W oczekiwaniu na kolejne GT

Discussion in 'Archiwum - pozostałe działy' started by TETUNIA, Jan 4, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    *galinka* Z tego co ja pamiętam, to pakiety z zagrodami zawsze są takie drogie. Natomiast pakiety z drzewkami są trzy razy tańsze, tak samo jak pojedyncze sztuki :)
     
  2. *galinka*

    *galinka* Stały bywalec

    Być może nie będę polemizować,pozdrawiam i uważam że bardzo drogo.
     
    Agnes89 and empatyczna like this.
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Przeczytałam sobie na dzień dobry opis pierwszego zadania w rewelacyjnej nowej misji wymyślonej specjalnie dla ludzi, którzy się załapią na łabędzia.
    Przeczytałam i jeszcze mi smutniej, by strawestować poetę.
    Mianowicie kret Szymek "wywraca oczami".
    Kret ma, wg wiki, "Oczy uwstecznione (o średnicy ok. 1 mm) [...]".
    Rozumiem, że autorzy opisu misji obserwując sytuację na farmie oraz interakcje między bohaterami historyjki posługiwali się bardzo mocnym szkłem powiększającym, które pozwoliło im zauważyć szczególne ruchy gałek ocznych kreta Szymka.
    Rewelacja 8)
     
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    czyli jednym slowem zagladali w dziure,zeby oko zobaczyc xDxD:cry::cry::cry:
     
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    W dziurę o średnicy 1 mm. Imponujące 8)
    I wszystko po to, żeby dzieci prowadzące farmy mogły się dowiedzieć, jak to było z tym Szymkiem.
    Chylę czoła, zaiste 8)
     
  6. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Fascynujące.Tak mnie zaintrygowałaś tematem,ze chyba poświęcę parę godzin na zglebienie zagadnienia8)

    Dzień dobry wszystkim:)
    Jak tam Topowicze i kibice:inlove: Wypoczęci i gotowi do dalszej orki?;)
     
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nie warto poświęcać aż paru godzin - wystarczy pięciosekundowa wizyta na wikipedii.
    Ale rozumiem że w tej chwili wszystkie tematy niezwiązane z rankingiem są niemile widziane... więc może zajrzę tu za tydzień-dwa, do tego czasu może emocje opadną już do tego stopnia, że będzie można się wstrzelić z czymś innym, niż ranking i pompony.
    Miłej zabawy wszystkim życzę.
     
    Anetta41, ross2 and toDzasta like this.
  8. fanfarm93

    fanfarm93 Zaawansowany

    oj sama jesteś sobie winna ;)
    Po co czytasz wypociny" pseudotwórców"
    Ja nigdy nie czytam tych opisów -szkoda czasu
    Tyle jest fascynujących rzeczy do czytania:):)
    życia za mało
     
  9. FAJNAFARMAXXXL

    FAJNAFARMAXXXL Hrabia forum

    Dzień dobry. W życiu by mi nie przyszło do głowy, żeby czytać te opisy. Zzizzie, ty się wyraznie nudzisz. Pozdrawiam wszystkich razem i każdego z osobna .
     
  10. marynia53

    marynia53 Cesarz forum

    Witam w samo południe, ja się też zastanawiam, gdzie Zzizzi to wykopał???:p:p:p a o nudzeniu nie będę pisaćxDxDxD
     
    ma-ter and aweva55 like this.
  11. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    W opisach misji.Ja już dawno nie czytam tych opisów.
     
  12. FAJNAFARMAXXXL

    FAJNAFARMAXXXL Hrabia forum

    Ja się nie nudze. Siedze na targu i zarabiam , całkiem nieżle, farme obrabiam, jest co robić jak się chce i ma czas .
     
  13. marynia53

    marynia53 Cesarz forum

    takiego ciekawego nie znalazłam podpowiedz mi, z góry dziękuję:)
     
    ma-ter and aweva55 like this.
  14. FAJNAFARMAXXXL

    FAJNAFARMAXXXL Hrabia forum

    To opis z ostatniej misji , która weszła do gry.
     
    aweva55 likes this.
  15. marynia53

    marynia53 Cesarz forum

    ja chciałam tego o kreciku i go nie znalazłam.

    PS tych tekstów nie czytam i dlatego nie wiem:sleepy:, ubolewam nad sobą.
     
    ma-ter, gadek and aweva55 like this.
  16. FAJNAFARMAXXXL

    FAJNAFARMAXXXL Hrabia forum

    Nie ma nad czym, nic nie straciłaś .:p
     
    aweva55 likes this.
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Bo ten krecik to miał wywracać oczami tak jak nasze pseudo gwiazdki z popularnej ostatnio w mediach "ścianki"xD
    Niby kret a jednak Barbie :p
     
  18. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    Ja się spróbuję jednak wstrzelić z czymś innym niż ranking.
    Wreszcie coś ruszyło.
    W poniedziałek idę na dwie! rozmowy kwalifikacyjne.
    Mam nadzieję, że chociaż jedna z nich pójdzie dobrze.
    Jak nikt nie dzwonił to nie dzwonił kilkanaście tygodni, jeden dzień intensywnego wysyłania (chyba z 10 aplikacji złożyłam) i już telefon się rozdzwonił.
     
  19. marynia53

    marynia53 Cesarz forum

    no to trzymam bardzo mocno kciuki, uda się
     
    ma-ter and {Monia} like this.
  20. *galinka*

    *galinka* Stały bywalec

    ja też trzymam kciuki,uda się naprawdę,wierzę w Ciebie pokqż im na co się stać. [​IMG]
     
Thread Status:
Not open for further replies.