Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Hejka....widzę, że też jesteś ubrana na nowo :) kiecka jak zwykle udana i taka w Twoim stylu :) pięknie :)
     
    ryba4862 likes this.
  2. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Hej:)

    Już wcześniej bym się przebrała,ale byłam na innym lapku,na którym nie mogłam zapisać kreacji:) Teraz jestem już na odpowiednim:)
    Dziękuję, bardzo mi się podoba i bez żalu zmieniłam z tamtej, dlatego,że jest w podobnym stylu:)
    Jeszcze jedną piękną mam:)
    Twoją też bym mogła przygarnąć:)

    Do Rybki mam pytanie, nie wiem może już zadawałam:)
    Czemu ma takie mroczne klimaty swoich wdzianek?? Wiem jej styl,lubi,ale jestem ciekawa skąd to się wzięło:)
     
    ryba4862 likes this.
  3. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Kara może to tak dla kontrastu :) ale mi te sygienki Reni bardzo się podobają :)
    Wszystko pewnie zalezy od nastroju :)
    Ty za to zawsze nienagannie elegancka :) taką Cię lubię :)
     
    ryba4862 likes this.
  4. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Taka mroczna Rybka wśród nas się znalazła:)
    Kontrast rzeczywiście występuje:)
    Mnie też się podobają, to jej styl,każdy go ma,tak mi to pytanie się nasunęło,bo nie kojarzę jej z innych stylów:)

    Tak mi już zostało jak założyłam tamtą, którą dziś zdjęłam:) Jeszcze muszę tą deszczową dziewczynkę wyszukać-literkowy tęczowy nick:)
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  5. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    no własnie macie swój styl :) Ty elegancki Rybka mroczny tylko ja poszukująca :)
     
    ryba4862 likes this.
  6. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Też masz elegancki, z motywami kocimi i pięknymi tekstami:)
    Też mi się to podoba, takie sygnaturki z przesłaniem:)
     
    ryba4862 likes this.
  7. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Te sygienki z kotkami to pomysł Kami, który bardzo mi się podoba i pewnie wrócę do nich jeszcze ale teraz jestem zafiksowana na muzykę :)
     
    ryba4862 likes this.
  8. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Bardzo fajnie, ja takie powroty lubię:)
    Do wspomnień,czegoś "starego" np. zdjęć,albumów,książek, słychanej muzyki:)

    Dziś odkąd wstałam słuchałam sobie tego:) Na studniówce dla wychowawczyni o to poprosiliśmy:)
    Śliczna piosenka:


     
    Last edited: Feb 22, 2015
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  9. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Piosenka taka nostalgiczna :)
    Ja też lubię wspomnienia, tylko oglądanie zdjęć uświadamia mi jak szybko płynie czas :)
    Mam też swoje ulubione płyty do których wracam i cieszę się jak czasem moje dzieci słuchają niektórych staroci razem ze mną :)
     
    ryba4862 likes this.
  10. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Lubię tą piosenkę:)
    Mama moja była na koncercie śp. Pani Ireny Jarockiej i ma książkę z jej autografem, tytuł: "Motylem jestem,czyli piosenka o mnie samej". Przeczytałam w ciągu 1 dnia:)
    Dziś nasunęło mi się skojarzenie z wiosną, kiedy jej słuchałam,ale czemu przecież latem też w kawiarenkach spędza się czas:)
    Tu masz rację, zdjęcia są takim "lustrem" czasu dla mnie:) I po dzieciach kuzynów/kuzynek widzę upływający czas, dopiero to takie małe szkraby były a teraz mają po kilka lat:)
    Piękne chwile, gdy możemy tak spędzać wspólnie czas:)
     
    ryba4862 likes this.
  11. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Najbardziej zadziwiają mnie zdjęcia na których moi rodzice są tacy młodzi, że ja ich takich nie pamiętam. Zdjęcia lubię mieć w takiej formie zdjęć a nie tylko zapisane na komputerze co teraz najczęściej ma miejsce. Moje dzieci zgrywają na płyty zdjęcia a ja te dla mnie najważniejsze wywołuję i trzymam w albumie :D
     
    carlain21 and ryba4862 like this.
  12. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Hej Dziewczęta :D
    Odpowiem na pytanie Kary xD
    Mroczne klimaty pasują do mnie , miewam mroczne nastroje .
    Obie jesteś pięknie ubrane :inlove:
     
    carlain21 likes this.
  13. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Tak samo mam jak Ty:)
    Zdjęcie,które można wziąć w rękę, wyciągnąć z albumu, oprawić w ramkę:) zupełnie co innego niż to, które możemy oglądnąć na lapku:)
    Dobrze, jednak mieć je i w formie papierowej i komputerowej:)
     
    ryba4862 likes this.
  14. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Hej...ja też miewam mroczne nastroje ale zagłuszam je muzyką , taką ciężką ale trzeba łapać wiosenne nastroje, optymizm, wiosenną radość, tyle, że czasem to bardzo, bardzo trudne :oops:
     
    carlain21 and ryba4862 like this.
  15. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witaj:)Rybko przyszłaś na modowy pokaz w moim i Stokrotki wykonaniu?
    Za odpowiedź dziękuję:)
    Przynajmniej się wśród nas wyróżniasz:)
    Dziękuję za ocenę kreacji:) Jest jeszcze jedna równie piękna,skromna:)
     
    stokrotka76 and ryba4862 like this.
  16. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Staram się zagłuszać tak jak Ty , muzyka pomaga :)Wiosna ....pomoże ...zostają jednak wieczory i noce , wtedy myśli krążą różne
    Zmiana tematu :DWiosna , wiosna , wiosna ach to Ty xD
    Kara , elegancka i tajemnicza :D
    Oglądałam w Stylowej Szafie
    Róże kocham :)
     
    stokrotka76 and carlain21 like this.
  17. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Pięknie zmieniłaś temat:)
    Nutkę jeszcze byś pod tą zmianę klimatu podała:)

    Jeszcze raz napiszę, bez żalu się przebrałam, bo podoba mi się jak i tamta wcześniejsza, w tym samym stylu:)
    Jak się cieszę,że trafiłam na ten obrazek:)
    Troszkę Kami wg mojej wskazówki go poprawiła, dłoń mi nie pasowała:)
     
    ryba4862 likes this.
  18. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Kara jak masz ochotę na Grechutę to proszę :D


     
    carlain21 and ryba4862 like this.
  19. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Kara
    Bardzo pasuje do Ciebie ta sukieneczka :)
    Stokrotka mnie ubiegła xDJuż wklejałam nutkę
    Stokrotko Twoja różą i nutki , też na Tobie leżą jak ulał :)
     
  20. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Trafiłaś z nutką w 10:) O niej właśnie pomyślałam, czasem słucham piosenki Grechuty:) oraz innych artystów lubię też Bajora:)


    Wiem, skromnie pisząc:)
    Dlatego zamawiam w takim stylu:)

    A jak tam przygotowania do eventu?
    I nowa misja: Co za ulga?
     
    ryba4862 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.