Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Discussion in 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' started by BA_Izolda*, Aug 22, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Uff, krety zatłuczone prawie na amen. Plan zrealizowany: na 10 prób same po 15 i 20 punktów. Stan żetonów 933 :) Nawet swój rekord pobiłam:
    [​IMG]
    Może już jutro zdobędę jajo smoczka:music::music: O ile znowu coś w grze nie padnie :p-.-
     
  2. kinga4157

    kinga4157 Ekspert forum

    Bry wszystkim :) Moja druga Mara stoi na wyspie skarbów ,moringa XXL na razie w pasku :p
     
  3. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    wreszcie mogę się wyżyć i poszaleć z młotkiem
    kilka walnięć, każde za minimum 20 i powolutku może do czegoś dobrnę, może i będzie mara ;)

    [​IMG]
     
  4. hexa30

    hexa30 Zaawansowany

    Witam , wie moze ktoś co to jest ta LAMPA WODNA ?
     
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Lampa czy fajka wodna?
    Jeżeli to drugie to tu masz opis:
    - item Fajka wodna
    [​IMG]
    250 SG co 16 godz
    1 małe pole

    min. poziom 3
     
    malinarp likes this.
  6. hexa30

    hexa30 Zaawansowany

    tzn fajka wodna , dziękuje bardzo :) pozdrawiam :)

    a mozesz jeszcze doradzic co lepiej kupic moringa xxl czy fajkie :)


    Twoje posty połączyłam.Na forum nie można pisać posta pod postem,jeśli chcesz coś dopisać,to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy pierwszym swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena.
     
    Last edited by moderator: Mar 20, 2015
    malinarp likes this.
  7. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Wybór należy do Ciebie, moringa jest na wyspę i daje TPD, jej owoce są potrzebne do misji.

    Item daje sianogrosze, a nie wiem na co Ty nastawiasz swoją farmę, 250 SG to nie jest dużo i tylko raz dziennie można zebrać.
     
    malinarp and ankagdw like this.
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    jak dla mnie to moringe :p
     
    malinarp and Agata00755 like this.
  9. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    gdzie najlepiej postawić tą marę żeby były pd na wyspę ?
     
    kybek93 and malinarp like this.
  10. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    ją tylko w 2 miejscach możesz postawić, w ogrodzie ozdobnym i wyspie skarbów.
     
    malinarp likes this.
  11. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Pobawiłam się w Wesołym Miasteczku ..... humor mi się poprawił :)
    po pobycie w Spółdzielni :oops:..... złość na Zamki mi przeszła, ale ........ nie na BP -.-
    i tak to wygląda:
    [​IMG]

    To co z tego mam, to:
    - TPD = 2 624 000
    - SG = 2 282 000
    - SP = 206
    - SN = 75
    - ZB = 20
    - gwiazdki = 72
    - TS = 30 ( 2 x pandanus xxl , kumkwat xxl, 2 x avokado xxl, 2 x pistacja xxl, mango xxl, figowiec xxl, pitaja xxl )
    - kupon 12-godz. = 12
    - tokarnia pomarańczowa = 12
    Bankrutem nie zostałam ;) ..... w stodole coś tam jeszcze jest, a i na paseczku xx-ści mln. sianogroszy też jest :)
    Ale o tych pozostałych dwóch diamentowych ..... lepiej chyba zapomnieć.:oops:
     
  12. zielonaprzestrzen

    zielonaprzestrzen Stały bywalec

    nie mam renza :(
     
  13. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Podziwiam za wykonanie, za ilość zwierzaków:)
    Gratuluję:) Dasz radę:)
    Nie wszystko musi być na już, chyba,że lubisz mieć wykonane misje "od ręki";)
     
    est-orka likes this.
  14. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

  15. zielonaprzestrzen

    zielonaprzestrzen Stały bywalec

    Gralam sobie gralam, az mi siłomierz przestał działać, odświeżyłam i zniknęło. teraz niby działa ale co chwile te powiadomienie mi wyskakuje "witamy w wesołym miasteczku..." albo, ze utracę wejściówki:/

    ehh nie wiem czy bardziej sie opłaca zbierac na jaja? czy zwiać koguty (mam jedne) i moringe xxl (będę odblokowywać) no czy właśnie smocze jajo lepsze? :)
     
  16. Pracuś57

    Pracuś57 Mieszkaniec forum

    Nie mam odblokowanej moringi. Chciała bym wiedzieć ile kosztuje w sklepie to drzewko?
     
  17. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Tabelka- drzewa:)
     
    Pracuś57 likes this.
  18. Pracuś57

    Pracuś57 Mieszkaniec forum

  19. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Widziałem , że czaisz się na moje dodatkowe nagrody xD.
    Nieźle Ci idzie , gratuluję.
    Tak czułem , że będziesz atakować , okropnie wygląda ta misja w spółdzielni , taka samotna :p.
    U mnie na targu doskonale widać, że nikt z 9-ki nie podjął próby robienia całości , przynajmniej na chwilę obecną , bo nie sądzę , żeby miał takie zapasy kolorów na stanie.
    Targ prawie nie drgnął w mutantach.
    V. przegiął po całości i chyba widzi to chłopina w raportach 8).
    Jak myślisz puszczą kiedyś tam Moringę XXL na G&T ?
     
  20. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dziękuję Carlain :)
    I nie wszystko będzie od razu :) ..... mam czas :)


    Dziękuję :)
    Dodatkowe nagrody , nie ja zgarnę ..... jestem zbyt zła na te diamenty-.- no i brak towaru mam (zbyt duży brak w kolorach)..... ale to prawda, okropnie ta misja wygląda w spółdzielni;)xD
    U Ciebie pewnie już w spółdzielni czyściutko :)
    Na moim targu tak samo..... wyższe klony bardzo drogie, chociaż cyrkową dzisiaj trafiłam za 7,9 mln. przy cenach pozostałych ofert powyżej 10 mln.

    Moringa xxl......najładniejsze w tej chwili drzewko w grze :inlove: :) ...... sądzę, że nie będzie blokady.