INFO: Kolorowe kameleony

Discussion in 'Archiwum - pozostałe działy' started by BA_Izolda*, Mar 3, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    3 zadania zrobione ;) i ..............................

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. 7jessy75

    7jessy75 Wyjątkowy talent

    U mnie tez już jedno laboratorium stoi, poszło na to dużo skrzynek XXL. W xl nie było ani jednego poidełka.

    [​IMG]

    Oczywiście skrzynki z misji w spółdzielni. Kupować nie mam zamiaru.
    Z klonowaniem czekam do jutra do 18tej.
     
  3. Agunef

    Agunef Naśladowca mistrzów

    ktoś mi szperał w warsztaciku, to niemożliwe żeby aż 10 sztuk poidełek było potrzeba :(
    uciułałam tylko pięć poidełek i zachwycona biegnę zbudować fabryczkę a tu zonk :(
    chyba jestem blondynka (sugerowałam się złomem ), albo za mało czasu poświęcam grze .....:(
     
  4. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    Czy ktoś już dotarł do tego zadania gdzie jest pomarańczowa fabryka? Jeśli tak to jest z podstawą czy nie?
     
    patrycja9922 and malinarp like this.
  5. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Żeby korzystać z nagrody trzeba uzbierać 10 poideł , pysznie.
    Myślę , że nikogo już nie dziwi coś takiego , kolejny raz bravo V.:wuerg:
     
  6. Kathea

    Kathea Baron forum

    Marnie, i to łagodnie powiedziawszy, z 8 skrzynek xl i trzech xxl w sumie mam ....... 1 poidełko. W tym tempie to pewnie za pół roku dorobię się potrzebnych 10 sztuk.
    Korciło mnie odkrycie reszty skrzynek z misji, ale chyba nie ma sensu.
     
    patrycja9922 and malinarp like this.
  7. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dziękuję za info. Nie widziałem odpowiedzi. No to masakra :eek:
     
  8. Nela2361

    Nela2361 Młodszy ekspert

    A gdzie Wam sie z tymi fabrykami kleju tak spieszy? Przecież do końca gry ,tfu wróć,życia jeszcze duuuuuuzo czasu pozostało:pxD Zdążymy ?:cry:
     
    patrycja9922 and malinarp like this.
  9. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Witam, tak sobie czytam i dochodze do wniosku, że kto jak kto , ale ja nie muszę się przejmowac poidełkami, wcześniej pałeczkami czy złomem. U mnie zwyczajnie gleba jest oporna na nowe narzędzia podobnie jak skrzynki xxl / o xl nie wpominam/ z jakiś misji. Jak nic minimum miesiąc musi przeleciec , żeby zaczęło... lecieć. Zatem się nie przejmuję, bo i tak teraz nie wybuduję.
    Czekam na BB. W sobotę będę kolorować. Teraz co najwyżej dobrze sprzedam mundurowego.xD
     
    malinarp and patrycja9922 like this.
  10. tkoivusaari001

    tkoivusaari001 Ekspert forum

    No to super nagroda pomaranczowe ulepszenie , tylko podstawe zeby dzialala wybuduj sam>:( Na chwile obecna jestem na etepie co V moze i gdzie to ulepszenie sobie....do wyboru i koloru... :wuerg:
    sloiki za duzo mnie kosztowaly (Sg)....wiec poczekam i rozowa lub czerwona zagrode postawie....do warsztatow na chwile obecna mam podejscie jak V do graczy-.-
     
    Bilonge, malinarp and patrycja9922 like this.
  11. dyniowyfarmer

    dyniowyfarmer Forum Pro

    u mnie duzo sp ale malo kameleonów a sa drogie
     
    malinarp and patrycja9922 like this.
  12. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Zagrody na łąki i choduj:) Na bb będzie więcej zwrotów , to i tyle kameleonów nie pójdzie:)
     
    malinarp and tkoivusaari001 like this.
  13. Jarocin1975

    Jarocin1975 Forumowy żółtodziób

    Wystawiłem kameleona dyskotekowego za 4mln był na rynku 8 sekund hehe
     
    patrycja9922 likes this.
  14. magosiek34

    magosiek34 Naśladowca mistrzów

    Obstawiam od poniedziałku lub wtorku wyprzedaż skrzynek z narzędziami. Super skrzynka XXXXXXXXXXXXL z dwoma tysiącami narzędzi za 39 złotych. Taka sama skrzynka z 30 poidełkami 52 złote.

    Po prostu smutne.

    A ktoś tu coś bredzi o nowej mechanice gry i zadowoleniu ...
     
  15. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Witam !

    Długo oczekująca na dokończenie misja [​IMG]
    przyniosła niespodziewany efekt:

    [​IMG]

    Całe jedno poidełko !

    Och !
     
  16. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Upolowałem cztery policyjne kameleony, i zastanawiam się czy zrobić miks czy wsadzić normalnie.

    Miksy mi ostatnio dosyć słabo niestety ida.
     
    malinarp, myszamm and patrycja9922 like this.
  17. Karolka2626

    Karolka2626 Ekspert forum

    Witam :)
    Z moich skrzynek XXL wypadło po 1 poidełku, z XL zero, ale z mrocznych roślinek tez wypadło 1 więc na jeden warsztacik poidełka uciułane :)
     
    malinarp likes this.
  18. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Karol ! Łobuzie !
    Pozwól coś kupić !
    Skupujesz wszystko a ja się męczę...

    PS. Poidełka mi wyskoczyły :)
    [​IMG]

    Cena była wysoka:
    [​IMG]

    ale i przeskoki czasami mi wychodzą:
    [​IMG]
    (wszystkie pozostałe próby były w plecy = strata ok. 500 kameleonów bez ciekawych efektów)
     
  19. myszamm

    myszamm Wielki mistrz forum

    witam ja kupiłam 3, czwartego z drzewa i zmiksowałam 4 razy do tyłu pozniej wrzuciłam do oaz kaczki i wyskoczyła weselna
     
    _Grani_, malinarp and patrycja9922 like this.
  20. Konwalia

    Konwalia Wielki mistrz forum

    Jak ze wszystkim w tej grze, która schodzi na psy xD
     
    malinarp and patrycja9922 like this.
Thread Status:
Not open for further replies.