INFO: Kolorowe kameleony

Discussion in 'Archiwum - pozostałe działy' started by BA_Izolda*, Mar 3, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. nonames33

    nonames33 Naśladowca mistrzów

    na litość boską taka ilość starczy na wykonanie tej misji podczas bb trzykrotnie
     
    malinarp and kotwbutach. like this.
  2. elzbieta1

    elzbieta1 Chodząca legenda forum

    tz trzeba 1354 szt kameleonów????
     
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Nie, aż tylu nie trzeba ;)

    Chyba, że oprócz tej akcji specjalnej będziesz hodowała kameleony na kolorowe ulepszenia to wtedy warto mieć ich trochę więcej ;)
     
  4. elzbieta1

    elzbieta1 Chodząca legenda forum

    uffff ulzyło Dzięki ;)
     
  5. pauliska84

    pauliska84 Aktywny autor

    Zawsze miałam dwóje z matmy więc nie próbuje sprawdzać, ale czy na pewno aż tyle zwierza i SP jest potrzebne do tej misji?
    Strasznie dużo się wydaje... Myślałam że 778 kameleonów i 500SP starczy a teraz to zaczynam mieć stracha. Mam tylko nadzieję, że w związku z nowa polityką nie zrezygnują z BB podczas eventu hodowlanego bo to już całkiem byłoby (żeby brzydko nie napisać) nieładnie
     
  6. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Oczywiście, że nie potrzeba aż tyle. To były wyliczenia bez przeskoków i idąc po kolei w klonowaniu. Tyle co masz to na pewno wystarczy:)
    A BB już w piątek. Jest stosowne OO w tej sprawie już:)
     
    malinarp and kotwbutach. like this.
  7. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    No to ja sobie za dużo nie pokoloruje ponieważ mam tylko 78 kameleonów :p ale ile mi się uda tyle zrobię zadań trudno się mówi ;)
     
  8. nonames33

    nonames33 Naśladowca mistrzów

    pauliska czytamy ze zrozumieniem bez przeskoków czyli czysto teoretycznie :)

    a do misji jak pisałem wyżej :
     
    malinarp and kotwbutach. like this.
  9. maryla51

    maryla51 Czeladnik forum

    Witam! Mam niewiele więcej, ale przecie są jeszcze kameleony z nagród, więc będzie z tego trochę potomstwa. Umiejętnie dobierać kolejność wykonania zadań i można na tym kawałek ujechać.
    Pozdrawiam i życzę powodzenia.
     
  10. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Dziękuję i masz rację w nagrodach też są kameleony, również życzę powodzenia :)
     
    malinarp, juras and kotwbutach. like this.
  11. kotwbutach.

    kotwbutach. Aktywny autor

    Witam.
    Nie mam zbyt wiele kameleonów bo 404, wychoduję jeszcze z 60-80 szt. i z tą ilością startuję.
    SP też mam około 500 szt. Chciałabym zrobić misję "Trenuj na maksa", a dalej zobaczymy.o_Oo_Oo_O
     
    malinarp and patrycja9922 like this.
  12. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Już są kolorki , policyjny max na początek - 385 tysi.
    Zrobię test na poidła - 2000 SN i potem dam cynk jak lecą.
     
  13. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Na 5 skrzynek XL jakie mi się uchowały w misji z garami były 2 poidła. Na dobry początek coś tam jest :) Też mam zamiar spróbować zabawy ze szklarniowymi, ale przed chwilą skonsumowałam upiorny bukiet, bo żyłam w przekonaniu, że pełnia od 14:00, a od rana mam zjedzony wiosenny i trochę żal wywalać. To drogie rzeczy są ;):p
     
    malinarp and patrycja9922 like this.
  14. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    odpaliłam zadanko gdzie nagrodą były 3 skrzyneczki XXL z jakiejś misji hodowlanej i dostałam tylko 1 poidło :cry: słabiuchno
    nawet mi się nie chce próbować z uszlachetnionymi :oops:
     
    malinarp and patrycja9922 like this.
  15. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Na 5 czy 6 skrzynek xl 1poidło a teraz się bawię szklarniowymi. Na kilkaset już zużytego SN tylko 1 wyskoczyło. ZA to złomu czy pędzli całkiem sporo -.-
     
    malinarp and Dorota1020 like this.
  16. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    [​IMG]
    Szkoda że nie na plus, ale grunt że nie na minus.

    Potem może jeszcze spróbuje.
     
  17. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    to jest spisek skryptów nowej mechaniki
    myślę, że trzeba poczekać z tydzień aż odkręcą zaworki ;)
     
    _Grani_, malinarp and patrycja9922 like this.
  18. fankaromka

    fankaromka Wielki mistrz forum

    no ja lepsza jestemxD......bo upiorny bukiet,wiosenny i coś jeszcze(nie pamiętam)zjadłam wczoraj przed 14 bo byłam przekonana że pełnia już jest.......xDxDxD
     
  19. marta44445

    marta44445 Naśladowca mistrzów

    2 miliony kolorowańce do misji, 7 skrzynek XXl i aż jedno poidełko czy co to tam jest :D
     
    malinarp and patrycja9922 like this.
  20. *emer*

    *emer* Półbóstwo forum

    kurde... to ja chyba mam jakieś szczęście... na 6 szkrzynek XXL z zadań trafiło się 9 poidełek :D

    EDIT.dokupiłam garnków i jest jeszcze jedno poidło.
    pierwsze laboratorium stoi :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.