Unga-Bunga

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by blau_grana, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Hej Marianku , czekam na dalszy ciąg ....
     
  2. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    No to jest takie cóś.
    Albert i Bernard właśnie zaprzyjaźnili się z Cheryl i chcą się dowiedzieć, kiedy ma urodziny. Cheryl podała im listę dziesięciu możliwych dat:

    15 maja, 16 maja, 19 maja
    17 czerwca, 18 czerwca
    14 lipca, 16 lipca
    14 sierpnia, 15 sierpnia, 17 sierpnia

    Następnie Cheryl podała Albertowi rzeczywisty miesiąc, a Bernardowi dzień swoich urodzin.

    Albert: Nie wiem, kiedy są urodziny Cheryl, ale wiem, że Bernard też tego nie wie.
    Bernard: Na początku nie wiedziałem, kiedy są urodziny Cheryl, ale teraz już wiem.
    Albert: W takim razie ja też znam datę urodzin Cheryl.

    Kiedy są urodziny Cheryl?
     
  3. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Ok, też to czytałam , jest zakręcone ,ale logicznie wyjaśnione.
     
  4. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Zgadza się. No dobrze. Do pieca dołożyłem, więc mogę spokojnie iść na górę do mamusi.;)xDxD
    Dobranoc i do jutra.
    Aaaa i proszę pisać, co komu potrzebne na G&T. OK?
     
  5. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Marianku , wierzysz w to G&T ?
    Już ma być?
    Już tyle obietnic było....
    Dobranoc , tyle można napisać...
     
  6. madzia0101

    madzia0101 Komisarz forum

    Dziekuje wszystkim za chec pomocy:)
    Jestescie kofani

    [​IMG]
    Kolorkow zycze;)
     
  7. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    witam w sobotę
    Madziu ile Ci jeszcze brakuje granatów?Może coś poradzimy.
    Pewnie nie będzie można wymieniać tych nowych drzewek na G&T ale jak ktoś ma to chętnie się wymienię bo nie mam .
     
    Last edited: Apr 18, 2015
  8. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Witam i melduję zakończenie eventu. Granaty dajcie potrzebującym :D

    Miłego dnia :)
     
  9. madzia0101

    madzia0101 Komisarz forum

    Witam ungusie.
    Dzisiaj mialam taki szalony real ze dopiero sie dotargalam na farme:p.
    Chcialam jeszcze raz podziekowac za prezenty:inlove: jestescie wielcy:)

    [​IMG]

    Niooo i jeszcze cos na sobotni wieczorek zapraszam [​IMG] ;)
     
  10. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW :)

    Ale nas Madzia "wypasem" karmi ....ja już czuję ciasnotę w pasku ;)

    Bogusiu , których drzewek nie masz ?

    Pozdrowienia dla Wszystkich :)

    Nikt się nie odzywa , wiadomo ....sobota , więc Wszystkim DOBRANOC ;)
    Kolorków życzę , pisać co mam przesłać w prezentach.
    Do miłego!
     
    Last edited: Apr 18, 2015
  11. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Ja jedzonkiem to chetnie się napasę, butelkę zostawię jednak tym co nie na prochach ;)
    Czwarty dzień leżenia, jutro robię bunt i wstaję w końcu bo jeszcze moment a odleżyn dostanę :D
    @Madziu - na Ungusów zawsze można liczyć, coś o tym wiem :)

    Miłego wieczorku życzę :)
     
  12. madzia0101

    madzia0101 Komisarz forum

    Noooo kochanienkie moje o takie skarby trzeba dbac:)
    Pozdrawiam i zycze kolorkow;)



    Dzien dobry
    milusiego dnia:)

    [​IMG]

    Witam wieczorowo.
    Dziekuje wszystkim za wsparcie dzieki ktoremu widze mete:inlove:
    Mam upragnione wilczki i jezyki jest suuupcio;)
    Sniadanko widze nietkniete to moze na kolacje ktos sie skusi

    [​IMG] ;)
     
    Last edited: Apr 19, 2015
  13. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Natalko , nie rób buntu i się kuruj! Wiem co ta grypa potrafi, bo też szalałam jak Ty i skończyłam na antybiotyku , trwało mi leczenie (po antybiotyku) 6 tygodni. Komfort żaden , łącznie z traceniem głosu. Nie rób jaj , najmłodsza u nas jesteś , to proszę tu starszych słuchać i tylko "powiew młodości" dostarczać ,ale tej zdrowej xDxDxDxDxD
    Gratulacje za event ;)

    I Madzia znowu nas napasła , dziewczyno ile tego jeszcze masz?

    Ungusie , co tak cicho siedzicie? Odzywać się kto może :p
     
    madzia0101 likes this.
  14. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Hej Słonka
    właśnie skończyłam ogarniać chałupkę po gościach i ledwo żyję
    proszę o sówki, kto potrzebuje granatów, jeszcze dziś nie wysyłałam prezentów, bo już się pogubiłam, kto potrzebuje
     
  15. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Hej Małgosiu , ja też mam prośby ostatnie o wysyłanie granatów i tam realizuję , co zostanie to Wam eliksiry wysyłam. Tylko u mnie ostatnio szwankuje internet i nic nie mogę wysłać :cry:
     
  16. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Madzia01, masz full, jutro poleci
    Magda, potrzebujesz garnata?
    ja już mam z głowy event
     
  17. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    No niestety, chcąc nie chąc wciąż leżę. Próbowałam dziś wstać ale nic z tego - w głowie mi się zakręciło i Misiek wybił mi z głowy cokolwiek. Antybiotyki wciąż biorę, poprawę juz widać ale to leżenie osłabilo mnie tak jakoś. Co do tego "powiewu młodości" to nie wydaje mi się, żebym była tu najmłodsza. A jeśli nawet to różnice wieku między nami nie mogą być duże :p

    @Madziu - gratuluję wilczków, też mi bardzo zależało na nich w tym evencie :)
     
  18. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Natalko jak event, skończyłaś, czy podesłać?
     
  19. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    U mnie skończony wczoraj :)
     
  20. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum


    Natalko wyleż grypsko , wredne jest i paskudne. Co do wieku się zgadzam , my tu wszystkie "dwudziestki" xDxDxDxD,więc nie odbiegasz.....:p Ale kuruj się mądrze. I bywaj w Domku.
    Pozdrawiam serdecznie
    Magda
     
    grakula16 and blau_grana like this.