Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Puk, puk....zagląda ktos tutaj ?
    W natłoku zajęć znalazłam wreszcie chwilkę :) nie już co się dzieje na farmie bo wpadam tylko na zbiory i zeby wysłac prezenty moim dobrym sąsiadom i znajomym :)
    Czytałam, że na koniec karnawału czeka na nas event karnawałowy....musze polatac po watkach bo nie wiem jak się przygotować :)
    Przyniosłam kawę bo może ktoś tu przysiądzie :D

    [​IMG]
    Pozdrawiam serdecznie :D
     
    ryba4862 and carlain21 like this.
  2. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Zagląda ktoś zagląda, ale sam ze sobą pisać nie będziexD

    Witaj wiosenna Stokrotko:)

    Jeszcze w ZZ można dowiedzieć się o kolorowych kameleonach,tajemniczych sadzonkach:)
    Też niewiele sama wiem, od czwartku nie miałam neta, sprzęt odmówił już posłuszeństwa i dopiero w poniedziałek wymienili na nowy, tamtego nie dało się naprawić:)

    Więc eventu walentynkowego nie wykonałam wcale:)

    Pozdrowionka:)
     
    Last edited: Feb 18, 2015
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  3. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    To teraz z nowym sprzętem zaszalejesz :D :D :D
    Nie odało się z eventem walentynkowym to uda się z karnawałowym :) może troszkę super paszy wpadnie :D

    A ja przebrałam się w wiosenny ciuszek bo juz z utęsknieniem wypatruję wiosny....wiosenna sygna jest, bociany na farmie są to znaczy, że do wiosny już nie tak długo :D :D :D
     
    ryba4862 likes this.
  4. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    To nie tak:)
    Laptop mój działa, już trochę na siłach osłabł, swoje już wysłużył(latka ma),ale działa:)

    Sprzęt,czytaj: antena od internetu do przesyłania sygnału,czy jak to się tam nazywa, spaliła się ponoć:)

    Już czuć wiosnę, pogodę mamy dobrą:)

    Jeszcze inne wiosenne sygnaturki masz:) A Ty waletynkowy event wykonałaś? Pewnie tak:)
     
    ryba4862 likes this.
  5. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Oj mój laptop tez wysłużony ale póki co daje radę :)
    Ewent walentynkowy wykonałam i cieszyłam się z kolejnego rzędu na pnączu :)
    Sygienki mam już chyba na wszystkie okazje a wiosenną mam jeszcze jedną od Ciebie, literkowo - stokrotkową :D :D :D
     
    ryba4862 likes this.
  6. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Cześć dziewczyny :)
    Po karnawale , a my na farmie nadal będziemy się bawić karnawałowo ;)
     
    stokrotka76 and carlain21 like this.
  7. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Tak, tak Ty "polujesz" jak myszka na te rzędy na cudownym pnączu:)

    Dla mnie to już za dużo tego wszystkiego,można się już pogubić w tych gałązkach:)

    Ja tylko poprosiłam a sygnaturkę to masz od kochanej Kami:)

    A ja za to wykonałam misję ze zwierzakami: gołębie,szopy pracze i boćki oddałam, jeszcze tylko jeże,żaby,wilki,koguty i misja będzie ukończona:) I 30 SP zyskałam:) a było wielkie 0.


    Rybko witaj:)

    A źle Ci, baw się jak pozwalają:)
     
    ryba4862 likes this.
  8. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Hej Rybko :D ja tam nie mam nic przeciwko dłuższemu karnawałowi :) dobra zabawa nigdy nie jest zła :D :D :D tylko czasu brakuje :D

