SzymekSimon

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by SzymekSimon, Aug 27, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    No i w południe... i po obiedzie ;)
     
  2. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    O taaaak ... latte, biała ... mniam ... ;)
     
  3. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    O tak... :) Wiedziałam, że mnie zrozumiesz :)
     
  4. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    No zawsze przecież. :p
     
  5. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    Hejka. :D
    No nie wiem jak ten trunek można pić. :D
     
  6. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Hej Oluś. :)

    A Ty co byś zaproponowała nam? Tylko nie jakieś kaloryczne cuś tam proszę ... ;)
     
  7. SzymekSimon

    SzymekSimon Młodszy ekspert

    Chris, kto powiedział, że za późno? :D :D :D Właśnie wypiłem przed chwilą.

    Emilko, racja xD

    Jak to pić? Normalnie :p
     
  8. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Szymku o tej porze to już nie dla mnie, zbieram kukurydzę i przed północą grzecznie kładę się spać na pewno. :)

    O której masz zbiory? ;)
     
  9. SzymekSimon

    SzymekSimon Młodszy ekspert

    Właśnie zbieram, kolejne jak wstane rano. Nie będę do 5 rano czekał :D
     
  10. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    No ja jakoś tak na 6-7 będę miał, akurat jak wstanę mniej więcej. :D
     
  11. SzymekSimon

    SzymekSimon Młodszy ekspert

    Może jak zbiorę rano, to ostatni zbiór już będzie. Nie chce mi się liczyć, dowiem się rano :p
     
  12. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    Czyżbyś dbał o dietę Krzysiu, że tak o kaloryczność pytasz? :D

    Jak się takiego trunku nie lubi to kiepsko pić to normalnie. :D
     
  13. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    To szybko się uwinąłeś, mi sporo brakuje badylków, ale w weekend może nadgonię. ;)
    Olu różnie z tym bywa, ale staram się. :p
     
  14. SzymekSimon

    SzymekSimon Młodszy ekspert

    Nie no chyba zbiorę rano i jeszcze tylko na jednej łące trzeba będzie. Akurat grochu pomnożę zasoby.
    Olu, musisz polubić :D
     
  15. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    Krzysiu i to mówi osóbka, która dąży do miecia wszystkiego? :eek: Ja myślałam, że już dawno zrobiłeś i o evencie zapomniałeś. xD:D
    Czyli o dietkę aż tak nie dbasz. :p


    Nie będę zmuszać mej skromnej osóbki do picia tego. :D:eek:
     
  16. SzymekSimon

    SzymekSimon Młodszy ekspert

    A co lubisz pić? :D
    Mówisz, że Krzyś wszystko ma? :p
     
  17. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    Herbatkę wolę. :D Działa lepiej niż kawka. :D
    No ja jestem biedna przy tych mieciach Krzysia. :oops:
     
  18. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Oluś wszystkiego w sensie zagród, drzewek specjalnych i kolorowych ulepszeń tak, ale takie rzeczy jak tańczące kwiatki z Koła czy ten ostatni rząd pnącza z Fraglesami to odpuszczam. ;)

    Nie wiem czy to dobrze czy też nie, ale trochę rozsądku jeszcze mi pozostało, mam nadzieję. :p

    Oluś ale Ty zawołana handlara jesteś, już się wszystkiego chyba na GT dorobiłaś. :)
     
  19. SzymekSimon

    SzymekSimon Młodszy ekspert

    Ja też mam wiele rzeczy, ale po trochu niektórych :D
    Od przybytku głowa nie boli 8)

    Herbatę też lubię, nie powiem ;)
     
  20. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    Ja mam tylko tulipanka, bo tego kwiatka widziałam na kole trzy razy. :D
    Rzędów nie zbieram, ponieważ o nich zapominam przez sklerozę galopującą. :D
    No raczej cosik jest z tego rozsądku jeszcze. :D
    Nie jestem aż taką handlarą, wiele mi do doskonałej brakuje. :D Nie mam jeszcze wszystkiego. :D


    Ja tam tak tyci. :D
    To przybiegnę na herbatkę jutro. :D