Unga-Bunga

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by blau_grana, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW :)

    Życzę Wszystkim z Domku i tym co nas podglądają miłych , radosnych , spokojnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych. W gronie rodzinnym , lub w gronie znajomych , lub samotnie (kto co lubi). Niech Wam będzie jak najlepiej!
    Nie wkleję baranka , ani jajek , bo nie umiem.

    Małgosiu , przepiekłam pierwszy mazurek , za mocny piec , drugi wyszedł idealnie , dzięki.
    Madziuniu dzięki za życzenia , Madziu dzięki za mazurek.
    Beatko , Gosiu, Piotrku, Boguniu,Est-Orko i Wszystkim dziękuję za piękne życzenia , czasem się ma tu więcej niż w realu , dlatego samych dobroci życzę !:)

    I kochani : ani razu złotych bananów !xD

    I jeszcze jedno : Natalko , zdrowiej szybciutko ! Paskudna ta grypa . Wracaj tu do nas.
     
    Last edited: Apr 4, 2015
  2. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Jeszcze raz .......................... Wesołych Świąt :)
     
    hellwis and godia17 like this.
  3. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Dzień dobry świąteczne :)
    Ja już po uroczystym śniadanku ...odpoczywam :)
    Wczoraj postawiłam jednego Oriona i zajączek wielkanocny zrobił mi miłą niespodziankę :)
    [​IMG]

    Event super i w miarę wolnego czasu robię dalej by zgarnąć dużżżo nagród :)
    Pozdrawiam wszystkich i życzę udanych świąt :)
     
  4. hellwis

    hellwis Generał forum

    Oreczko też Wesołych Świąt ;););)
    Gosiu gratulacje ,ale ci zazdroszczę tych wilczków , moje TS jeszcze w pasku wystawię wszystkie razem ;););)
     
    est-orka likes this.
  5. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Witam cieplutko i życzę Wszystkim Wesołych Spokojnych Świąt
    ukradli mi neta, więc zaglądam raz dziennie przez komórkę i nie ze swojego komputera
    do poklikania
    eventu w tym tempie nie zrobię
     
    hellwis and est-orka like this.
  6. madzia0101

    madzia0101 Komisarz forum

    Swieta,swieta i poooo swietach.Wpadlam przywitac sie z ungisiami
    i zyczyc milego mooookrego poniedzialku:D:D:D
    a terazl lece sobie ziolowej herbatki zrobic bo musz strawic to co wczoraj pochlonelam:p

    [​IMG]
     
    hellwis and est-orka like this.
  7. hellwis

    hellwis Generał forum

    Witam ungusie wieczorem ,jaka jestem szczęśliwa goście wyjechali ,dom doprowadzony do stanu mogącego normalnie żyć i tylko zezłościł mnie królik miałam 7 orionów i oto wynik
    3 bobry złote (jak one mnie kochają)
    3 pomarańczowe króliki (no na wielkanoc)
    1 gołębie


    sadzonki trochę lepiej
    liczi xxl
    pandaus xxl

    wianowłostka
     
  8. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dobry wieczór Ungusie:)
    Grakulko:)..... jeszcze złodziej neta nie oddał? :eek:
    Hell :) .....fajne te sadzonki miałaś:)
    Z zagródek, to chyba tylko Godii fajne niespodzianki miała:)

    Madziu:) .... u mnie nie tylko ZB brak, ale i innych fajnych nagród od zajączka .....ale event i tak mi się podobał:)

    Dobrej nocki Wam życzę :)

    Czas na odpoczynek po świętach ;)
     
    Last edited: Apr 6, 2015
    hellwis likes this.
  9. hellwis

    hellwis Generał forum

    Hej Oreczko sadzonki fajne ,ale zagrody to niech je zając kopnie ,życzę też miłego wypoczynku po świętach i kolorków życzę ;););)
     
  10. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Hej Słoneczka
    oddał wieczorem, ale i tak event w polu, TS dopiero postawię na noc
    i jeszcze kilka wiązanek brak, ale jeszcze mam czas
    do tej pory prawie same PD/TPD/SG
    Miłego poświątecznego odpoczynku
     
  11. madzia0101

    madzia0101 Komisarz forum

    Witam Ungusie:).
    Ale posswiateczna cisza w domku wszyscy leza i odpoczywaja po calym zamieszaniu chyba i po evencikuxD
    Pozdrawiam i milego dnia zycze
    [​IMG] ;)
     
