INFO: Kolorowe kameleony

Discussion in 'Archiwum - pozostałe działy' started by BA_Izolda*, Mar 3, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. WłodekP

    WłodekP Czeladnik forum

    Witam u mnie już stoi Fabryka Kleju i Czerwone Kameleony udało się
     
  2. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    nie wiem jak psy mają się do kameleonów, które właściwie są tematem tegoż wątku.

    Taka prywata z mojej strony: Hmmm... jak mi się coś nie podoba, to po prostu w tym nie uczestniczę, przecież jesteśmy wolnymi ludźmi, nikt nas do niczego nie przymusza
     
  3. Konwalia

    Konwalia Wielki mistrz forum

    Gratuluję! U mnie kiepsko z mixów, a na targu pustki. Normalnie ogiernia na całego, dziki pęd po złoto! Chyba klapnę się w hamaku i popatrzę na Was xD

    I po co ta nerwowość? "Jesteśmy wolnymi ludźmi, nikt nas do niczego nie przymusza" - zgadzam się w 100%-ach. Proszę mnie więc nie przymuszać i pozwolić się wypowiadać. Nie będę wazelinować jak coś mi nie pasuje. A propos, kameleony mi się bardzo podobają.

    Posty połączyłam
    MOD_Magiczna
     
    Last edited: Mar 5, 2015
    myszulka and malinarp like this.
  4. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Ja nerwowa? Ja dziś mam wyjątkowo dobry humor :D
    No to chociaż tyle dobrze, że kameleonki Ci się podobają. Trzeba troszkę nowościami nacieszyć oko. Ja się troszkę w oazki bawię, taka miła zabawa na koniec dnia :D
     
  5. Konwalia

    Konwalia Wielki mistrz forum

    Ależ ja się bardzo cieszę. Tak się cieszę, że jestem graczem Farmeramy, że aż podskakuję xD
    Przeczytałaś moją wypowiedź, wyrwaną z kontekstu.
     
    Last edited: Mar 5, 2015
  6. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Hej Dziewczęta ! Nie drapać się !

    Ja już mam wolne...
    [​IMG]

    Teraz czas polowania na targu !
     
  7. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    wow, Juliuszka zaszalałaś. Ja dopiero misję zaczęłam, ale troszkę szkoda mi ją teraz kończyć. Lepiej poczekam na BB. Natomiast troszkę miksuję i wystawiam na targu :)
     
  8. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Miło mi, ale ja czekać nie mogę.
    Od jutra wyjazd a powrót w niedzielę wieczorem - taka okoliczność.

    Na BB może się załapię, ale na samą końcówkę.
     
  9. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    No to pierwsze koty tfu... kameleony za płoty

    [​IMG]

    2 miliony w plecki :oops::cry:
     
    aweva55, Sekme and juliuszka like this.
  10. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    A u mnie np.:
    [​IMG]
    [​IMG]
    itp. itd.

    I skończyło się "rumakowanie" !
     
    Megan, gosiagosia60 and agbiko like this.
  11. Konwalia

    Konwalia Wielki mistrz forum

    No i po herbacie, skończyły mi się:
    1. Kameleony
    2. Perfumy
    3. Chęć miksowania
    Pozdrawiam wytrwałych!
     
    Kasialka and TETUNIA like this.
  12. Megan

    Megan Komandor forum

    Szkoda, że mnie poidełka nie wpadają...jak na razie zero:oops:

    Gratuluję tym co skończyli, mamy trochę czasu, więc powoli może i uda się zrobić....dobrze, ze mam kilka nie zrobionych zadań ze skrzynkami:)
     
  13. maciekmietek

    maciekmietek Młodszy ekspert

    miały wypadać z pól ,zagród i drzew no i wypadły mi ale włosy z głowy kolejna ściema jak ze złomem
     
    myszulka and Megan like this.
  14. Megan

    Megan Komandor forum

    Uzbierałam na razie 5 szt. poidełek z 5 skrzynek (dwóch xl i trzech xxl)....marnie nawet jest w skrzynkach a gdzie te poidełka z pól i z zagród?
     
    juras likes this.
  15. Kathea

    Kathea Baron forum

    Nie narzekaj, to jest bardzo dobry wynik.
     
  16. Megan

    Megan Komandor forum

    Nie wiem czy to jest dobry wynik, teraz na 15 skrzynek wpadło tylko dwa poidełka>:(
    Jest coraz gorzej...
     
  17. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    [​IMG]
    Hej wypadają -Ja już mam aż 2 (z baobabów )
    [​IMG]
     
  18. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    A u mnie pierwsza fabryka kleju stoi na polu, ale tylko dlatego, że miałem jeszcze kilka nieodkrytych skrzynek w zapasie.. I powiem szczerze, że z XXL-ek - w sumie 6, które miałem jeszcze w misjach, wypadły mi tylko 3 poidełka, pozostałe 7 wypadło mi z XL-ek, tak więc przyfarciłem i mam ;)
     
  19. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Mixy 2-kowe całkiem udane ( 3/4 ) , misję robię tylko i wyłącznie z targu , oszczędzam SP.
    W sobotę zakupię co trzeba jak ceny będą dobre i po kłopocie.

    [​IMG] [​IMG]
     
  20. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Mi wypadło 1 poidełko z dużego pola rosiczki księżycowej :) Aż okulary przecierałam ze zdumienia :p
    Z kolorowaniem czekam na BB. Tylko dwie oazy wystawiłam - za pół godziny się okaże,czy to był dobry pomysł ;)
     
Thread Status:
Not open for further replies.