Misja Tour the farma I

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika wiocha5, 21 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. wiocha5

    wiocha5 Weteran forum

    Dziś rano zrobiłem misję z tytułu - po czym patrze , że znowu mam ją wyzerowaną - dlaczego ?
     
  2. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    odblokowała Cię się druga część tej misji a nie ta sama najprawdopodobniej ;)
     
  3. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Podaję link po opisu tej misji: KLIK.
    Sprawdź proszę, czy rzeczywiście nie odblokowałaś II części misji.
     
  4. wiocha5

    wiocha5 Weteran forum

    Nie , nadal mam I część od początku a nie II
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    chrumcia91, dziękuję za pomoc.


    wiocha5, w jakiej zakładce w Spółdzielni masz tę misję część I ? Sprawdź proszę dokładnie zakładki " Ukończono" i "Otwórz". Jeśli ukończyłeś zadanie 4 diamentowe części I to otrzymałeś w jednej z nagród dostęp do części II. Niemniej jednak może nie wykonałeś jeszcze wszystkich zadań z części I i w takiej sytuacji obydwie części tej misji będą znajdowały się w zakładce " Otwórz". Sprawdź proszę jeszcze raz.
     
  6. wiocha5

    wiocha5 Weteran forum

    napisalem do pomocy technicznej. dziekuje i zamykamy

    napisalem do pomocy technicznej. dziekuje i zamykamy

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_Salsa
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 października 2015
  7. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    jeżeli masz w otwórz tzn, że jakieś części misji nie masz wykonanej.
     
  8. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Pozdrawiam i na życzenie zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.