Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Discussion in 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' started by BA_Izolda*, Aug 22, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Dziękuję:) Najśmieszniejsze, że do tej pory moje xxl-ki kończyły się na papai + 2 mombiny. Żałowałam, że nie odkryłam moringi, dziś tak sypnęło xxl-kami, że może i na nią bym się załapałaxD Siedzę teraz i gapię się na moje drzewka jak we wrota raju. I chyba cokolwiek głupawo się uśmiechamxDxDxD
     
  2. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    A ja kupiłam 50 sadzonek na farme i 50 na wyspę, na razie na farmie wystawione tylko, na wyspie czekam, aż imbir dojrzeje.

    Nie odkrywam za floreny, czekam te 5h. Zobaczymy jak z nowościami będzie.
     
  3. frytka77

    frytka77 Naśladowca mistrzów

    kupiłam po 2 sadz.na wyspę i na farmę --zostało tylko czekać :p
    wyszło na to że kupiłam 4 sadz. na wyspę
     
    Last edited: Feb 20, 2015
    drzewo9933, ross2 and patrycja9922 like this.
  4. mieczu

    mieczu Baron forum

    miałem skądś 45 FL, więc zaszalałem za wszystko i kupiłem 5 tsów na farmę i 4 na wyspę, za 5h zobaczymy co tym razem fortuna przyniesie, gratuluję szczęśliwcom a rozczarowanym przypominam, że to tylko gra i że dzisiaj świeci piękne słońce ;)
     
  5. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dzięki :)to się uspokoiłam i myszulka pewnie też :)
     
  6. Kathea

    Kathea Baron forum

    Ja do cierpliwych osób ostatnio nie należę więc wszystko odkryłam od razu, zwłaszcza że nie było tego dużo. Bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie ts'y. Na wyspie na 4 sadzonki jedna to nowość, trzy drzewa specjalne. Na farmie na 10 sadzonek co prawda zero nowości, ale w 6 xxl i 4 drzewa specjalne. Dosłownie szok, zero drzew xl.
     
  7. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Last edited: Feb 20, 2015
  8. wadam63

    wadam63 Młodszy ekspert

    U mnie brak nowej misji ...a miała być 'CO ZA ULGA" i ulgi brakxDxDxD a jak u was?
     
    patrycja9922 likes this.
  9. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    u mnie do kupienia sa tylko sadzonki rio
     
    ross2 and patrycja9922 like this.
  10. lonli

    lonli Aktywny autor

    A ja na poziomie 94 - i nie mam ani jednej pinii :cry:
     
    ross2 likes this.
  11. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    zaloguj się na nowo, misja wróci;).

    Też nie miałam przed chwilą.
     
    _Olenka47, ross2 and gretag like this.
  12. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Właśnie też zauważyłem na ostatnich TS-ach , że dużo mniej XL-ek wychodzi , teraz z tego co widzę tendencja się utrzymuje , dobrze , że choć takie wnioski V. wyciąga.
     
  13. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    no niezupełnie, na 93 lvl 2 x pigwa xl i 2 x dziki bez xl, na wyspie banan xl, ten miecio robi ze mną co chce:(
     
  14. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Amherstia też wczoraj miała 53 TPD/20h ... a dzisiaj już 116 ... może lepsze nadchodzi wielkimi krokami ?;)
     
  15. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Tylko to , nic innego ?
    Na upartego bez XL nie jest za SG , taka w miarę nowość , ale jak na 5 TS-ów takie strzały to Miecio Cię załatwił ;).

    Właśnie patrzę , jeszcze karob i cedrat na bardzo niskich TPD było , a od tamaryndowca trochę lepiej jak widać.
    Bardzo chciałbym zobaczyć to lepsze , jak najszybciej ;).
     
  16. gosia_73

    gosia_73 Zaawansowany

    cytryna XL, wiśnia japońska, jodła XXL i ..... tarnina :) :) :)
     
    ross2 and patrycja9922 like this.
  17. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    odkryłam na próbę kilka drzewek i co ??
    2 japońskie drzewa wiśniowe, nie miałam więc radocha na całego
    poza tym bezik XXL, cytrynka XXL, tarnina, jabłonka XL
    całkiem sympatycznie
    reszty nie odkrywam, poczekam aż "legalnie" dojrzeją xD
     
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    4 zadania z najnowszej misji zrobione,proszę podlewać swoje nowości skarpetką,to sobie cyknę ostatnie zadanko.;)
     
  19. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    U mnie podobna sytuacja i taka sama prośba ;)
     
  20. magosiek34

    magosiek34 Naśladowca mistrzów

    Oj, humorek mi wrócił. Co prawda na sadzoneczki mam focha, ale na 5 imprezowych wylosowałam kwiatoładowarkę i pomarańczową kotlarnię.

    O zadowolona jestem.

    I proszę o dużo screenów z nowościami i nie tylko. Miło się ogląda jak ktoś jest zadowolony :)