Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Mam do odkrycia drzewo Moringa i imbir ale nie mam na to i na to chociaż niewiele mi brakuje :) zacznę chyba od drzewka ale najpierw poczekam na wieści w ZZ :) zajrzę tam oczywiście a Tobie Kara dziękuję za zadanie pytania :)
     
    ryba4862 and carlain21 like this.
  2. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Nie ma sprawy, sama też chcę coś wiedzieć:)

    U mnie sporo więcej do odkrycia i komnata jedna-9:)
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  3. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Pomalutku wszystko odkryjemy ale wtedy będą nowe cele i dobrze bo jak będzie cel to ie będzie nudy :)Na razie uciekam bo mam jeszcze w kuchni troszkę do roboty a na zbiór jeszcze muszę poczekac to wykorzystam ten czas na domowe prace :D
    Gdybym już Ciebie nie spotkała to dobrej nocki Kara :)


    [​IMG]
     
    ryba4862 and carlain21 like this.
  4. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    xDxDxD
    To miłego przygotowywania czegoś tam smacznego dla rodzinki:)
    Wzajemnie:)
     
    stokrotka76 and ryba4862 like this.
  5. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :D
    Evencik skończyłam wczoraj , fakt emocji wielkich nie wzbudził .Ale to i dobrze , mogę spokojnie siać to co mi aktualnie potrzebne jest .Ja mam 18 bananów , bo jako niecierpliwy człowiek odkryłam niedawno imbir i moringę .Mam nadzieję ,że zanim rafa wejdzie zdążę jeszcze jakieś banany uzbierać .Uciekam spać .Miłego dnia dziewczyny :D
     
    stokrotka76 and carlain21 like this.
  6. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    stokrotka76 and ryba4862 like this.
  7. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Dziękuję Kara...szkoda, że nie ma tam GiT na który bardzo czekam ale cóż widać trzeba uczyć się cierpliwości :(
    Miłego dnia dziewczyny ja zaraz lecę do pracy :)
    Pozdrawiam :)

    [​IMG]
     
    Last edited: Feb 28, 2015
    carlain21 and ryba4862 like this.
  8. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Pozdrawiam Miłe Bywalczynie
    Wiosna i na mnie wpływa jakoś pozytywnie, wydobywam się z zimowego letargu i może znów zacznę tu zaglądać - jeszcze nie całkowicie rozbudzona po zimowej niebytności.
    Pozdrowienia w przelocie między jednym i drugim dyżurem w pracy, gratulacje za wykonane evenciki i wszelakie zdobycze w czasie mojej nieobecności ;). Może mnie przygarniecie z powrotem taką troszkę roztrzepaną i zaganianą ;)
     
    ryba4862, carlain21 and stokrotka76 like this.
  9. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Taką Cię lubimy i na taką czekamy a tymczasem miłych dyżurów i szybkiej wiosny :)
     
    ryba4862 and carlain21 like this.
  10. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór:)

    Elu czekamy na Ciebie, my tu każdego przyjmiemy z otwartymi ramionami:)
    Poza tym, Ty zawsze tu byłaś obecna, więc żadnego powrotu nie ma, po prostu real Cię bardzo pochłonął:)

    Od czwartku mamy misję z kameleonami:)

    Zostawiam pozdrowionka 3-go dnia wiosny:)
     
    ryba4862 likes this.
  11. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Witam Magiczne Kobiety :D
    Klonuję kameleonki , powoli do przodu , ale do zakończenia misji trochę mi jeszcze brakuje :)
    O GT to chyba raczej zapomnieć musimy .
    Zostawiam pozdrowienia :D
     
    carlain21 likes this.
  12. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Cześć:)

    Ja też koloruję, dopiero zaczynam:)
    G&T to już snem mi się wydaje, już nie pamiętam:),że taki event był:)

    Pozdrowionka:)
     
    ryba4862 likes this.
  13. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Kara , szkoda tego GT bo mam kilka rzeczy do oddania :)i kilka do zdobycia .
    Ja zaczęłam po 20 tej .Czasu jest jeszcze sporo :)
     
    carlain21 likes this.
  14. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    A ja do poszukania mam i do oddania też:)
    Ja kilka minut temu nic jeszcze nie zebrałam, bo mi farma coś szwankuje i przelogowuje stronę i 9999 mi się pokazują:)
    Powinno zaraz być wszystko ok:)
    Jest czas owszem:)
    Powodzenia życzę:)
     
    ryba4862 likes this.
  15. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Te dziewiątki to niepokojące są ;)xD
    Tobie również powodzenia życzę :)
     
    carlain21 likes this.
  16. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Już brak 9, może pecha mi nie przyniosą:)
    Choć do spółdzielni nie mogę teraz się dostać.

    Nie dziękuję;)
     
    ryba4862 likes this.
  17. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    U mnie na farmie wszystko działa dobrze.
    Nie dziękuj , ja też nie dziękuję :D
     
    carlain21 likes this.
  18. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    U mnie znów nie, 9999 znów się pojawiły:)

    Kameleony coś zapewne narozrabiały:)

    PS. Stokrotka straszną postać ma w sygnaturce:) Aż mnie ciarki przechodzą:)
     
    ryba4862 likes this.
  19. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Och te kameleony :Dnie wiem co robią w tych oazach , że 9 wywołują xD
    Stokrotki sukienka lęku we mnie nie wywołuje :)podoba mi się bardzo :D
     
  20. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Całą paletę barw "tworzą"xDxD:p
    Podoba mi się tekst, różyczka,nutki,ale Pani z czerwonymi oczyma ciarki u mnie wywołuje:);)
     
    ryba4862 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.