Opinie Event: Cztery światła

Discussion in 'Archiwum - pozostałe działy' started by TL_Mouse, Oct 19, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ale jest napisane że można wymyslać swoje wzory tez i będzie pokazane jaka nagroda za nie tak?
    "Pod lampionami masz różne wzory do wyboru - możesz zapalać lampiony według dostępnych wzorów, wymyślić nowy wzór lub zapalać wszystkie je po kolei."

    to moze mozna i więcej razy zapalać ?
     
    zonaania2122 likes this.
  2. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Jeszcze jedno mam pytanie, czy te nagrody w tabelkach są za zapalanie lampionów w danej grupie:1,2,3,4 pionowo czy poziomo?
    Nie wiem czy ktoś zrozumie co mam na myśli:oops:
     
  3. wolf031973

    wolf031973 Książę forum

    W kolumnach, czyli pionowo. A nagrody z tabelki są za każdą lampkę z osobna.
     
  4. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Nie, bo, wzory są tylko dodatkiem do nagród, a poniżej napisano za jakie wzory jakie nagrody.
     
    zonaania2122 likes this.
  5. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Brakujące krowy wyhodowałam,już mnie wkurzają te eventy z kolorowymi :/
     
  6. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ale można wymyślić nowy wzór..... hmmmm
     
    zonaania2122 likes this.
  7. Karen139

    Karen139 Baron forum

    Krowy rozrabiają w oazach...........jeszcze 7 sztuk brakuje.
    Rozmaryn rośnie..........a reszta wyjdzie w "praniu".;)
     
  8. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Dzięki, no tak kolumny,czyli pionxD.
    Udanego eventu.


    W sumie i też mnie zastanawiają te wzory,które możemy utworzyć sami:);)
     
    Nutka and zonaania2122 like this.
  9. dorota444

    dorota444 Moguł forum

    Z tymi krowami to przegieli !!!
     
    majajandzinska, Megan and Renia1920 like this.
  10. kyoudaj

    kyoudaj Forumowy żółtodziób

    Zgadzam się :oops:
     
    Renia1920 likes this.
  11. kgcygan

    kgcygan Hrabia forum

    Jeśli tak będzie to evencik wydaje się do zrobienia i w miarę łatwy. Oby tak było jak piszesz. Muszę łaciate growy na białe przemalować i będzie ok;) Wszystkim życzę skończenia w całości eventu:)
     
  12. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dla mnie też ta tabelka w naszym FAQ jest wyraźna i zrozumiała :)..... ale niektórzy wolą bardziej szczegółowe wypisanie co potrzeba;)

    Każdy zbiór szalików się zgadza.... może przedstawię to jaśniej:
    Szaliki będą pojawiać się w regularnych odstępach czasu :
    1-szy po 15 min.
    2-gi w 20 min. po pierwszym czyli w 35-tej minucie zbierzemy 2 szaliki
    3-ci w 25 min po drugim czyli w 60 minucie zbierzemy 3 szaliki
    4-ty w 30 min. po trzecim czyli w 90 minucie zbierzemy 4 szaliki
    5-ty w 35 min. po czwartym czyli w 125 minucie zbierzemy 5 szalików
    6-ty w 40 min. po piątym czyli w 165 minucie zbierzemy 6 szalików.
    Czyli albo zbieramy je po kolei albo na raz 6 szt co 2,45 godz.
    Ważne: maksymalnie możemy mieć na polu tylko 6 szalików...... więc trzeba pilnować tych zbiorów.
     
  13. -kati102-

    -kati102- Czeladnik forum

    Trudny i przekombinowany event :(
     
    myszulka and wolf031973 like this.
  14. wolf031973

    wolf031973 Książę forum

    Można, tylko po co?;) Ktoś wymyśli nagrodę?:):p
     
    Last edited: Oct 19, 2015
  15. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    Ale jest takie ładne zdanie:
     
    eliza9070 and zonaania2122 like this.
  16. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Za każdy utworzony wzór, również czekają nas nagrody - kliknij na wzór, by dowiedzieć się jakie, np"
    nie wiem..... :p
     
    zonaania2122 likes this.
  17. Megan

    Megan Komandor forum

    Na Bahama w młynie robię paszę do anakond i inną na własne potrzeby, pasze do anakond sprzedają ja na targu a za zarobione sianogrosze kupuję anakondy, bo lepiej mi się opłaci.
    Popieram Ciebie, dobrze by było robić SP w młynie na Baha....tylko BP by za mało zarobiło.
     
    jolantos, eliza9070 and zonaania2122 like this.
  18. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    To zdanie dotyczy wzorów już przygotowanych przez BP.
     
  19. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    A ja przeczytałam w innym FAQ , że: szaliki będą pojawiać się regularnych odstępach czasu:

    Fiesta de las luciérnagas - Destello Cuatro 2015

    A jak to będzie .... jutro się okaże:)
     
  20. kuraptica

    kuraptica Forumowy żółtodziób

    Hmm...
    może być ciekawie z tym zbieraniem szalików przez osobiste klikanie, bo trzeba ich aż 180.
    W poradniku napisano, że co 2godziny i 45minut będzie do zebrania 6 sztuk. Jak się co 3 godziny będzie wchodzić na farmę tak powiedzmy z 5 razy dziennie /od 7 do 22/ to uzbieramy 30 sztuk na dobę, czyli na całosc trzeba 6 dni. Nieźle, nie ma co, dobrze, że w prezencie można dostawać... Można też kupić oczywiście:)
     
Thread Status:
Not open for further replies.