Event: Komiks V - Burza

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_Musa, Sep 9, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    do końca dnia powinnaś mieć 200. i wtedy znaczy, że jest Oki. to znaczy, że lecą normalnie.

    -_Amidamaru_- posadziłam 2x goździki na dużych polach. bo ja jak chce skończyć, to muszę liczyć do 15.09, czyli zawsze mam -1 dzień... to i czasem się pospieszam sama.
     
  2. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    te goździki masz uszlachetnione i z super nawozem ?
    na super polach je sadziłaś ?
     
  3. -szalona-

    -szalona- Wyjątkowy talent


    Hej, u mnie może być przyczyną to, że na 2 łąkach i na baha miałam zagrody. Na noc posieję coś dłużej rosnącego i zobaczę jaki będzie jutro efekt.


    Zobaczymy wieczorkiem, może jakoś do tych 200 dociągnę :D

    Czyli wyjaśniona ilość komiksów :)
    Nie ma co porównywać zagród z goździkami
     
  4. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Witajcie!
    Event dawno rozpoczęty -stan wypadajek 571/49 ,pola obsiane zbiór koło 23 .
    Pozdrawiam
     
    Sookie likes this.
  5. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Na zwykłych, uszlachetnione na maxa i pewnie, że z SN...

    -szalona- zawsze przed eventem wywalam zagrody /jak są, nawet fabryki/ i drzewa xxl tez powinno się wymienić na zwykłe.
    poza Bahamą
     
    Sookie and -_Amidamaru_- like this.
  6. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    mi właśnie ostatniego uszlachetnienia brakuje.
    może jakoś dam radę :)
    dzięki za podpowiedzi :)
     
  7. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    widzi mi się, że nawet 1 tubki nie użyję....same będą rosnąć...nie lecą, to nie.
    A coby nie?
    min 10 000 w stodole i fru..przy tej ilości nie boli tak...no i szybciej wpadają te bonusy
     
  8. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    goździków mam poad 20tyś zapas, gorzej z SN :D
    tego wiecznie mi mało:)
     
  9. niesamowitusia

    niesamowitusia Książę forum

    To ja. A sygnaturkę wcieło wraz ze starym forum...
    nadal jestem szczęśliwą posiadaczka 4 tubek...
     
  10. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    witam
    148 komiksów i 18 tubek nie wiem czy dobrze ale tyle
     
    0olimpia0 likes this.
  11. Ekatrina

    Ekatrina Komandor forum

    Wydaje mi sie ,ze masz jak wiekszosc z nas xD
     
  12. Mojabonanza

    Mojabonanza Mieszkaniec forum

    to i ja się pochwalę ... na wszystkich polach miałam por, a na wyspie trawa cytrynowa wypadło 90 komiksów a tubek aż 4 szt , to dopiero szczęściara ze mnie :p. Nic to ...
     
  13. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Coś słabo lecą te komiksy mam dopiero 143 a tubek aż 7 xD balony rozsiane na połowie farmy i na drugiej połowie rabarbar :)
     
  14. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Stare forum nadal jest dostępne:
    https://board-pl.farmerama.com/index.php
    Nie wiadomo, jak długo ale jeszcze jest...

    Ciekawe, jak sprawdzi się to:
    i do kogo kierować ewentualne reklamacje jeżeli kombajn zrobi psikusa ?
     
    0olimpia0 likes this.
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Pytałam MOD-kę,zebrałam rośliny rosnące obok babeczek i nic się nie stało xD
     
  16. Sadakot

    Sadakot Aktywny autor

    Nie ma Super Paszy w nagrodach. Ciekawe czemu.
     
  17. keinol

    keinol Forumowy żółtodziób

    A gdzie są te babeczki do stawiania? Niech ktoś da ścieżkę
     
  18. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    jak to czemu?xDzebysmy sakiewki otworzyli i posypali jak bedzie bb xDxD:p
     
  19. halinab

    halinab Okazjonalny autor

    Sasiaswczko zycze Ci 200 komiksu , bo mi do 200 brakuje 20 sztuk widac ze dobrze leca
     
  20. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    A babeczkom ile jeszcze czasu zostało ? I czy podsypane tubkami ?
    Chodzi mi o ich procent dojrzałości.

    Jeżeli wysiane +- 14:10 i podsypane, to byłoby to 12 godzin do 100 %. Po 4 godzinach powinny być dojrzałe w jakichś 30%, czyli potencjalnie za chwilę do zbioru (ale ręcznego).
     
Thread Status:
Not open for further replies.