W oczekiwaniu na kolejne GT

Discussion in 'Archiwum - pozostałe działy' started by TETUNIA, Jan 4, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Buuu fajny piesio w tym filmie :). Widzę, że jesteśmy w temacie ;), razem będzie nam razniej
     
  2. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    No to żeśmy się naoglądały... :music::pxD
    Idę marychę nastawić
     
  3. Annanasek

    Annanasek Książę forum

    Co Ty, naprawdę się bojęxDxD Ale jakoś pokrętnie i tak oglądam:p
     
  4. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    :D nastaw i dla mnie xD
     
  5. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    A co, film Wam wyłączyli? Czy doznań za mało? xD

    A ja uwielbiam horrory...ale ten już widziałam x razy więc dalej studio pomeczowe męczę xD
     
  6. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Marycha to u nas w domu najlepszy przyjaciel pani domu, ukochany członek rodziny, czyli zmywarka xD. Zawsze przed położeniem się do łóżka ją nastawiam i rano mam czyste naczynia :D

    W pewien sposób wyłączyli - blok reklamowy...
    Też lubię horrory. "Omen" oglądałam już kilka razy, ale tej wersji nie widziałam.
     
  7. Annanasek

    Annanasek Książę forum

    To marychę się nastawia?xDxDxD

    EDIT: Już wyjaśniłaś hehe:DNie wpadłabym na to, że chodzi o zmywarkę:p

    Ja też uwielbiam horrory i oba Omeny widziałam już wiele razy, zwłaszcza pierwszy - mój faworyt. A widziałyście "Obecność"?
     
  8. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    O taaak. Nastawiona wieczorem poprawia humor z rana xDxDxD
     
  9. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Ok, namówiłyście mnie - blok reklamowy się skończył...studio zresztą też xD
     
  10. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    :p tak czułam, że marycha to któraś z przyjaciółek kobiety xD, a tej wersji filmu też nie widziałam. Hih :D:D:D mężuś był już i dojrzał co oglądam i ..... poszedł grać w swoją grę, pytając '' Na pewno chcesz to oglądać?'' xD. O dziecko upiorne jest
     
  11. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Idę dalej oglądać z pozycji horyzontalnej :)
     
  12. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Ja też, bo atmosfera zdecydowanie była lepsza w pierwszej wersji, obejrzałam wtedy tylko niecałą godzinę i zestresowałam się, a teraz luzik mam :). Kompa wyłączam, dobrej nocy dziewczyny i do jutra :)
     
  13. Annanasek

    Annanasek Książę forum

    Tetunia, przeraża mnie, że u Ciebie to samo co u mnieo_OMój mąż też gra w swoją i nie chce słyszeć o Omenie:eek:
     
    Last edited: Sep 4, 2015
  14. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Ananasek jeżeli film Cię przeraża to nie oglądaj sama :), a jeżeli gra męża, to zapewniam za jakiś czas będziesz cieszyć się, że gra i nie zabrania Tobie grać ;)
     
  15. Annanasek

    Annanasek Książę forum

    Dzięki, zapominam czasami o tym rygorze.. Dobrej nocki;)
     
  16. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    "Obecność" oczywiście widziałam :)
    A jak ktoś lubi zabawy z czasem to polecam "Wiek Adaline". Horroru zero ale klimatu 100% :)

    Branoc się kładącym ;)
     
  17. Peonia

    Peonia Wyjątkowy talent

    Ja to ogladam, >:( a raczej ogladalam z irytacja. :wuerg: Z tak fajnej komedii jaka jest pierwowzor tego filmu, tj. ksiazki zrobili horror. Paskudztwo, ot, co! >:(
     
  18. Annanasek

    Annanasek Książę forum

    O, ja tego nie widziałam:) Pewnie dlatego, że szukam w innych działach. Ale z chęcią zobaczę. A jeśli patrzeć pod kątem klimatu to polecam "Jako w piekle, tak i na Ziemi". Początkowo nieco irytujący, ale potem klimat że hoho;)
     
  19. KaBeUK

    KaBeUK Analityk forum

    Ja też staram się teraz obejrzeć "Omen" ale samotność w domu mnie do tego zniechęca :(
     
  20. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    bry przy porannej kawie, przesyłam cmokaski, wstawać śpiochy, gumowce na nogi widły w dłoń
     
Thread Status:
Not open for further replies.