Opinie Event Halloween 2015

Discussion in 'Archiwum - pozostałe działy' started by TL_Mouse, Oct 27, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Goldmaster82

    Goldmaster82 Moguł forum

    Witam.
    Wczoraj błędorama bardzo mnie zeźliła przez problemy z logowaniem (i nie tylko), więc event robię bez entuzjazmu i żadnego planowania, bo nie wiadomo kiedy znów gra się wysypie.
    Zwierzaków nie ruszałem, dziś dopiero obsiałem małe pola.
    Jedwabiu mam 302 szt. a grzybów 69.
    Zobaczę co z tego wszystkiego wyjdzie...
     
  2. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    17 podgrzybkow wyskoczylo z calego pola w czubajce swietlistej. To dla mnie jak do tej pory numer jeden w strefie pelni.
     
  3. Madziara23.

    Madziara23. Okazjonalny autor

    Dzieńdoberek :)
    No,to jest bardzo dobry wynik ;)
     
    Goldmaster82 likes this.
  4. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry wszystkim :)

    Norbi:) ..... zdaje się, że lepiej przygotowałeś się do pierwszego zbioru po starcie eventu, pajęczynki masz więcej:)
    U mnie bez kasztanka i magicznych tyle jest:
    [​IMG] :p
    Z porannego zbioru czubajki wyleciało [​IMG] całkiem sporo :)

    Miłego dnia wszystkim życzę:)
     
  5. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    dobrze będzie spoko luz u mnie jedwabiu 168 ale to upiorna bawełna jakaś taka mało produktywna
    będę miała wychodne to posieję coś dłuższego.

    Dziękuję wszystkim za grzybki :) - staram się odsyłać sukcesywnie ale te limity wrr:mad:
     
  6. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Witam. Stan grzybków -37, bawełny-158 czyli stany oscylują w stanach średnich :p:D
    Produkcja pierwszych materiałów rozpoczęta. Można skupić się na pracy.
     
    gadek and toDzasta like this.
  7. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    kurcza zerknęłam do młyna no ale 4 rodzaje materiału i po 33 sztuk każdy
    no aż tak srogą zimę zapowiadają? czy to na pewno na naszym kontynencie jeszcze jesteśmy?
    no ja zmarzluch jestem ale bez przesady :eek:

    no to póki co czekam na upiorną do kubraków- oj poczekam sobie :D
    ja to bym połączyła kolorki i zrobiła jeden kolorowy xD
     
  8. allasad

    allasad Forum Pro

    Witam
    a u mnie wydziargano kostiumy tak:
    lisica sukienka i kubraczek do zrobienia zadanie 5 i 6
    pingwinek sukienka i kubraczek do zrobienia zadanie 5 i 6
    wydra spodenki do zrobienia zadanie 3 do 6
    szopek sukienka do zrobienia zadanie 3 do 6
    zbieram wypadajki a do wysiania bawelny to mam jeszcze okolo 6400 sztuk na te kostiumy.
    jakos idzie .
     
    -norbijas-, est-orka and toDzasta like this.
  9. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam:D
    u mnie z porannych zbiorów wyskoczyło:13 grzybków i 43 jedwabie
    skromnie............
    jeszcze w lasku deszczowym zbiorę drzewka:)
     
    est-orka likes this.
  10. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    zebrałam 2 razy duchy i 2razy po 17 sztuk grzybków wyleciało ;)
    jeszcze jednego mi brakuje do skończenia pierwszego zwierzątka :)
    za 13 minut zbiore kościste krzaki to akurat wypadnie :)
    edit:na kole wygralam nietoperza pierzastego-dałam di misji i 30 SP wpadło :d juz mam prawie 100, wiec nie tak źle, powoli się zbiera :D
     
  11. wilandra

    wilandra Analityk forum

    Szop po nocy prawie ubrany :) Za 4 godziny zbiór i można go na bal wysłać ;) Drzewka na wyspie rosną i szamanskie modły by był w nich grejpfrut... Po południu biorę sie za liska ;)
     
    Krzychu64 likes this.
  12. mania4691

    mania4691 Ekspert forum

    Jak zbieram demoniankę kwiecistą (potrzeba do misji) to wylatują podgrzybki od 14 do 17 sztuk.Ktoś wcześniej wyliczył ,że trzeba dziennie 25 sztuk, więc na spokojnie będą.
     
  13. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    pierwsza postać ubrana :) biorę się za drugą :)
     
    Nutka, gadek and -katie1234- like this.
  14. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Oj, chyba to ja niechcący wprowadziłam w błąd ..... bo to ja pisałam o 25 szt. podgrzybków dziennie tutuaj Event Halloween 2015
    Dziwne, że nikt mnie nie poprawił ..... bo skoro potrzeba jest do eventu 175 podgrzybków i licząc 6 dni eventu to potrzeba:
    175 : 6 = 30 podgrzybków dziennie
    Przepraszam za tę pomyłkę:oops:
    _________________________________________

    Paseczek teraz u mnie tak wygląda:
    [​IMG]

    Powodzenia wszystkim:)
     
  15. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No nic ten event nie dla mnie. Wczoraj jak sie rozpoczal to w pracy bylam. Wrocilam to nie bylo netu i nadal nie mam. Roslinki jeszcze nie rozsiane, wypadajek tez brak i zapowiada sie na to, ze dzisiaj juz nie zaczne. Niedziele trzeba odliczyc bo caly dzien poza domem i pol soboty odchodzi
     
  16. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    No to kiepsko Agatko:( ...... mogę Ci jakoś pomóc?
    Wyślij sówkę przez płot ....jakby co:)
     
  17. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Dzieki ale chyba odpuszcze juz ten event. Z tel na farme sie nie dostane a nie wiem kiedy wroci mi net
     
    -katie1234- and est-orka like this.
  18. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Rozumiem..... ale jakby coś się zmieniło to pisz do mnie. A komplet itemików masz ode mnie na G&T.... pewnie nie będzie na nie blokady:)
    _____________________________
    Jeszcze 2,44 godz. do zbioru bawełny i kolejne szmatki, będzie można produkować:)
     
    Last edited: Oct 29, 2015
  19. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Co zwiększy plony oprócz Chutneya?? A na zwiększenie wypadajek coś jest??
     
  20. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Na zwiększenie wypadajek to:
    1) [​IMG]
    2) zwiększenie ilości zasiewów poprzez skrócenie czasu wzrostu roślinek.
    3) John Cytryna
    4) Puchary

    Na zwiększenie plonów roślinki eventowej to:
    1) chutney .....
    2) Super nawóz Zosi
    3) i chyba, że ktoś akurat ma szczęście i na Kole Fortuny wylosuje +100% do stodoły :)
     
    Last edited: Oct 29, 2015
  21. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Dziękuje :D
     
    -norbijas- and est-orka like this.
Thread Status:
Not open for further replies.