    Kami zrobiła ale dla mnie to i tak pozostanie prezent od Ciebie :D
     
    ryba4862 and carlain21 like this.
  9. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Nie , nie narzekam :DZabawy nigdy dość
    Kara ,gratuluję tej misji ze zwierzakami xDJa jeszcze trochę nad nią popracuję .
    Stokrotko , od razu nadzieja we nie wstępuję ,na rychłą wiosnę ,jak patrzę na tą sukienkęxD
     
    stokrotka76 and carlain21 like this.
  10. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Ja już nie mogę doczekać sie wiosny a tak naprawdę to już niedługo, przeciez za chwilę marzec :D :D :D
    Marzy mi sie też jakiś odpoczynek bo ostatnio nie mam chwili wytchnienia a ja tak nie lubię pośpiechu .
    Reniu a może Ty potrzebujesz sąsiadki :) mam wolne miejsce :)
     
    ryba4862 likes this.
  11. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    To będziesz tańcować, rozpalona już jesteśxD:p

    3 zadania już wykonałam wcześniej, trochę kupiłam boćków, szopów i gołębi:) i 4 zaliczyłam,ale na 5 to też trochę popracuję,tylko jeże produkuję:)


    Nie patrz tylko na Stokrotkę, popatrz też przez okno, tylko w dzień nie terazxDxD
    I w sercu też wiosnę poczujesz:)
     
    ryba4862 likes this.
  12. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    A Ty Karola mówisz o misji Niespodzianka z antypodów ? Ja nie skończyłam jej bo zatrzymały mnie kiwi. Nie mam niestety tej zagrody i czekam na jakiś event, gdzie byłaby do zdobycia :)
     
    ryba4862 likes this.
  13. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Nie Kochana:)

    O misji: Wilk z sąsiedztwa:)

    W tamtej misji z Antypodów to mnie kangury i renifery wstrzymują a i motyli oraz wiewiórek mało:)

    Kiwi też nie posiadam, na targu jest,ale cena kosmiczna:)
     
    ryba4862 likes this.
  14. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Odpoczynek tez bym chętnie powitała .Zima , zwłaszcza taka bez mrozu , to u nas cięższa praca .
    Stokrotko z wielką przyjemnością , już posłałam zaproszenie :D
    Kara , często w ciągu dnia ja muszę spać :) ale masz rację , dzień już odczuwalnie się wydłużył i dzisiaj słonko ładnie świeciło .

    Kiwi , ani wilków nie mam , a drogie są bardzo :(
    Ale szybko piszecie , nie nadążam z czytaniem i pisaniem :D
     
    carlain21 and stokrotka76 like this.
  15. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    A to Wilka z sasiedztwa skończe jak jeszcze wyhoduję 8 wilków bo tyle mi do końca brakuje :)

    Reniu zaproszenie dotarło i bardzo mnie ucieszyło :)
     
    ryba4862 and carlain21 like this.
  16. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Stokrotko , ja również się bardzo cieszę .Dziękuję:D

    Kara , ja zmarzlak jestem , więc się ubrałam w gorejącą sukienkę i tak troszkę mi cieplej xD
     
    carlain21 and stokrotka76 like this.
  17. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Zmykam spać :) do jutra dziewczyny może jakas informacja oficjalna o evencie sie pojawi...pa :*
     
    ryba4862 and carlain21 like this.
  18. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Wam się udało ze wspólnym sąsiedztwem:)
    Ja potrzebowałam też sąsiada, niestety Stokrotka za późno się zgłosiła a 2 dni czekałam i jakąś niecałą h temu, pokazało się okienko z zaproszeniem od jednego z graczy:)

    To też duży plus zbliżającej się wiosny:) Dzień jest dłuższy, już o 16:00 nie jest tak ciemno jak wcześniej:)
    Rybko cena spadnie,choć może kiwi nie tak szybko,ale wilków już tak a wcześniej może zagrody zdobędziesz:)



    O to szybciutko pójdzie:)

    A może je kupisz i już misja będzie zaliczona:)
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  19. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Karola nie kupię bo szkoda kasy na coś co sama wyhoduję, wolę wydawać na przyjemności z rzemiosła :)
    A teraz nieodwołalne dobranoc :*
     
    ryba4862 and carlain21 like this.
  20. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Rację też masz:)

    Jak możesz i masz wilki to pewnie, samemu trzeba hodować i na sprzedaż też można dać,cena jeszcze wysoka:)

    Śpij i śnij:)
     
    ryba4862 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.