Opinie Event Halloween 2015

Discussion in 'Archiwum - pozostałe działy' started by TL_Mouse, Oct 27, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    Uczynni są, nie powiem złego słowa,bez nich to bida z nędzą podczas eventów by byłaxD:inlove:
     
    MamiKar and stokrotka76 like this.
  2. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Stan u mnie halucynków 43 jedwabiu 490 i pozostało 5 zasiewów eventówki na dzień dzisiejszy nie jest źle. Jutro będę zbierać podczas podróży do taty na Wszystkich Świętych na tablecie,więc dzień nie będzie stracony. chciała bym do niedzieli się wyrobić,bo wiadomo nie da się siedzieć przy lapku na farmie jak do taty nie często mam okazję jechać po prostu za daleko ;)
     
  3. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Mroczne kapelusze dały ze zbioru 5 grzybków :D mam teraz 44 więc nie jest źle :) zastanawiam się tylko co na noc posiać. eventówke czy coś na wypadajki...zanim zbiorę to mam czas na zastanowienie :)
     
  4. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    przetestowałam krzaka wytrzeszcza na dużych polach z SN....dał 7 halucynków , więc szału nie ma, nie marnuję więcej SN

    na tym kończę dzisiaj:
    [​IMG] kolorowych snów :)
     
    toDzasta likes this.
  5. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    U mnie już od kilku h na dzikiej łące rosną goździki na wypadajki:)

    Trochę chcę nadrobić moją nieobecność, zbiorę rano i zasieję eventówkę:)
    U mnie ok. 21 grzybków ze Strefy pełni,sieję tam dynię teraz ciekawe ile mi podaruje dobroci eventowej:)
     
    .Robaczek. and stokrotka76 like this.
  6. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    kamilcia466
    Z propozycjami wymian zapraszam do tego działu >>LINK<<. Tutaj post usuwam jako off top.
     
  7. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    2 pierwsze "Zadanka" zrobione, kręcę po kolei, nigdzie nie mi się nie spieszy. zapisuję sobie ile roślinki ubywa żeby wiedzieć ile jeszcze siać :D
    za 9 minut zbiore kościste krzaki i zmykam pod prysznic....myśle co tu posiać....przed 2 będzie eventówka....chyba duchy z upiornym i wodą rosną 3:50 to akurat coś koło tego wyjdzie, to akurat pozbieram wszystko za jednym zamachem ;)
     
    mysza199710 and -katie1234- like this.
  8. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    a kiedy Ty sypiasz ? :D

    pajęczy jedwab sztuk 170 - na grzybki ze strachu nie patrzę :D by się nie śniły
     
  9. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    oj czasem mi się zdarzy :D zaraz sie położę na trochę :D
     
    mysza199710 and AnnDżelina like this.
  10. Madziara23.

    Madziara23. Okazjonalny autor

    Dobra...mykam spać.
    Na dzisiaj koniec! jedwab-200 podgrzybek-24
    Na całej farmie rosną goździki...przed południem zbiory.
    Na wyspie super pola z wiechliną.
    Na mrocznej duchy.
    Owocnych zbiorów i dobrej nocki wszystkim ;)
     
    toDzasta and mysza199710 like this.
  11. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Z jedwabiem jest ok. mam 250 sztyk, ale te grzybki - dramat. Wypadło 19 sztuk. Choć to pierwszy dzień eventu - to nie wiem czy się uda zebrać ponad 170 sztuk grzybków.
     
    mysza199710 likes this.
  12. kheme

    kheme Analityk forum

    20 grzybków, 168 jedwabiu, dwa całe pola zasiane w małych, zbiór za dwie godziny, a i 438 mam na stanie jeszcze, ale na innych polach sieję na wypadajki. Nie jest źle, jak narazie. Jedyny problem to grzybki, a najgorsze jest to, że na mrocznym nie da się postawić pucharu :(


    Mroczne kapelusze?
     
    mysza199710 likes this.
  13. mysza199710

    mysza199710 Koneser forum

    Witam eventówkę sieje na super polach , dodaje wszystkie dodatki i tak event po evencie , baobaby pracują , dobrze że je mam .
     
    toDzasta and kheme like this.
  14. Megan

    Megan Komandor forum

    Dzień dobry:)
    Siejemy, zbieramy dalej i nie zapominamy o grzybkach, przynajmniej tu można trochę pozbierać, bo w realu w tym roku w niektórych rejonach było ciężko z grzybkami;)
    Obecnie mam 49 szt, jak na niecałe 24 godz. trwania eventu to moim zdaniem nie jest żle:)

    Za to jedwab wypada jak chce, jak mu się podobaxD
    Dziś na przykładzie jedwabiu, na wyspie z imbiru wyleciało 10 szt a z jagód na farmie 17, jest różnica i to dość spora tym bardziej, że obydwie rośliny mają taki sam czas dojrzewania i obydwie były podlane tylko wodą.
     
  15. Marzenocha

    Marzenocha Koneser forum

    Witam rankiem! Melduje stan wypadajek: Radioaktywny grzybek 45 szt. , Strasząca bawełna 237. Bawełny sporo wyleciało z poru ponad 20 sztuk z jednej polany. Sąsiedzi pomagają przy grzybkach. Zobaczymy jak sytuacja będzie wyglądała w weekend :D Pozdrawiam
     
    Nutka, toDzasta and est-orka like this.
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    moj stan wypadajek wyglada tak[​IMG] wyglada na to ze,jest to kolejny event w ktorym pnacze kasztankowe nie bedzie mi potrzebne:)..dozynki przybywajcie stodola peka od zapasow sn8)
     
  17. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam :)
    Przyznam się, że ja tym razem też bez kasztanka robię, ale w przeciwieństwie do Ciebie, nie z wyboru, a przez sklerozę8) Włączyłąm ci ja wczoraj kasztanka, posiałam bawełenkę i zajęłam się robotą (remont mały w domu), wpadałam tylko żeby zasiać bawełenkę i znów heja tapetka i jak się obcięłam, że mam kasztanka włączonego, zostało mu ze 3 minuty8)
    Ale nic to, dam radę...myślę:p
     
  18. mahartka

    mahartka Baron forum

    haha.. rozsiałam wczoraj na dużych aby mieć na zasiew na małych na noc :) i co? zbieram teraz z dużych... i takie olśnienie!! przecież miałam zasiać na małych wieczorem xD a wcale tak późno nie było xDxD ;);) zamiast rozsianych więcej roślinek wpuściłam do młyna materiały :)
    event to przodu idzie :) grzybków koło 25, nimi później się najwyżej zacznę martwić.. ;) jeszcze tylko ok. 11 tyś roślinki i trochę mniej niż 900 jedwabiu :) nie jest źle xD
     
    -norbijas-, toDzasta and est-orka like this.
  19. Kathea

    Kathea Baron forum

    Też robię bez kasztanka, w razie czego na sam koniec eventu uruchomi się go, ale wątpię aby był potrzebny.
     
    -norbijas-, toDzasta and est-orka like this.
  20. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    U mnie jak na razie tylko 29 tego radioaktywnego grzybka :D
     
    -norbijas-, -katie1234- and est-orka like this.
Thread Status:
Not open for further replies.