Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Dziękuję Reniu :D
    Nie mogę się nadziwić jaka kreatywna jest Kami. Już tyle sygienek zrobiła i ona i Edyta i zawsze czymś nowym zaskoczą :)
    Musze na farmie zrobić porządek bo mam wszędzie zwierzaki a od jutra znowu eventowe sianie :D
     
    dantic3 and ryba4862 like this.
  2. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Jutro jestem w pracy , jakoś z doskoku zacznę ten event :)Wszystkie robię , ten też
    U mnie stoją fabryczki i drzewa :)Jutro posprzątam .
    Dziewczyny , faktycznie tworzą niepowtarzalne kreacje :)
     
    dantic3 and carlain21 like this.
  3. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Oj, ja też z doskoku ale ten event jest jakiś mało wymagający aż zastanawiam się czy nie wniosą jakiś poprawek co do ilości rośliny eventowej :)
     
    dantic3 and ryba4862 like this.
  4. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Ja zacznę z malutkim opóźnieniem, będę jutro u kuzynki zabawiać małego szkraba, może trochę dłużej zejdzie:)
    Dam jednak radę, event nie jest zbyty wymagający:)
    A ja mam na farmie już: goździki i orkisz:) zasiane, stoją też klony,śliwki,żłotolistne-dużo ich oraz kilka innych drzewek,są też świetliki,niedźwiedzie i orły:)

    Stokrotko na poprawki co do ilości roślin jest już raczej za późno:) Nie kracz:)
     
    dantic3 and ryba4862 like this.
  5. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Też tak myślę :)Trzeba jutro sprawdzić , coś mnie martwią te produkty , do końca nie wiadomo jak z nimi będzie .Dlatego nie zdejmuję fabryczek .

    zaszalałam i z 3 ts dostałam migdałowca xxl , cytrynkę xxl i uwaga jabłonkę xl
     
    dantic3 likes this.
  6. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Nie kraczę już i oby nic się nie zmieniło :D
    Produkty niby mają być do wyboru :D mam trochę zapasu więc czekam jak się zacznie i jak okaże się, że nie ma poprawek to mimo pracy zrobię ten event na luzie :)
    Dlaczego tylko na taką małą ilość rośliny ten event tak długo trwa, ale ciiiii, bez krakania :D


    Rybko ja też nie mam szczęścia w TS chociaż te były wyjątkowe, co prawda bez nowości ale wyszła mi tarnina :D
     
    Last edited: Feb 22, 2015
    dantic3 and ryba4862 like this.
  7. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Moje ts zawsze są wyjątkowe, w większości ich ba farmie u mnie nie ma, z powodu braku FL na koncie, oczywiście w misjach one są,ale albo są one w kolorowych misjach hodowlanych lub nie mam jeszcze dostępu do czegoś:) Mówię o moich misjach w spółdzielni a CFA już dawno nie dla mnie:)
     
    dantic3, stokrotka76 and ryba4862 like this.
  8. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Wszystko można nadrobić jak będzie GiT :D a teraz zmykam bo na skype mam córkę...pa...dobrej nocki :)
     
    dantic3, ryba4862 and carlain21 like this.
  9. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Tarnina urosła mi z sadzonek , które miałam z nagród :)To był wyjątkowy sukces xD
    Rzadko kuszę się na TS , zazwyczaj mam do nich takie szczęście jak dzisiaj :)

    Dobrej nocy Dziewczęta xD
    Synuś woła o lapka na chwilę , a nie wiem ile ta chwila będzie trwać :)
     
    stokrotka76, dantic3 and carlain21 like this.
  10. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Można, oczywiście,że tak:) A widział lub wie ktoś o G&T? Mnie się to już snem wydaje:)

    Milej pogawędki z córką:)
    Dobrej nocki:)

    Rybko jak to mówią, chwilo trwaj, więc kto wie ile ta chwila ma trwać,czasem kilka minut a czasem nie wie nikt ile....
    Tobie też dobranoc i pięknych snów:)
     
    stokrotka76, dantic3 and ryba4862 like this.
  11. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Hej... jak wam idzie eventowe sianie :) ?
    Ja ok 22.00 zbiorę ostatnie roślinki i bedę siała długorosnące na wypadajki :)
    Ten event jest dziwny, wcale jakoś mnie nie kręci , chyba za mało adrenaliny... wolę jednak trudniejsze wyzwania :) [​IMG]
     
    ryba4862 and carlain21 like this.
  12. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witaj:)

