Szaliczki

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika ***kacper***, 22 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Ciekawi mnie, kto rozdaje prezenty- właśnie dostałam 12 szaliczków.
     
  2. zazulec

    zazulec Książę forum

    Też powiększył się stan moich szalików o 12 sztuk. Ale nie widzę żadnych danych, aby sąsiedzi i znajomi wysłali. Ot ciekawostka.
     
  3. myszczak

    myszczak Forumowy żółtodziób

    Ja też, ja też! Pewnie jakiś prezent dla wszystkich tylko jeszcze nie ma nic na ten temat w OO :)
     
  4. magda1512

    magda1512 Komisarz forum

    Ja też dostałam szaliki. Pewnie jakaś rekompensata.
     
  5. winiulka

    winiulka Moguł forum

    witam
    u mnie tez wielkie zdziwienie-dopisało mi 12 szalików i nawet gratulacje otrzymałam
     
  6. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Również mi dopisało 12 szaliczków i gratulacje:D
     
  7. mk1286

    mk1286 Młodszy ekspert

    mam dokładnie to samo, nie wiadomo skąd dodatkowe 12 szalików
     
  8. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    Na niemieckim forum jest ogłoszenie, że w związku z błędnym pojawianiem się szalików dopisano każdemu po 12 szt jako rekompensatę.
     
    pretorianka, ***kacper*** oraz iza_79 lubią to.
  9. Bozenka

    Bozenka Zaawansowany

    To super że to rekompensata :) ,oby nie zabrali :-( .Też dostałam ):D
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wygląda na to że dostaliśmy niespodziewaną rekompensatę. Nie otrzymaliśmy jednak jeszcze oficjalnych informacji, kiedy takowe otrzymamy to zostaną zamieszczone w odpowiednim miejscu.

    {Monia}, dziękuję za pomoc.
     
    toDzasta i ***kacper*** lubią to.
  11. -terminator99-

    -terminator99- Forumowy żółtodziób

    Ja również otrzymałam 12 sztuk szalików
     
  12. jk_1982

    jk_1982 Wielki mistrz forum

    i ja też dostałem, nawet fajnie:D
     
  13. jacekandrzej

    jacekandrzej Forumowy żółtodziób

    U nas też już jest
     
  14. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Witam :) Pojawiło się w tej sprawie Ogłoszenie: KLIK.
    Czy autor wątku ma jeszcze jakieś pytania?
     
  15. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Dziękuję. Czytałam - BP coraz bardziej pozytywnie mnie zaskakuje. Miłego wieczoru.
     
  16. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Pozdrawiam i skoro nie masz więcej pytań, wątek zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.