma

    czy ktoś mi odpowie co mam zrobić

    Posty połączyłem, na forum nie piszemy posta pod postem. Jeśli chcesz coś dodać, użyj opcji Edytuj.
    Proszę zapoznać się z Poradnikiem: >>klik<<
    Poćwiczyć możesz w tym temacie: >>klik<<
    MOD_Kirito
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 grudnia 2015
  4. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Najpierw napisz jaką formę płatności wybrałaś
     
  5. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam
    U mnie to samo. Wybrałem Przelewy24 i nic
     
  6. 1999pio

    1999pio Forumowy żółtodziób

    wybrałam przelew 24
     
  7. Eilidhx32

    Eilidhx32 Forumowy żółtodziób

    Ja mam ten sam problem z przelewem 24. Zauważyłam jednak, że data księgowania transakcji została automatycznie przypisana na jutro, czyli 21-12-2015.
     
  8. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Jeżeli o to chodzi to wiem z doświadczenia, że czasami jest coś na serwerze i floreny dochodzą następnego dnia z samego rana (mi przechodziły po 6 rano).
     
  9. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ostanio dochodziły normalnie a dzisiaj kiszka :(
     
  10. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Mi też przy tej formie zazwyczaj natychmiast dopisuje, ale kilka razy zdarzyło się, że coś na serwerze było i miałam następnego dnia z samego rana. Tak teoretycznie mają 24h na transakcje, więc tu teraz trzeba się uzbroić w cierpliwość. Jak jutro nie będzie (raczej powinny być) to wtedy pozostaje kontakt z pomocą techniczną za pomocą formularza płatności.
     
  11. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    No nic. Spróbuję poprzez paysefcard a na resztę będę czekał
     
  12. 1999pio

    1999pio Forumowy żółtodziób

    a jak dopiszą jutro to co z mega dniem będzie funkcjonował od jutra czy jak...
     
  13. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    W poradniku masz:

    PAMIĘTAJ, że bonus jest przyznawany w chwili dopisania waluty / konta premium na konto. Musi to nastąpić w trakcie trwania eventu Mega Dzień PD.


    Coś mi się wydaje, że data będzie jutrzejsza dopisania waluty, ale może ze względów na problemy to mimo wszystko dopiszą? Nie wiem, to już będzie trzeba poczekać na odpowiedź kogoś z ekipy.
     
  14. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Opcja przelewów24 działa u mnie prawidłowo, właśnie sprawdziłam:
    płatność.png

    W związku z tym sądzę, że może to być kwestia banku, w którym macie konta lub jakiś problem niewystępujący zawsze.

    Poza tym czy płatności dotychczas przebiegały prawidłowo?

    Ze strony Przelewy24:
    http://www.przelewy24.pl/cms,61,faq_czeste_pytania.htm
     
  15. 1999pio

    1999pio Forumowy żółtodziób

    wszystko przebiegało prawidłowo nigdy nie miałam problemów
     
  16. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Ale może twój bank nie realizuje przelewów w niedziele :) Mój realizuje tylko wtedy jeśli konto jest w tym samym banku co moje
     
  17. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Jedyną możliwość sprawdzenia sytuacji ma pomoc techniczna płatności, ale dziś możecie nie uzyskać odpowiedzi w tej sprawie.
     
  18. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    Floreny dopisało mi o godzinie 11:47 czyli z opóźnieniem. Mój bank działa 7 dni w tygodniu.
     
  19. 1999pio

    1999pio Forumowy żółtodziób

    Właśnie mi dopisało floreny ale to jet niesprawiedliwe bo zakup był dokonany podczas mega dnia pd i nie z mojej winy floreny zostały dopisane po pięciu godzinach. Powinnam mieć możliwość odzyskania mega dnia. Może jakaś zadośćuczynienie ..... bo czuję się pokrzywdzona.
     
  20. MOD_Kirito

    MOD_Kirito Guest

    Ciesze się, że wszystko się udało. Rozumiem że wszystko działa poprawnie.

    Czy Autor wątku ma jeszcze jakieś pytanie na ten temat?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.