Opinie Event: Cztery światła

Discussion in 'Archiwum - pozostałe działy' started by TL_Mouse, Oct 19, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    [​IMG] Gratuluję Haniu [​IMG]

    PS. Zdolniacha z Ciebie xD 1, 6, 7 podróby ??
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    W poradniku >>>klik<<< napisano i pokazano :

    Na Głównej Łące będą się pojawiać świetlikowe szaliki.

    [​IMG]

    [​IMG]

    W celu zebrania należy na nie kliknąć. Na początek zobaczymy 6 sztuk. Szaliki pojawiają się w różnych odstępach czasu. Pierwszy pojawia się po 15 min aktywności na farmie. Jeśli nie zbierzemy ich przez 165 min, będziemy ich mieli 6 szt na polu (max liczba szt).
     
    BA_Chris and eliza9070 like this.
  3. ostrzegacz

    ostrzegacz Weteran forum

    Na głównej łące, na dole leżą, jak nie zbierałeś dotychczas to leży 6.
     
  4. kasia6100

    kasia6100 Mistrz forum

    do wieczora myślę, że spokojnie rozmaryn dosieje i pozostanie mi tylko siać eventówkę...i zbierać szaliczki
    Brawo...naprawdę, jednak myślę, że trochę to kosztowało Cię, ale za to event już ukończony i możesz zbijać kasiore na targu :D
     
  5. gadek

    gadek Fanatyk forum

    W pierwszym ,drugim i trzecim rzedzie;)
     
  6. Megan

    Megan Komandor forum

    To udał ci się psikusxD
     
    gadek likes this.
  7. kasia6100

    kasia6100 Mistrz forum

    no coś mi to nie pasowały te światełka..... 1 u góry po lewej stronie i w drugiej kolumnie dwa srodkowe
     
  8. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Szczerze mówiąc nie przyglądałam się czy światełka się różnią, byłam w szoku, że już event skończony a mi jeszcze tyle brakuje :D
     
    toDzasta likes this.
  9. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    szczerze mówiąc te szukanie szalików przeszkadza mi w pracy :p
     
    gadek likes this.
  10. ZieloneBukowo

    ZieloneBukowo Naśladowca mistrzów

    Dobry psikus :)
    W pierwszym rzędzie pierwsze światełko
    w drugim rzędzie drugie światełko
    w trzecim rzędzie drugie światełko


    Szalikobranie trwa nadal.... minutnik na 15 min -odświeżenie strony -złapanie szaliczka itd...
     
    toDzasta likes this.
  11. Karen139

    Karen139 Baron forum

    Szaliki mnie wykończą8)
    Ewent powoli do przodu;)
    Pochmurne dzień dobry WszystkimxD
     
    AnnDżelina likes this.
  12. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    xDIle to można rzeczy robić czekając na roślinki i szaliki xDGratuluję Kreatywności

    za 3 h zbieram świetlikowe jagody i zasieję następne
     
    toDzasta likes this.
  13. kasia6100

    kasia6100 Mistrz forum

    Event dla tych pracujących trochę uciążliwy...jak ktoś siedzi w domu to w sam raz :D trochę to bez sensu bo ci co pracują niech wejda raz na 3 godziny na farme i mają 6 szalików, a ten co siedzi w domu wystarczy, że co 15 minut odświeży stronę i jest szalik co daje 4 szaliki na godzinę czyli 12 szalików na 3 godziny. Drugie tyle jest się w stanie zebrać... mi to akurat pasuje bo siedzę w domu xD ale mimo wszystko wszyscy powinni mieć równe szanse.
     
    .Robaczek., toDzasta and AnnDżelina like this.
  14. abask

    abask Fanatyk forum

    Dokładnie tak ;))) Brawo ;))) Ja mam dopiero 32 pakuneczki wykręcone w młynie i ani jednego zapalonego lampionika ;)))

    Zielone Bukowo - :):)

    Łatwo odnaleźć , prawda?
    Gratuluję wszystkim ;)))
     
  15. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Kolejne 5 paczek się kręci to razem już będzie 30 paczek ukręconych :)
     
  16. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Też to teraz zauważyłam,ale sobie z nas zażartowałaxD;)
    Nie ładnie,bo farmerzy się cieszyli,że Ci się udało a teraz się denerwują,,że dali się tak wmanewrowaćxDxD(żarcik oczywiście)
     
    toDzasta likes this.
  17. justyspj

    justyspj Okazjonalny autor

    Nie każdy w pracy, ma możliwość usiąść chociaz na chwilę, by zebrać szaliki o ile ma dostęp na internetu. Przykładem tego jestem ja, po 13 wychodzę do pracy. I przed wyjściem zasieję jagody,[usuwam]albo zbiore w nocy albo jutro rano. O szalikach nie wspomnę, że będę bardzo do tyłu. Jak tu żyć ? ;)


    Twój post edytowałam i bardzo proszę zapoznaj się z : >>> Regulaminem gry Farmerama.

    SMOD_Atena.
     
  18. wilandra

    wilandra Analityk forum

    Pierwsze szaliki oddane :)
    A kupa na targu idzie jak świeże buleczki :D
     
  19. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    1, 6 i 10. Chcesz bana za to :D??
     
  20. abask

    abask Fanatyk forum

    Chyba pozazdrościłam tym, którzy mają już pozapalane haha ;)))
     
Thread Status:
Not open for further replies.