Unga-Bunga

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by blau_grana, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Troszkę prezencików rozsyłałam i mam problem, nie mogę nic wysłać do .Magda. mam tylko kury i cztery drzewka w pasku :(
    Może ktoś mi powiedzieć co się dzieje???
    Do pozostałych ungusi wysyłać mogę wszystko.

    Modziku, napisz do mnie....tego kasztanowego farmera to ja mam :) (nie mylić proszę z cesarzem;) :)

    madzia0101 .....napisz tutaj, albo na sówkę do mnie co Ci jest potrzebne..... tak samo pozostale ungusie, bardzo proszę ....piszcie:)
    Najlepiej na sówkę:)
     
  2. MOD_November

    MOD_November Nadzorca forum

    Dziękuję, bardzo się przyda :)
    Nie, nie, z cała pewnością chodzi o farmera - zabrakło mi czasu i nie ukończyłam eventu :) No po prostu aż mi zabrako słów (jak nigdy) :)
     
  3. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Witam pracowite Ungusie.
    Madzia na farmie ma nick magda_M4 - spróbuj. A ja bardzo Ci dziękuję za mnóstwo prezentów i jeszcze raz pytam, czym zasłużyłam? Czy mogę się czymś odwdzięczyć?
     
    est-orka likes this.
  4. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Jak tylko wejdę na farmę to prześlę:)

    Dziękuję:)..... teraz to wszystko jasne, bo tak mi to wyglądało jakby ona miała 1 poziom w grze.
    Jeszcze raz dzięki za podanie nicku...... zaraz i jej prezenciki poślę.
    I niczym nie trzeba się odwdzięczać.....słowo dziękuję wystarczy:)
     
  5. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Witajcie Ungusie :)
    Mam wielką prośbę, czy ma ktoś zbędnego kogutka ?
    Mam same starocie na farmie, ale może coś się znajdzie na wymianę.
     
  6. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Już za chwileczkę wysyłam:)
     
    alekar likes this.
  7. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Pięknie dziękuję, dziękuję, dziękuję......
     
    est-orka likes this.
  8. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    A proszę bardzo:)
    Jak potrzebujesz coś jeszcze to pisz:)
     
    alekar likes this.
  9. madzia0101

    madzia0101 Komisarz forum

    I jak tu Was nie kochac???
    Ojjjjj tyle prezentow ojjjjj ojjjj

    [​IMG]
     
    19maka49 and est-orka like this.
  10. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    hurra !!! przyleciał kogucik :)
     
    est-orka likes this.
  11. MOD_November

    MOD_November Nadzorca forum

    Dziękuję, dziękuję, dziękuję bardzo :)

    [​IMG]

    Od razu weselej zrobiło się na moim pnączu :)

    [​IMG]
     
    est-orka likes this.
  12. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Jakie śliczne konwalijki, aż zapach prawie poczułam:) .....to ja dziękuję:)
    To teraz 1-sekundowe roślinki można siać ..... koniec zmartwienia o wypadajki, a i ze składnikami do rzemiosła będzie łatwiej.:)
     
  13. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    ojej, piękne, cieszę się jak dziecko xDxDxD
    niestety, nie umiem wklejać obrazków :(
     
    est-orka likes this.
  14. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Jeżeli to ten samolot
    [​IMG]

    To już jest :) Teraz proszę o sówkę


    O samolotu nie widać....lata po farmie :)

    [​IMG]
     
    Last edited: Apr 29, 2015
    est-orka likes this.
  15. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    dziekuje bardzo
    [​IMG]



    dziewczynki co potrzebujecie
    ja jeszcze czekam na ewent z kukułkami bo pnącze nie działa​
     
    Last edited: Apr 29, 2015
    est-orka likes this.
  16. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witajcie Ungusie i Wszyscy , którzy tu zaglądacie :)
    Własnie wróciłam do domu po piekielnie ciężkim dniu , oczywiście odpaliłam farmę i oczom nie wierzę xD

    Gosieńko piękne dzięki ,ale cudownie popatrzyć na pnącze bez pustych miejsc xD

    Oreczko , Tobie nie zrobiła się przypadkowa dziura w worku z prezentami? To wszystko dla mnie....? 5 lat gram i nikt mnie tak nie obdarował xDxDxDxD , aż się boję ,że pomyłka :p

    Madziuniu i Bogusiu : dziękuję bardzo !!!!

    Tak zapiszczałam ,że rodzina jednogłośnie kazała mi sobie z Wami "układać życie" , co właśnie robię .... real idzie na II plan xDxD
    Przecież mówiłam ,że tu fajnie i z dala od kłopotów właśnie z reala.xDxDxDxD
    Ale mi dziś lekko i wesoło .
     
  17. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Witaj, Siostrzyczko, jak niewiele trzeba, żebyś się uśmiechałaxD;)xD i miło czytać, że dobrze Ci z nami...
    Potrzebujesz coś jeszcze? Mam spore zapasy w pasku, choć dziś już dużo rozdałam.
     
    godia17 and est-orka like this.
  18. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Bogusiu:) ...ja też za kwiatuszki dziękuję:)
    Madziu:) gdyby nie pomoc jednego Ungusia w kwestii Twojego nicku na farmie, to nic bym Ci nie mogła przesłać .... ale na szczęście wyjaśniło się, dlaczego mam same kurniki i kilka drzewek możliwych do wysłania:)
    A co worka z prezentami...to dziurka w nim jest odpowiedniej wielkości, nadal coś z niego wypada:)
     
    godia17 likes this.
  19. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Estorka nam tu za Mikołaja robi ;)
     
    godia17 and est-orka like this.
  20. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    ;)Pewnie pasek ma zapełniony i może boi się, że pękniexDxDxD
    Natalko, witaj, Tobie coś potrzeba?
     
    godia17 and est-orka like this.