Opinie Event Halloween 2015

Discussion in 'Archiwum - pozostałe działy' started by TL_Mouse, Oct 27, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. dzitka8

    dzitka8 Okazjonalny autor

    Na start 149 jedwabiu i 18 grzybków.
     
  2. .dorotka01.

    .dorotka01. Cesarz forum

    u mnie po tych wszystkich błędach brak możliwości zalogowania wypadajki 22 i 8 raczej nie skończę tego iventu gra nadal kiepsko działa ale działa nie tak jak wczoraj i dziś do 8
     
  3. wilandra

    wilandra Analityk forum

    rozpusta.... u mnie po plonach grzybków 0 :)
     
    chrumcia91 likes this.
  4. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    dasz radę ;) jest kupa czasu :)
    a co miałaś zasiane? (pamietaj że grzybki tylko w strefie pełni wypdają)
     
  5. olcia857

    olcia857 Naśladowca mistrzów

    a ja jeszcze nic nie zebrałam ze strefy ciemności a mam 1 grzybka. Chyba trzeba będzie go spróbować to będzie odlot i event za sekundę skończony.
     
  6. .dorotka01.

    .dorotka01. Cesarz forum

    ja nigdy się nie poddaję więc będę walczyła do końca oby więcej nie było niespodzianek z logowaniem to mam nadzieję że dam radę
     
    Nutka, Megan and chrumcia91 like this.
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    grzybkow mam tyle[​IMG] z czego dwa sa z mojej farmy;) i zero paniki na spokojnie wypadna:)
     
  8. Marzenocha

    Marzenocha Koneser forum

    Witam! Po 14 wypadło 14 grzybków oraz 106 bawełny. Myślę że będzie dobrze. Jutro rano zbieram por z małych pól. Początki zawsze są trudne. :D
     
    Megan likes this.
  9. LadyMirabelle

    LadyMirabelle Okazjonalny autor

    Mi wyleciały tylko 3 grzybki:( Może pożniej będzie lepiej:)
     
  10. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    Też nie mogliście wejść na faremkę? Rano przed pracą chciałam zebrać upiorne roślinki i nie mogłam :sleepy: już myślałam, że coś stało się z laptopem, ale na drugim też nie chciało mnie wpuścić :eek:
     
    Nutka and Megan like this.
  11. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    :D:D:D co bez paniki co :cry: potem na kolanach bede prosic o grzyby:p
     
  12. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam:D
    na dzień dobry dostałam 151 bawełny (chyba nieźle:D) i 11 grzybków (fatalnie:()
     
    Megan likes this.
  13. wilandra

    wilandra Analityk forum

    sromotnik mackowy
     
    Megan and chrumcia91 like this.
  14. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    zebrałam koszmarne dynie i wpadły mi 3 podgrzybki xD
     
    amber♥ and Megan like this.
  15. Megan

    Megan Komandor forum

    Nie ma co panikować, u mnie jest 135 pajęczego jedwabiu i 8 grzybków, z czego trzy to prezenty a moje 5.
    Wszystko wypadnie w swoim czasie, przy ostatnim evencie miałam ponad stan cos ponad 900 wypadajek i to bez użycia kasztanka.
    Ja tam nie panikuję, powoli i na spokojnie skończy się event:)

    a co do ciemności na farmie, to faktycznie mogłoby być ciut jaśniej, trzeba więcej świeczek zapalić:p
     
    .Robaczek. likes this.
  16. ygre

    ygre Okazjonalny autor

    Czesc
    U mnie 22 grzyby i 69 bawelny
    mysle, ze fajnie wypadajki leca, za godz. zbieram jeczmien wiec dozuci bawelny :)
     
  17. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    nikomu nie chodziło, w żadnym kraju :p


    drugi zasiew już na polu ;) skocze do sklepu chyba po ser i zrobie pizze bo jeść się zachciało :p
     
    allasad likes this.
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No to zaczynamy zabawę. ;) Na początek mam 9 podgrzybków i 123 pajęczego jedwabiu (122 swoje i 1 prezentowy). Oj chyba będziemy płakać i szukać wypadajek u sąsiadów. Pozdrawiam
     
  19. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    macie ponad 100 wypadajek po godzinie eventu i narzekacie..... skoro event trwa 7 dni a wypadajek potrzeba 920 i 175 czyli wychodzi na dzien ok. 131 i 25-to dużo? raczej nie.....
     
  20. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    zero podgrzybków:cry::cry::cry:dlaczego sie pytam drzewka i zagrody stoja.....:(:(:(
     
Thread Status:
Not open for further replies.