Strzygalnia w prezencie ?

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by dudek85, Feb 24, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. dudek85

    dudek85 Czeladnik forum

    mam takie pytanie chcę podarować sąsiadowi prezent w postaci strzygalni owiec w jaki sposób mogę to zrobić
     
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Tylko podczas eventu Gift & Trade czyli Handel i Podarki.
    No, chyba że jesteś mentorem - mentorzy chyba mają jakieś możliwości.
     
  3. dudek85

    dudek85 Czeladnik forum

    Dziękuję za informacje już wszystko jasne :)
     
  4. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Zzizzie mentor może wysłać prezent w postaci zagrody tylko uczniowi:)
    Nie wiem jak to jest uznawane, niby uczeń pokaże się w pasku sąsiadów,ale przecież sąsiadem nie jest, kiedyś przecież już go wyszkolimy i automatycznie odchodzi i czeka się na nowych uczniów:)
     
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Możliwe, nie byłam i nie będę mentorem ;)
    Dlatego napisałam, że "chyba" może, bo od mojej mentorki, przydzielonej mi znienacka na parę godzin przed wejściem na 40 poziom (czy ile to tam trzeba, żeby przestać być uczniem) dostałam właśnie jakąś fabryczkę.
     
  6. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    zzizzie, carlain21 dziękuję za pomoc :)
    Jeśli chodzi o system mentoringu, to prezent można wysłać tylko swojemu kurczaczkowi. Wymienione są one w tej tabelce: >>klik<<
    dudek85 czy masz jeszcze jakieś pytania? :)
     
  7. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Też nie jestem i nie będę nie zgłaszam się- a owe zgłoszenie trzeba wystosować,sama nie wiem.
    Czytałam tylko poradnik,aby się dowiedzieć odnośnie prezentu, o którym pisałaś,że "chyba" dokładniej chciałam wiedzieć:)
    Chodzi mi tylko o to,że prezent wysyłamy uczniom, innemu "stałemu" sąsiadowi nie wyślemy zagrody:)
     
    zzizzie likes this.
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Fakt, słusznie doprecyzowałaś :)
     
    carlain21 likes this.
  9. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    I jak teraz widzę, to wg tabelki, którą podała Modka_Cookie to strzygalni i tak nie można wysłać:)

    A więc
    dudek85 tą strzygalnię to tak jak zzizzie napisała w pierwszym poście a także innne zagrody/fabryczki tylko podczas eventu G&T można podarować sąsiadowi:)
     
    zzizzie likes this.
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Graczom dziękuję za pomoc i podpowiedzi.
    A skoro wszystko już jasne,to miłej gry życzę i temat zamykam.
    Dla porządku zmieniłam jeszcze tytuł tematu na odpowiedniejszy :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.