Opinie Event Grzybobranie

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, Nov 12, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum


    EEEeee,Ty wysoko stałaś więc jak ręcznie dopisują to spokojnie zdążę ugotować obiad:)
    Gratuluję wszystkim:)
     
  2. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Szampan dla wszystkich :)
    [​IMG]
     
  3. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Pisze Mod na forum .de , że lista też będzie.....
    Nadal czekam na nagrody :) .... to z piciem szampana też się wstrzymam :oops:

    Agi:) ...grateczki.
     
  4. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzięki :) z ogromną przyjemnością xD
    awaria stanęła sobie obok dumnego kasztankowego pana z wyłupiastymi oczami, fajny duet;)
     
  5. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Przed weryfikacją byłam na 85 miejscu. Jak ręcznie dopisują, to obawiam się, że zdążysz jeszcze kolację uszykować:oops:;)
    Dziękuję :)
     
  6. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Takim tempem to obawiam się ,że jeszcze wigilię ugotujęxD:cry:
     
  7. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no nareszcie! dopisali nagrody :music: a lista jakas jest do wgladu? :p
     
  8. ross2

    ross2 Komandor forum

    Gdzie mozna luknac na koncowa Liste z TOP1000 tegoroczna
     
  9. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Ja miałam miejsce 949 .... to przewidujecie u mnie na Wielkanoc?:oops:xD
     
  10. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Sądząc po wpisach nie leci po kolei, raczej chybił- trafił, więc jest szansa, że się przed Wigilią pojawi:pxD
     
  11. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Nie rozpędzaj się tak, bo zahaczysz jeszcze o Wielkanoc xD
    Też o tym pomyślałam :sleepy:

    Może muszą poczekać aż grzyby wyrosną? ;)
     
  12. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Upss... dopisali[​IMG]
    ale na listę i tak chciałabym luknąć;) Chyba lecą recznie po kolei, ( przed poz, 290)..
     
  13. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Mnie też dopisali...wreszcie( przed poz.470)
     
  14. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Ja miałam pozycję 872 :p to chyba w piecu zdążę napalić bo rodzina marznie a ja od rana czekam na awarię :cry:xD
     
  15. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam

    U mnie także zgasło światło :)

    [​IMG]

    Przed weryfikacją pozycja 514

    Gratuluję wszystkim :)
     
    Last edited: Nov 26, 2015
  16. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Hejka Wszystkim!!!!
    U mnie też awaria....:)
    ,, Cylandar pank , na samo świanto zrabiło się ciamno.....,,:p:D

    Gratulacje !!!!
     
  17. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    Gratki dla wszystkich Topowiczów:):) jak miło się czyta że wszyscy zadowoleni z awariixD:):):)
     
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuję za szampana, się częstuję, piję Wasze i moje zdrowie, i jeszcze raz serdecznie wszystkim gratuluję :)
    [​IMG]
     
  19. wleniu123

    wleniu123 Okazjonalny autor

    Witam Wszystkich a w szczególności TOPowiczów.
    523 miejsce i Awaria dopisana:)
     
  20. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    widzę że zaczynają dopisywać nagrody to czekam spokojnie na swoją
     
Thread Status:
Not open for further replies.