Strzygalnia w prezencie ?

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika dudek85, 24 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dudek85

    dudek85 Czeladnik forum

    mam takie pytanie chcę podarować sąsiadowi prezent w postaci strzygalni owiec w jaki sposób mogę to zrobić
     
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Tylko podczas eventu Gift & Trade czyli Handel i Podarki.
    No, chyba że jesteś mentorem - mentorzy chyba mają jakieś możliwości.
     
  3. dudek85

    dudek85 Czeladnik forum

    Dziękuję za informacje już wszystko jasne :)
     
  4. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Zzizzie mentor może wysłać prezent w postaci zagrody tylko uczniowi:)
    Nie wiem jak to jest uznawane, niby uczeń pokaże się w pasku sąsiadów,ale przecież sąsiadem nie jest, kiedyś przecież już go wyszkolimy i automatycznie odchodzi i czeka się na nowych uczniów:)
     
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Możliwe, nie byłam i nie będę mentorem ;)
    Dlatego napisałam, że "chyba" może, bo od mojej mentorki, przydzielonej mi znienacka na parę godzin przed wejściem na 40 poziom (czy ile to tam trzeba, żeby przestać być uczniem) dostałam właśnie jakąś fabryczkę.
     
  6. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    zzizzie, carlain21 dziękuję za pomoc :)
    Jeśli chodzi o system mentoringu, to prezent można wysłać tylko swojemu kurczaczkowi. Wymienione są one w tej tabelce: >>klik<<
    dudek85 czy masz jeszcze jakieś pytania? :)
     
  7. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Też nie jestem i nie będę nie zgłaszam się- a owe zgłoszenie trzeba wystosować,sama nie wiem.
    Czytałam tylko poradnik,aby się dowiedzieć odnośnie prezentu, o którym pisałaś,że "chyba" dokładniej chciałam wiedzieć:)
    Chodzi mi tylko o to,że prezent wysyłamy uczniom, innemu "stałemu" sąsiadowi nie wyślemy zagrody:)
     
    zzizzie lubi to.
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Fakt, słusznie doprecyzowałaś :)
     
    carlain21 lubi to.
  9. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    I jak teraz widzę, to wg tabelki, którą podała Modka_Cookie to strzygalni i tak nie można wysłać:)

    A więc
    dudek85 tą strzygalnię to tak jak zzizzie napisała w pierwszym poście a także innne zagrody/fabryczki tylko podczas eventu G&T można podarować sąsiadowi:)
     
    zzizzie lubi to.
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Graczom dziękuję za pomoc i podpowiedzi.
    A skoro wszystko już jasne,to miłej gry życzę i temat zamykam.
    Dla porządku zmieniłam jeszcze tytuł tematu na odpowiedniejszy :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.