Unga-Bunga

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by blau_grana, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    witam
    kto potrzebuje jeszcze granatow?
     
    godia17 likes this.
  2. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Bogusiu , chyba już z Domku wszyscy skończyli ....Teraz Sąsiadom można pomóc...
     
    godia17 likes this.
  3. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Madziu a Tobie co potrzeba ,czego będziesz szukać?
     
    godia17 likes this.
  4. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Wilczki mam po skończonym evencie ,więc chyba zapoluję jeszcze na koguty , mam kiwi i dziobaki jak ktoś nie ma.;)

    I czego szukacie z drzewek?
     
    godia17 likes this.
  5. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Na kiwi i dziobaki chętnie się zapiszę /choć pewnie i tak nie będzie można ich przesłać/ :D
     
    godia17 likes this.
  6. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Natalko , kiwi 6 , dziobaki 3 i tak się podzielę jak będzie można. Za chwilę zrobią nam trudny event , xDw którym i tak je zdobędziemy.
    Prawda taka,że nam się natychmiast chce zdobyć zadania w Spółdzielni i już chcemy np. drzewka...xDxDxD

    Szlag jasny , o tej porze goście przyszli , czy ktoś zna godziny przyzwoitości ?
    Kolorków życzę , uciekam:cry:
     
    godia17 likes this.
  7. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    A inna prawda jest taka, ze te nowe zwierzaki i drzewka pojawiaja się w grze co i rusz. Cięzko za tym nadążyć :D Koguty i bociany zdobyłam z nagród z poprzedniego eventu dopiero, wilczki z tego, kiwi i dziobaków nie posiadam, kilku ostatnich drzewek również. Ale przede mną całe życie na farmie więc luuuz :D
     
    godia17 likes this.
  8. madzia0101

    madzia0101 Komisarz forum

    Hej.
    Madziula ja tylko o Was dbam.Jakos tak juz mam:).


    Natalko ciesze sie ze tez sie Tobie udalo:)
    I tak jak Mdziula napisala dbaj o siebie i wracaj szybko do zdrowia;)


    Malgosiu dziekuje bardzo juz jestem przy koncu:p

    Kolorkow slodziaki;)


    Witaski.Milego dnia zycze
    [​IMG] ;)
     
    Last edited: Apr 20, 2015
    godia17 likes this.
  9. hellwis

    hellwis Generał forum

    Hej wieczorem pogoda coraz ładniejsza to i w domu nikt nie siedzi :):):)wróciłam z kijków idę wziąć prysznic bo teraz to już 5 poty wychodzą po trasie xDxDxDxD
     
    madzia0101 and godia17 like this.
  10. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)
    Beato ile kilometrów przeszłaś?
     
  11. madzia0101

    madzia0101 Komisarz forum

    Wpadlam zyczyc kolorkow i uciekam bo padam po pracy:p
     
  12. hellwis

    hellwis Generał forum

    Hej Gosiu wczoraj już nie doczekałam się was bo padłam ,nasze trasy zależy jaką idziemy to tak od 8 do 12 km około bo nikt tego miarą nie mierzył a nie wiem na ile dokładne są te programy w komórkach które mierzą km i kcal ,a teraz pedzę do pracy

    Miłego dnia wszystkim życzę u mnie zapowiada się słoneczny i pierwszy dzień nie ma przymrozków
     
    godia17 likes this.
  13. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześć, czołem, czuwaj.
    Witam WBW.
    Potrzebuję dziobaków, bo tylko ich nie mam jeszcze.
    Gdyby ktoś z Was miał na wymiankę, to oczekuję propozycji.
    Mam ponadto różowy klej, który chciałbym zamienić na różowe pałeczki.;)xDxD
    Piszcie przed G&T, bo mam sporo zagród i fabryczek w różnych kolorach. Kto nie ma, niech się nie krępuje, tylko pisze.
     
    godia17 likes this.
  14. madzia0101

    madzia0101 Komisarz forum

    Dobry dzien.Dzisiaj mam wolniejszy dzien to poszperam i dam znac co mam do oddania.
    Mam nadzieje ze bedzie cos przydatnego dla Was:).
    Zostawiam cosik i uciekam

    [​IMG]
    Miluskiego dnia;)
     
    godia17 likes this.
  15. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Hej Madziu :)
    Jest już poradnik do eventu hodowlanego. Robicie?
    Aaa, zjadłam wszystko jakby co :D
     
    madzia0101 likes this.
  16. madzia0101

    madzia0101 Komisarz forum

    Natalko jeszcze nie widzialam o_O
    dam znac jak go sobie poczytam;)
     
  17. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Hej Słoneczka
    Natalko, jak zjadłaś całe śniadanko, znaczy, lepiej się czujesz...
    i o to chodziło
    event z przyzwyczajenia zrobię, na razie sprzedałam kolorowe krówki, i tak trzeba będzie oazy uruchomić, żeby mieć źrebiątka i cielątka
     
    godia17 and madzia0101 like this.
  18. madzia0101

    madzia0101 Komisarz forum

    Poczytalam i stwierdzam ze podlubie przy tym evenciku;)xDxDxD

    A tak przy okazji zrobilam male przeszukanie i znalazlam niewiele ale ja to bidna jestem w te roznosci
    niiooo ale moze ktos cos znajdzie i do oddania mam

    pachnace,solne,jajeczne,surimiaxxl,karambolaxl,kokosowaxl,mangoxl

    sowiarnia,orly,skunksy,anakondy sa chyba jeszcze motylki i swietliki :p
     
    Last edited: Apr 21, 2015
    godia17 likes this.
  19. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Witam Ungusie, widzę, że przygotowujemy się do G&T;)xD;)
    Madziu, kogutów mam kilka, przypomnij mi, to na pewno podrzucę. Kiwi i dziobaki mam po jednej zagrodzie, więc nie mogę na razie zaoferować.
    Madziu, popisałaś to , co masz, ale napisz, co potrzebujesz, może będę mogła się podzielić.
    A z eventem spróbuję, jeśli starczy mi czasu, mam trochę zapasu zwierzaków i SP.

    No i poszły sobie, a ja też muszę już zmykać. Udanego wieczoru, do poklikania.
     
    Last edited: Apr 21, 2015
    godia17 likes this.
  20. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Dzień dobry :)


    Nawet sporo :) Ja jak przyszła moda na Nordic Walking też kijki zakupiłam i nawet dwa razy się przeszłam. Siostra chodzi często i nawet duże dystanse pokonuje. Lubi to i mówi,że czuje się wtedy wolna i beztroska. Każdy ma własne preferencje. Ja wolna i szczęśliwa jestem jak legnę w fotelu z kubkiem lub szklankąxD. żeby nie było,że aż tak leniwa jestem to czasami robię parę kilometrów rowerem.


    Wy już się na G&T umawiacie:eek: to dopiero w czerwcu, a jak Nas skleroza dopadnie to i tak zapomnimyxD kto z kim ...co i za co:p.

    Ja się nie umawiam i nie wymieniam:p ale chętnie odbiorę prezenty;). Lubie prezenty :sleepy: