hodowla zwierząt

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika N_Anna5, 10 grudnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. N_Anna5

    N_Anna5 Forumowy żółtodziób

    po awarii straciłam zwierzęta i pasze ? i co teraz będzie z tym
     
  2. danusia64

    danusia64 Forumowy żółtodziób

  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zapoznajcie się proszę z Oficjalnym Ogłoszeniem : >>>klik<<<.


    N_Anna5, czy masz jeszcze jakieś pytanie ?
     
  4. madi36

    madi36 Forumowy żółtodziób

    a kiedy to będzie zwrócone? event się zaczyna, a zwierzęta nie oddane:(
     
    Ewusia51 lubi to.
  5. -maja9002

    -maja9002 Forumowy żółtodziób


    Zgodnie z ogłoszeniem do którego link podała Atena mają być dopisane dzisiaj. Możliwe, że wyrobią się jeszcze przed rozpoczęciem eventu.
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    -maja9002, dziękuję za pomoc.


    Czy Autorka tematu ma jeszcze jakieś pytanie ?
     
  7. madi36

    madi36 Forumowy żółtodziób

    i nie wyrobili się przed rozpoczęciem eventu :( i my przez to też nie zaliczymy -.-
     
  8. janafarm

    janafarm Wyjątkowy talent

    Czy zniknięcie z hodowli eventowych zwierzaków ,ma coś z tym wspólnego ?
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    madi36, tak jak jest napisane w oficjalnym ogłoszeniu :

    "(...)Wszystkie niezakończone hodowle, rozpoczęte przed przerwą konserwacyjną lub po niej zostały anulowane. Zwierzęta, perfumy oraz super pasza zużyte do nich zostaną jutro dopisane do kont Graczy. Wkrótce zostanie przekazana informacja o kodzie bonusowym w ramach rekompensaty za stracony czas."


    janafarm, ten problem został już zgłoszony do odpowiedniego działu i czekamy na informacje. Jak tylko otrzymamy jakieś info do zamieszczenia na forum, to zostanie zamieszczone.

    Czy Autorka tematu chciałaby jeszcze o coś zapytać ?
     
  10. adamtom33

    adamtom33 Czeladnik forum

    co z tymi oazami się wyprawia,czekam i czekam a tu czas stoi w miejscu. trzeba w niej cały czas siedzieć żeby się zakończyła hodowla to jakaś paranoja!!!!
     
  11. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    przeicez nowe oazy pieknie chodzą-5 minut i gotowe. przeczytaj poradnik dokladnie jak sie powinno hodowac tam zwierzątka
     
  12. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

  13. litkajestem

    litkajestem Moguł forum

    witam a ja mam takie pytanko..
    nie wiem czy to blad, czy wasza ingerencja w oferty na targu, nie ma na rynku ofert ani kol. ryb, ani oslow, wiec uprzejmie prosze to naprawic, no chyba ze to dzialanie celowe, czego chyba nie wolno wam robic bo nie ma nic w regulaminie, ani nigdzie ze mozna stosowac pozbawienie nas kupna lub handlu, wiec prosze o szybka reakcje:)
     
  14. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    litkajestem, w kilku innych tematach na forum Gracze zgłaszali już ten problem. Jak na razie wiem tylko że problem jest zgłoszony. Czekamy na dalsze informacje w tej sprawie. :)
     
  15. litkajestem

    litkajestem Moguł forum

    ok bo odebralam to jako pewnego rodzaju wymuszenie na kupowanie sp
    Wadera mam nadzieje ze szybko to pojdziexD
     
  16. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    litkajestem, również mam nadzieję że w tym wypadku sprawa szybko zostanie wyjaśniona. :)

    N_Anna5, czy jako Autorka tematu masz jeszcze jakieś pytania? :)
     
  17. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Kolejne pytania się nie pojawiły zatem temat pozwolę sobie zamknąć. :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.