W oczekiwaniu na kolejne GT

Discussion in 'Archiwum - pozostałe działy' started by TETUNIA, Jan 4, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    :D xDxD koniecznie reklamację muszę złożyć
     
  2. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    Słuchajcie, wyciągajcie szampana, wypijcie dzisiaj moje zdrowie bo właśnie dostałam wymarzoną, wymodloną pracę:D:D:D:D Na razie na okres próbny ale co tam, ważne, że jest!!!!
     
    Last edited: Nov 24, 2015
  3. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Gratki :D
     
  4. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Monika, to jest bardzo dobra wiadomosc:D:music::music:
    Gratki:D
     
  5. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Bardzo ,bardzo gratuluję :)
     
  6. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    A widzisz? Mówiłam,że z Toba wszystko w porządku.:)
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    O i to jest własnie to za co stanowczo warto wypić :D Monika z całego serca Ci gratuluję ;)

    Witam przed wyścigowo:p
     
  8. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    Pamiętam ten post.
    Nawet nie wiecie ile ja nocy przepłakałam bo nic mi się nie udawało.
    Widocznie tamten dzień był TYM dniem.
    Teraz mogę w spokoju odetchnąć i czekać a event.
     
  9. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Gratulacje!!! :)
     
  10. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    Dziękuję Wam za wsparcie i gratulacje. Obym zabawiła tam dłużej niż trzy miesiące (na razie będę na okresie próbnym).
     
  11. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Pisałam Ci,ze to widocznie TEN dzień.
    Gratulacje Monika:inlove:.Koniec dola,teraz tylko do góry:)
     
  12. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    Tak, tamten post też pamiętam.
    Teraz i Tobie musi się udać!
     
  13. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Gratuluje:) ciesze sie bardzo naprawde;) cieplo na sercu sie robi ze znalazlas prace. Sama wiem co przechodzilas bo ganiam jak kot z pecherzem i roznosze to cv... i czekam:cry: wpadam w depresje, wyrywam wlosy z glowy:oops: powodzenia Kochana poradzisz sobie:inlove::music:
     
    Last edited: Nov 24, 2015
  14. dora4370

    dora4370 Stary wyjadacz

    Serdecznie Gratuluję :) Mam nadzieję , że do mojego syna też w końcu los się uśmiechnie i znajdzie swoją wymarzoną pracę . Jest inżynierem informatyki (programistą ) i od maja szuka bezskutecznie pracy .
     
  15. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    :))) gratulacje z całego serducha i podpisania umowy stałej życzę
     
  16. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Gratuluję :)
     
  17. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    Uda Ci się. Nie daj się, pukaj gdzie się da, sprawdzaj ogłoszenia nawet kilka razy dziennie.
    Opłaci się, zobaczysz.
     
  18. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Gratuluję znalezienia pracy :)
    Na pewno utrzymasz się dłużej :)
    Powodzenia :)
     
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    :music::music::music::music: Trzymaj się Monika :inlove:
     
  20. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Gratuluje.....!!!!!!
    Będę trzymać kciuki byś mogła zostać na dłużej..
    Powodzenia
     
Thread Status:
Not open for further replies.