Czy moje konto przepadło?

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Potatoo1, 15 marca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Potatoo1

    Potatoo1 Forumowy żółtodziób

    Witam
    Przedstawię swój dosyć specyficzny przypadek. Rejestrowałam się na farmeramie przez konto na fecebooku, a do logowania nie używałam nigdy loginu i hasła. Ponad tydzień temu usunęłam swoje konto na facebooku i nie pomyślałam nawet o farmeramie :( Czy moje konto przepadło, czy może da się je jakoś odzyskać?
     
  2. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    A nadawałaś login i hasło? Jakiś login musiałaś przecież mieć.
     
  3. Potatoo1

    Potatoo1 Forumowy żółtodziób

    Wcześniejszą nazwę miałam 'Potatoo', jednak logowałam się bez hasła. Zawsze logowałam się za pośrednictwem facebooka. Na wszystkich portalach internetowych mam jedno hasło, więc zapobiegawczo spróbowałam i na farmeramie. Niestety nie działa.
     
  4. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    Załóż sobie nowe konto przez farmerama.pl - dość szybko odrobisz straty
    Podpowiadam dlatego że jestem dumny z Ciebie że likwidując fejsa postanowiłaś nie sprzedawać swojej tożsamości dłużej ;)


    PS> Jakbyś potrzebowała/ał pomocy pisz śmiało na qqryku333
     
    starking71 lubi to.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Graczom dziękuję za pomoc.
    Witaj Potatoo1
    W tej sprawie musisz zgłosić się do supportu facebooka.Jeśli na tym portalu zakładałaś farmę,to tylko tam uzyskasz informacje i pomoc.
    Z tego co się dowiedziałam,to jeśli konto zostało tylko dezaktywowane,to nie powinnaś mieć większych problemów z ponowną aktywacją,ale jeśli zostało trwale usunięte,to z odzyskaniem farmy może być problem.
    Ale tak jak napisałam wyżej-tylko support facebooka może udzielić Ci konkretnych informacji i pomocy.Jak się nie uda,to zapraszam do założenia nowego konta na farmerama.pl.

    Czy masz może jeszcze jakieś pytanie?
     
  6. Potatoo1

    Potatoo1 Forumowy żółtodziób

    Eh, no trudno. W gruncie rzeczy z nadrobieniem strat faktycznie nie powinno być problemu. Miałam 67 bodajże level, więc nie tak wysoki. Jedynie troszkę pieniążków na to wydałam, ale to z komórki, i tak bym nie wygadała. No i nakład czasowy. Jednak jeśli to taka kłopotliwa sprawa, to chyba założę nowe. W każdym razie dziękuję bardzo za pomoc, temat można już zamknąć :)

    PS. Owszem, facebook to niczego nie warty zjadać czasu. Cieszę się, że się z nim pożegnałam ;)
     
  7. Na życzenie autorki watek zamykam :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.