Opinie Event Halloween 2015

Discussion in 'Archiwum - pozostałe działy' started by TL_Mouse, Oct 27, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Skoro mając 23 piszesz, że jest dobrze, to ja mając 26 mogę być spokojna :)
     
  2. GruGru

    GruGru Wyjątkowy talent

    W stodole już 36 grzybów - sypią się nieźle. Z całego pola kościstych krzaków wypadło 8 - tyle samo miałam przy nagrobkach pomieszanych z dzbanecznikiem. Będę sprawdzać czy to jednorazowo tak sypnęło czy lepiej sadzić krzaki :)
     
    Anhedrea, -norbijas- and dotikampo like this.
  3. Karen139

    Karen139 Baron forum

    Czyli moje 32 sztuki są okxD
     
    Anhedrea, -norbijas- and dotikampo like this.
  4. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Zapomniałam o przygotowaniach do eventu a jakoś uzbierało się 174 szt. jedwabiu i 24 podgrzybki. Nie jest źle, przecież od startu minęło raptem niecałe 6 godzin :)
     
  5. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum


    witajcie :)

    więc jak ja mam ich 35 to jest super xDxD;)

    jedwabiu wyleciało 129 sztuk, też jest dobrze :p
     
  6. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    41 grzybków - jest bosko :inlove:xD

    Kasztanka nie odpaliłam do tej pory.
     
  7. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Witam wieczorowo :).
    Coś dzisiejszy dzień nie sprzyjał temu eventowi ;). Rano nie mogłam wejść na farmę, a na noc zostawiłam dzbanecznika, bo rano planowałam zasiać już czubajkę. Miałam nadzieję, że uda mi się wejść po 14, ale niestety weszłam dopiero po 15, a potem do 18 tylko raz zasiałam bawełnę. Ponieważ nie mogłam wejść rano to nie zebrałam tez drzew i zwierzaków. I wyszło, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :p, czyli na początek na większą liczbę jedwabiuxD (170). Z grzybkami też nie jest tak źle, bo dzięki sąsiadom, a potem posadzeniu wytrzeszcza, na ten moment mam już 25 :D. Życzę Wszystkim powodzenia. Damy radę :), bo jak nie my to kto? :D
     
  8. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    a u mnie jakoś leniwie, po porannym falstarcie, który doprowadził do szału kilka osób

    póki co 34 podgrzybki i 143 pajęczego jedwabiu

    póki co, bo nie wiadomo co przyniesie jutrzejszy poranek
    czy damy radę zalogować się na czas zanim chwasty porosną nasze pola 8)

    takie czarnowidztwo mnie dopadło, hmm:p
     
  9. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    za godzinke zbiore z małych pól i ukręcę jakieś materiały ;)
     
  10. Megan

    Megan Komandor forum

    Z całego pola zasianego zielem grozy nie wypadł ani jeden, za godzinę sprawdzę czy z kościstych krzaków coś wypadnie.
     
  11. FAJNAFARMAXXXL

    FAJNAFARMAXXXL Hrabia forum

    Dobry wieczórxD A ja sieję sobie mroczne roślinki do <grzybowego lasku > 3 , wypadajki lecą, roślinka ewentowa rozsiana - robi się 2 w 1 :D Dla mnie super -- życzę wszystkim dużo podgrzybków- jedwabiu i dobrze działającej farmy :p
     
    Nutka likes this.
  12. justyspj

    justyspj Okazjonalny autor

    Ja dopiero zaczęłam event, 9 grzybków i 76 jedwabiu, z grzybkami bardzo słabo.
     
  13. ramona45

    ramona45 Książę forum

    Mnie z całego pola zasianego zielem grozy wypadło raz 6 drugi raz 4.Chyba niewielkie znaczenie ma co siejemy.
     
    Anhedrea and Megan like this.
  14. dajm2

    dajm2 Okazjonalny autor

    U mnie grzybki bardzo słabo, dopiero 9, a z dwóch ostatnich zbiorów zero
     
  15. grazyna19547070

    grazyna19547070 Naśladowca mistrzów

    Witam wieczorowo.Moje grzybki narazie16 sztuk a 120 jedwabiu.Jezeli jutro beda grzyby slabo wyrastac to sie rozplacze.Pozdrawiam.
     
  16. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    tylko ze jedwabiu potrzeba 900 a grzybkow 175, wiec podziel przez 7 dni trwania eventu ;) 16 to bardzo ładnie :) 25 dniennie musi wypasc zeby skonczyc ;) a jeszcze są sąsiedzi
     
  17. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    a co poniektórzy od tego muszą odjąć ze 2 dni na odwiedzanie cmentarzy :eek:w końcu nie samą farmą człowiek żyje

    póki co rośnie upiorna bawełna - jeszcze nie wszędzie
    zobaczymy jak urośnie co to będzie
    czubajka świetlista za godzinę się zbierze
    i podgrzybków mam nadzieję kosz przybędzie :)
     
  18. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    U mnie 21 grzybów(za 40 minut zbiorę kapelusznik świetlisty, ciekawe ile wypadnie ;)) , 199 jedwabiu
     
    chrumcia91 likes this.
  19. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    u mnie 44 podgrzybki,a jeszcze czekam na zbiór,wiec nie jest źle
    Jedwabiu 200
     
  20. rzabaa9

    rzabaa9 Analityk forum

    No to ja dzienny limit grzybków mam :D równo 25 sztuk hehe xD
     
Thread Status:
Not open for further replies.