Opinie Event: Cztery światła

Discussion in 'Archiwum - pozostałe działy' started by TL_Mouse, Oct 19, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kamilcia4666

    kamilcia4666 Generał forum

    jak byslicie bedzie baby boom?
     
  2. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    o to musisz póki co zrobić cały event by mieć pancernych

    ja nie mam ani pancerników ani zimorodków na te drugie sobie jeszcze poczekam :(
    a pancerni myślę ze na niedzielę powinny być :)

    10 lampionów się świeci
     
    MaDzo and .Robaczek. like this.
  3. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Mogę polować na nawóz jak potrzebuje, ale denerwuje mnie jak wrzucają oferty po 1 sztuce tak jak u mnie teraz
     
    -katie1234- and AnnDżelina like this.
  4. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    Już raz tak było. Napisać Ci czym to się skończyło?
    Bogaci farmerzy skumali co zrobić aby zarobić ale się nie narobić:)
    Pomiędzy eventami skupowali nawóz w bardzo niskich cenach: od 5 SG do powiedzmy 40 SG za sztukę.
    Podczas eventów z roślinką eventową wiadomo popyt na nawóz rośnie więc i cena jest wyższa.
    Doszło do tego Ci bogaci farmerzy zaczęli nakręcać rynek - oni wystawiali nawóz, reszta kupowała.
    Niby nic w tym dziwnego, ale jak już wyżej wspomniałam: popyt rośnie to i cena wyższa.
    Wiesz ile kosztował nawóz podczas takich eventów? Od 200 do nawet 350 SG za szt.
    A na forum zaczęły pojawiać się wpisy - "dlaczego nawóz jest taki drogi? Skąd brać na to kasę?"
    Farmery robiły wszystko aby ten nawóz kupić, tracili mln SG, a bogacz się wzbogacał.

    I osiągnął swój cel: zrobił coś aby zarobić ale się nie narobić.8)
     
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    nie tylko mlodziez na tym zarabia weterani tej gry rowniez:p
    przy kazdym evencie co nie co sprzedaje jak cena przekracza 200 sg na razie czekam:p
    [​IMG]
     
  6. Goldmaster82

    Goldmaster82 Moguł forum

    Zbieram szalik, czekam 15 minut, odświeżam grę, zbieram szalik, czekam.... i po paru godzinach zaczynam nerwowo reagować.>:(
    Jeszcze gra mi się wolno ładuje. Jedyne pocieszenie, że właśnie 90 szalik zdobyłem więc już z górki będzie.
     
    -katie1234- and ostrzegacz like this.
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    takie rzeczy mogl kazdy robic..prawo rynku
     
  8. tessao

    tessao Cesarz forum

    witam
    u mnie tylko 9 lampionów oświetlonych, teraz trzeba nazbierać na świetlikowe paczki - 50 szt i wszystko co w swojej nazwie ma "świetlikowa/y/e"
     
    ostrzegacz and AnnDżelina like this.
  9. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    A Ja mam dopiero 45 szaliczków :(
     
    ostrzegacz likes this.
  10. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Szaliki przybywajcie!!! [​IMG]
     
  11. ostrzegacz

    ostrzegacz Weteran forum

    Chyba się zaraz rozbiorę i będę rzeczy pilnował.:mad:
    Takie porywające to czekania na szaliki, których nie ma. i na długo dojrzewające jagódki.:wuerg:
     
    gretag, Goldmaster82 and AnnDżelina like this.
  12. niesamowitusia

    niesamowitusia Książę forum

    U mnie po 50 minutach 2 szale, czy nie powinny być 3 jak co 15 minut?
     
    ostrzegacz and gretag like this.
  13. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    BB nie bedzie. Dlaczego? To bardzo proste: kazdy gracz jest w stanie sklonowac 20 bialych krow. Nie potrzeba do tego az tak wiele SP, a krowy chyba kazdy ma?

    Badyl rosnie, prezenty sie kreca. Jak wszyscy czekam, az sie szalik pokaze8)
     
  14. Tequilator

    Tequilator Zaawansowany

    I co ? Dlatego nawozu teraz nie ma wcale?
     
  15. ostrzegacz

    ostrzegacz Weteran forum

    Pocieszę Cię mam gorzej.>:(
     
    draculik34 likes this.
  16. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    niby tak ale jeśli będą chcieli zarobić a zawsze chcą to dadzą balonik z super paszą do kupienia i włączyć mogą BB co to dla nich dzień bez latającego balona to jak dzień stracony - wszystko się może zdarzyć ;)
    chociaż póki co cisza
    a klonować zawsze jest co :)

    niby każdy może ale bez sp ani rusz więc okazja do zarobienia na powiększoną górną ekipę BP jest

    prędzej się kocem owinę niż szaliki uzbieram >:(xD
     
    abask, gadek, zagma and
  17. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Analogia mi sie nasunela: przy evencie kocim szlo duzo SN i balona nie bylo. A przeciez tez mogli na tym sporo zarobic?
    BB nie bedzie.
    V liczy na to, ze czesc farmerow wypstryka sie z SP i zrobi wieksze zakupy w czasie hodowlanego z psami8)

    Cos mi sie zdaje, ze szaliki po nocach sie beda snic;)
     
  18. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Monia ale zarabianie a brak nawozu to dwie różne kwestie i pojemność obornika również przy normalnym gdzie się 300 mieści to ta reguła i tak niewiele się ma do zarabiania- mówmy to o normalności a nie o kontach premium gdzie oborniki są większe lub nieograniczone i jedynie zarabianiu :)

    nawozu nie ma bo z reguły każdemu się przydaje przy sianiu dłuższorosnacych i zwyczajnie ludzie kupują go przy eventach takich jak ten np
    ja bez nawozu robię i nie narzekam :)
    niestety możesz mieć rację :)

    ja straciłam swoją SP i część poklonowałam normalnie część dokupiłam, potem sprzedałam i znów doklonowałam
    SP brakło to oddałam i lampion zapaliłam by mnie już nie kusiło :)
     
    eliza9070 and Sekme like this.
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    zgadza sie:) te 40 jednostek sp to kazdy user gdzies tam na farmie znajdzie;) a jak ktos ma jej wiecej to BP pomoze mu by wydal troche jej zapasow;) skupujac biale krowy by w listopadzie ten sam user zakupil promocyjny pakiet spxD
    zreszta wczoraj tak po cichu odbyl sie interwencyjny skup bahamowych owocow (tsy..4 gatunki cedrat.amhertia i dwa inne) bralem czynny udzial w tym:p niezla kaska z tego wpadlaxD
     
  20. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Jej zaliczyłam jeden wzorekxD
    [​IMG]
    Gorzej będzie z pozostałymi,bo aż 100 szalików potrzeba:oops:
     
Thread Status:
Not open for further replies.