Unga-Bunga

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by blau_grana, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Cieszę się,że się cieszysz...nawet nie wiesz jak ja mocno się cieszęxDxD
    ZdziecinniałyśmyxD ale fajnie być dzieckiem i cieszyć się z lizaka.

    Ja siedziałam w balonie bo koniecznie chciałam coś znaleźć, ale nie udało się :p
     
    blau_grana likes this.
  2. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Hej, hej :)
    Oj trzeba, trzeba...szczęścia, czułości i zrozumienia xDxD Ale to chyba wszyscy tak mają ;)
    Itemy 2x1 oraz jabłonki XXL. Wiem, nie jestem oryginalna xD
     
    godia17 and est-orka like this.
  3. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    A co to było takiego trudnego do znalezienia ......jeśli można zapytać :)

    I do Mikołaja ..... to mi daleko:pxD

    Zaraz coś podeślę....
    ale z tą jabłonką to nie żart?
     
    godia17 likes this.
  4. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Z itemami jest jakiś problem, chciałam wcześniej już wysyłać, mam ich kilka, ale dostaję info: "masz za mało towaru", nie wiem, o co biega8)
     
    godia17 likes this.
  5. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Nie mogę Ci powiedzieć:oops:
     
    est-orka likes this.
  6. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Powiedz, powiedz:)

    A itemy to może dlatego nie dało się wysylać , bo z nakładkami były.
     
    godia17 likes this.
  7. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Gooosia...odbierz ptaka :p
     
    godia17 likes this.
  8. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Takie trudne pytanie:sleepy: Nie umiałam odpowiedzieć:cry:
     
  9. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    xDxD Wolałam się upewnić :p

    Estorko - ja tak poważnie, jak Miśka kocham! :p
     
    godia17 likes this.
  10. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Dziewczynki , ja tylko patrzę poukładać pogmatwane sprawy w realu , coś się niezależnie porobiło , tragedia rodzinna , swoje trzeba przejść tak ,żeby wyjść jak najmniej "poobijanym" przez życie , dlatego tu siedzę , bo tu różowo , a w realu trochę barwa inna.
    Tu jest naprawdę tyle tej "dobrej energii" , ale przede wszystkim humoru (którego ja potrzebuję jak moja trawa deszczu), tyle tych fajnych przepychanek słownych (żartów) między Gosią i Małgosią ,że ja naprawdę się relaksuję jak one sobie "dokładają do pieca"xD

    Madziuniu , czy pamiętasz ,ze ostatnio Ty mi dołożyłaś? Natalka świadkiem xD

    Gosiu , dziękuję za podanie Orce mojego nicka , tak mnie wypasła ,że kolacja mi się nie zmieści.xD
    I tak kocham Was Wszystkich , nawet z nieczęsto pokazującymi się Panami (Maniuś i Piotruś pozdrawiam;))
     
    godia17 and est-orka like this.
  11. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Magda:cry:ja podałam zły...miałam zaćmienie:cry: To Madzia podała prawidłowy i jej podziękowania się należą ..nie mnie:sleepy:.
    Ale co tam...miło i takxD
     
    est-orka likes this.
  12. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Miło z Wami, ale muszę zmykać. Jeśli komuś coś potrzebne, a ja to mam, chętnie podrzucę. Miłego wieczoru i udanych wymian, do poklikania.
     
    godia17 and est-orka like this.
  13. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Już wysłałam...a może surmie xxl chcesz?
    A jeżeli zależy Ci na jabłonkach to wyślę jeszcze mam ich 20 jeszcze
     
    godia17 likes this.
  14. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Surmiami to nawet zrewanżować się mogę, wszystkim tak jakoś obrodziły :D
    Dziękuję :)
    I Madzi z pieskiem za item również :)

    EDYCJA

    No to teraz zostałam zbombardowana :D
    :inlove::inlove:
     
    Last edited: Apr 29, 2015
    godia17 and est-orka like this.
  15. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Ja Ci jeszcze jutro dorzucę xDxD Oj pamiętam jak kiedyś podczas G&T Sairka mnie obdarowała xD Miałam Ci ja?błonkęxD

    grakulka gdzie ?
     
  16. hellwis

    hellwis Generał forum

    Hej witam wieczorem.

    Oreczko wielkie dziękuję dla ciebie czym że my se zasłużyły za te dobroci ,jak się odwdzięczyć bo ja nie wiem

    Piszcie co jeszcze komu potrzeba bo ja jakaś skąpa tym razem jestem nikt nie pisze co chce ,albo ja stara ślepota nie wid:cry::cry:
     
    est-orka likes this.
  17. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    A ja, a ja to doskonale pamietam ja Wy mnie tutaj dopasliście podczas mojego pierwszego GT :p

    I może właśnie dzieki Wam wciąż tu jestem? ;)

    No, to winnych już znalazłam :D
     
  18. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Cześć Beata :) Różowego koguta chciałam;)
     
    est-orka likes this.
  19. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Natalko , surmie idealne do oddawania , tak Marian pisał chyba na dożynki ?
    Dziękuję jeszcze raz dla Wszystkich.
    Uciekam dziś , zbyt dużo emocji, pisać ,jak ktoś coś potrzebuje.
    Oreczko , Gosiu, Madziu ,Madziuniu, Małgosiu, Bogusiu dzięki xD
     
    est-orka and godia17 like this.
  20. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Dziewczyny a fabrykę kleju wszyscy już mają? Bo jak coś to jedną mogę sklecić na luzie ;)
     
    madzia0101 likes this.