    19maka49 likes this.
  12. 19maka49

    19maka49 Hrabia forum

    Witam Ungusie w poświąteczny dzień.
    Dzięki za kawkę, Madziu. Nie odpoczywają, tylko doprowadzają dom do kultury po świątecznych szaleństwach. Ja właśnie skończyłam porządki i mogę odpocząć, przez całe święta miałam gości. Dobrze, że przez kilka dni nie muszę gotować obiadów, zostało mi sporo zapasów w lodówce. Teraz tylko krótki spacer do sklepu, dłuższy spacer z futrzakiem i luzik, odpoczywam na całego. Event skończony wczoraj rano, ale jeszcze sieję lilie i produkuję wiązanki, podobają mi się prezenty od króliczka. Z zagród najlepsze wilczki, żabi staw i czerwony ul, reszta do paska, na wyspie z trzech sadzonek nic atrakcyjnego.
    Pozdrawiam wszystkich, życzę udanego dnia i zmykam.
     
    madzia0101 likes this.
  13. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Witam WBW:)
    Wpadłam i oczom nie wierzę xD Dali nam wygrać z zającami ileś godzin kombajnu , to teraz za 1/2 kupimy siewnik xDxDxD
    I prawidłowo ktoś pomyślał , bo ja kupię , na diabła mi sam kombajn ? Ale się robią poświąteczne jaja.......:cry:

    Wszyscy widzę po świętach szczęśliwi ,że goście pojechali , cóż kochamy naszych bliźnich xD , też w tym tkwię ,ale miło było xD
    Przecież widzimy się 2 x w roku!

    Gosiu , wilczków gratuluję !

    Beatko , roślinki fajne , ja dostałam moringę XXL , reszta do paska.

    Madziu0101 , dałabyś czasem herbatkę :p

    Madziuniu-Siostrzyczko ile Twój futrzak ma lat ,że go tak eksploatujesz? A może on nie chce takich długich spacerów?

    Małgosiu , u mnie też większość PD/TPD/SG , o bananach zapominam...zero trafień :sleepy:

    Słonka , pozdrawiam!
     
  14. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Hej Słoneczka :)
    U mnie święta kichające ale apetyt mi dopisywał /niestety chyba/ :D
    No i już jest zdecydowanie lepiej, pewnie trochę też dzięki Waszym życzeniom :)

    Króliczki są ekstra, raz mi dały bananki a poza tym kupę kasy, pd i dwa lub trzy poziomy na Baha. Jutro odkryję króliczkowe zagrody.

    Zostawiam życzenia miłego wieczoru i zmykam. Paaa :)
     
  15. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Natalko, podejrzewam , że apetyt nam wszystkim dopisywał , chociaż to dziwne , bo nie jemy już szynki 2x w roku ,jak to kiedyś byłoxD
    Zdecydowanie lepiej z grypą , bo wszyscy życzyliśmy Ci zdrowia , tu z pewnością jesteś naszą życzliwą "maskotką" , która ten dział uruchomiła.;)
    Gratuluję bananów !
     
  16. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Oj to prawda z tym jedzonkiem. Boże...jak sobie przypomnę jak pachniały i smakowały pomarańcze wtedy, kiedy bywały tylko w święta BN, echhh...teraz to wszystko już tak nie cieszy jakoś. Wszystko można kupić kiedy tylko nam się zachce i coraz trudniej nam to docenić. A dzieci to już w ogóle nie rozumieją, że czegoś może nie być w sklepie.

    Dziękuję za gratki banankowe :)
     
  17. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Łakomce jesteśmy i to wszystko!
    Pomarańcze znajdziesz w markecie tańsze od ziemniaków !xD Po prostu jaja....niekoniecznie świąteczne ..xD
    Kochani , najbardziej mnie bawi to jak zmęczeni jesteśmy po Świętach .... a tak w sumie to 1 dzień więcej..a my robimy cuda..xD
     
  18. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Bo na te dwa dni gotuje się jak na tydzień dla pułku wojska :D
     
  19. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    I tak jak Madziunia wspomniała ,ja mam żarcia na cały tydzień, a goście już wyjechali ... czy to normalne ? To "polskie" : zastaw się , a postaw się ...:p . Bez sensu , byle komuś nie brakło.....;)
     
  20. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Taka już ta polska tradycja :) Spotkania z rodziną są bezcenne ale fajnie tez przy okazji podjeść coś dobrego :D