Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Discussion in 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' started by BA_Izolda*, Aug 22, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. 7jessy75

    7jessy75 Wyjątkowy talent

    Muszę przyznać, że g&t okazało sie dla mnie bardzo udane :D.
    Zdobyłam praktycznie wszystko co chciałam i wszystko w balonie (prócz prezentów od est-orki :inlove:).
    Niestety miałam za mało czasu, by czytać forum, pare razy tylko rzuciłam okiem, jak w balonie nie znalazłam tego co chciałam, za coś, co miałam by wymienić, ale ostatecznie i tak sie udało wszystko znaleźć właśnie w balonie.:D
    Nie udało mi się zdobyć jedynie czerwonej tkalni dywanów, ale to było odległe marzenie, ponieważ nie mam i nie miałam takich fantów, by udało sie wymienić. Może następnym razem. ;) Naprawde fajna zabawa.

    No i kupiłam także przepis na CMJ za pół ceny i juz sie wyprodukował mój pierwszy własny dżemik.
    Pozdrawiam farmerów i lecę do pracy.
     
    toDzasta likes this.
  2. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Jestem bardzo zadowolony,
    Zdobyłem mojego pierwszego JC
    różową fabryczkę kaczuszek.
    No i 5 kotlarni czerownych xD był tanie za jakieś pinie czy coś, więc dałem, planowałem je wymienić na pomarańczowe wielbłądy czy coś, ale się nie udało, trudno, będę masowo produkował garnki xD
     
  3. Ernst69

    Ernst69 Młodszy ekspert

    Czy Młyn (fabryka dla wiewiórek) da sie wysłac?
     
  4. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Nie widzę na liście..
     
  5. Konwalia

    Konwalia Wielki mistrz forum

    Jak dla mnie G&T super udane! Poza itemami, mam wszystko co chciałam. Dziękuję moim wspaniałym sąsiadom oraz znajomym z forum za wsparcie. :inlove: :inlove: :inlove: Jesteście kochani, miałam naprawdę sporo radości, a moja farma jest cudnie kolorowa i..... pęka w szwach.
    Nie wierzyłam że kiedyś to napiszę, ale ukłony w stronę BP za brak błędów ;)
     
  6. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Witajcie !

    Ja pojadę z innej strony:
    [​IMG]
    Czy punkty w pierwszej rundzie to jest max ?
    Chyba choć raz mi się udało ! ! ! (bo kolejne rundy zepsute z emocji po pierwszej)...
     
    Sekme and hiacynta like this.
  7. martynka1428

    martynka1428 Młodszy ekspert

    Event bardzo udany! Z zagród i drzewek udało się zdobyć wszystko, czego chciałam :)
    Brakuje jeszcze teraz tylko itemów na pnącze Ściana treningowa i Public viewing.. Jeśli ktoś ma na zbyciu, to chętnie wymienię na.. na pewno coś się znajdzie ;)
     
  8. ciniosoft

    ciniosoft Okazjonalny autor

    nigdy nie widziałem fabryki dla wiewiórek może ni ktoś to cudo podaruje
     
  9. mahartka

    mahartka Baron forum

    WOW!! gratulacje :D mi parę razy udało się 9.900 zdobyć ale 10K jakoś mi ucieka ;);)
     
    chrumcia91 and juliuszka like this.
  10. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Dziwi mnie dlaczego niektórzy dają naprawdę wartościowe rzeczy i szukają jakiś tam figurek- często pojawia się w górę do nieba... Nie znalazłam reniferów, choinki i czekoladowego zająca. W sumie te wymiany podobały mi się bo zdobyłam kilka rzeczy.
     
  11. pyza1948

    pyza1948 Forumowy żółtodziób

    wybralam ze sklepu maringa / rodeo/i nie wiem gdzie go szukac dzieki za pomoc..
     
  12. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    moringa jest drzewem na wyspę, więc tam szukaj.
     
  13. Wójt_Jędrek

    Wójt_Jędrek Moguł forum

    Działa Wam wymiana? U mnie nie...
     
  14. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    temat G&T zamknięty

    więc tu:

    dziękuję wszystkim za wymiany, za prezenty za wszystko i do następnego balona G&T:D
     
    AgiFarm83 likes this.
  15. mama010203

    mama010203 Czeladnik forum

    Dziękuję za wspomożenie magnoliami. Nie miałam a mam już 4. Następnym razem dwiema się podzielę.
     
  16. zielonaprzestrzen

    zielonaprzestrzen Stały bywalec

    Ktoś już otrzymał zwrot z balona ?
     
  17. ka_ro

    ka_ro Ekspert forum

    Dziękuję wszystkim za zabawę, wleniu123, wodnik54, niesamowitusia, katgad, aga84s, babydelfi, coma77, zazulec, zochaoo, -sejla, _Ola_Z_, iwona1957, princessca :)
    Jeśli kogoś pominęłam to przepraszam, było fajowo :)
     
    Last edited: May 1, 2015
  18. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Ja opróżniłam balon chwilę przed końcem eventu, tak na wszelki wypadek :p

    Dziękuję wszystkim za udane wymiany :)
     
  19. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    U mnie przyszedł czas jak zawsze po G&T na podziękowania wszystkim graczom. :) Ostatnio było ponad 100 osób, więc ciekawe jak będzie teraz. :D Jestem w trakcie pisania, więc jeszcze trochę do ostatecznych podziękowań, które już w wątku z podziękowaniami zaczęłam. :D

    Ja jestem zadowolona z eventu, bo dzięki Wam moja wyspa tak prześlicznie wygląda. :)

    Jesteście zadowoleni z wszystkich wymian / prezentów? :)
     
  20. zielonaprzestrzen

    zielonaprzestrzen Stały bywalec


    ja nie opróżniłam, eheh trzeba czekać