    Ja jeszcze parę zasiewów muszę wykonać, aktualnie,aby wykorzystać kombajn to na Bahamie sieję trzcinę,na części,bo na 2 części są drzewka:) Leśna zajęta przez świetliki i drzewka:) Więc sieję tylko na połowie głównej łąki oraz całej dzikiej:)

    I nie dogodzi człowiekowi "prawie" nigdy:)
    Mnie się event podoba,ponieważ bardzo łatwo można było zdobyć SP:) oraz gołębie, bo w 4 części tylko produkty się oddawałoa a u mnie pióra załatwiły sprawę:)
    Mój kociak ulubiony:)
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  13. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Mnie tylko ta super pasza cieszy no i świetliki też...gołąbki pójdą do paska :)
    Sieję też na głównej , dzikiej łące i na bahamie...leśna pozostała nie ruszona
    Jeszcze niczego nie oddawałam ale piór mam duży zapas ( mam 12 papugowców ) więc też piórami załatwię temat :)
    Kotek oczywiście specjalnie dla Ciebie :inlove: [​IMG]
     
    ryba4862 likes this.
  14. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Gołębie miałaś kiedyś pewnie wystawione,bo do misji trzeba było oddać a oddawałaś swój towar, czy kupny??
    U mnie tylko 1 papugowiec z ts z misji eventowej ze spółdzielni,ale stoi już jakiś czas to trochę się uzbierało i też jak przybytek SG był to kupiłam tanio:) do stałej misji kiedyś tam:)
     
    ryba4862 likes this.
  15. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Oczywiście, że wystawiam gołąbki, mam nawet spory zapas ale te gołębniki co mam wystarczą w zupełności :)
    Papugowce też siedzą w pasku bo wolę zbierać z innych drzewek :) zrobiłam zapas i zostawiłam kilka żeby czasem coś sprzedać i tyle :)
    Ja Kara staram się tak działać, żeby nie kupować do misji ale jak muszę to oczywiście idę na targ i kupuję ale wolę tam chodzić po to, żeby sprzedawać :)
    Jak ja już czekam na to GiT :( :( :( pomału tracę nadzieję, że będzie :(
     
    ryba4862 likes this.
  16. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    A ja to różnie chodzę,czasem na zakupy,czasem coś sprzedać:) Niech korzyści będą obustronne:)
    Stokrotko sprawdź swój targ, u mnie cena trzciny cukrowej znacznie poszła w górę-41SG i tylko 10 ofert:)
    Ja też tak lubię,aby mieć swoje do misji czy też zamówień w domku:)
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  17. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    U mnie na targu ( nr.40 ) jest 140 ofert trzciny cukrowej po 15.00 SG :D
    No ja też równoważę kupno i sprzedaż ale najczęściej kupuję coś z rzemiosła :D

    Kara nie wyczytałas nigdzie co z rafą bo nie wiem czy te ZB trzymać czy wymienić na kolejną roślinę :)
     
    ryba4862 likes this.
  18. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Zaglądałam właśnie do ZZ i tam juliuszka napomknęła coś o trzcinie cukrowej-zażartowała raczej,że tony będą potrzebne i mój targ nr.21 ruszył, jest 14 ofert po 35 SG teraz:)
    Są grafiki dziobaka-jest mowa o 3 zadaniowej misji i kameleony też jedna z graczek pokazała grafiki:)
    O rafie, tak konkretnie to nie doczytałam nic:)
    Ja nie mam zmartwienia ze ZB mam ich tylko 18 a dużo rzeczy jeszcze nieodkryte:)
     
    ryba4862 likes this.
  19. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    To chyba trzeba uzbroić się w cierpliwość z tą rafą a że cierpliwa nie jestem to pewnie wymienię banany a jak dadzą rafę to będę goła i wesoła :D :D :D
     
    ryba4862 and carlain21 like this.
  20. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Zadałam w ZZ pytanie konkretne, może się czegoś dowiem:)
    To tam zajrzysz czy tu Ci podać odpowiedź?

    A na co chcesz wymienić, masz jeszcze coś nieodkryte?
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
Thread Status:
Not open for further replies.