Misja Tour the farma I

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by wiocha5, Oct 21, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. wiocha5

    wiocha5 Weteran forum

    Dziś rano zrobiłem misję z tytułu - po czym patrze , że znowu mam ją wyzerowaną - dlaczego ?
     
  2. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    odblokowała Cię się druga część tej misji a nie ta sama najprawdopodobniej ;)
     
  3. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Podaję link po opisu tej misji: KLIK.
    Sprawdź proszę, czy rzeczywiście nie odblokowałaś II części misji.
     
  4. wiocha5

    wiocha5 Weteran forum

    Nie , nadal mam I część od początku a nie II
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    chrumcia91, dziękuję za pomoc.


    wiocha5, w jakiej zakładce w Spółdzielni masz tę misję część I ? Sprawdź proszę dokładnie zakładki " Ukończono" i "Otwórz". Jeśli ukończyłeś zadanie 4 diamentowe części I to otrzymałeś w jednej z nagród dostęp do części II. Niemniej jednak może nie wykonałeś jeszcze wszystkich zadań z części I i w takiej sytuacji obydwie części tej misji będą znajdowały się w zakładce " Otwórz". Sprawdź proszę jeszcze raz.
     
  6. wiocha5

    wiocha5 Weteran forum

    napisalem do pomocy technicznej. dziekuje i zamykamy

    napisalem do pomocy technicznej. dziekuje i zamykamy

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_Salsa
     
    Last edited by moderator: Oct 22, 2015
  7. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    jeżeli masz w otwórz tzn, że jakieś części misji nie masz wykonanej.
     
  8. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Pozdrawiam i na życzenie zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.