Drzewa na Bahamie

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by Urszula26, Jun 15, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Urszula26

    Urszula26 Czeladnik forum

    Witam moje pytanie tyczy się Bahamy. Mam 189 poziom i nie mogę wystawić drzew, mam je przekreślone i nie mogę ich wystawić na pole.
     
  2. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    A gdzie masz te drzewa? Chodzi Ci o sklep, czy inwentarz?

    Jeśli o sklep, musisz odblokować możliwość kupna drzew w Świątyni Małp.
    A jeśli chodzi o inwentarz... to nie wiem.
     
  3. A masz je odblokowane w Starożytnej Świątyni Małp ??:)

    Poczytaj ....Poradnik..... :)
     
  4. Urszula26

    Urszula26 Czeladnik forum

    Mam w inwentarzu, mogę wystawić tylko granta i pistację i to wszystko

    Mam wszystko odblokowane w świątyni


    Ok już wszystko wskoczyło i mogę wystawiać. Widać chwilowy błąd na łączach

    Twoje posty połączyłam, na przyszłość jak chcesz coś dopisać to użyj opcji edytuj

    MOD_Kleopatra
     
    Last edited by moderator: Jun 15, 2015
  5. Graczom dziękuję za pomoc i skoro wszystko się wyjaśniło to wątek zamykam :)
     
  6. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Zawieszam brakującą kłódeczkę. ;)
     
Thread Status:
Not open for further replies.