Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Discussion in 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' started by BA_Izolda*, Aug 22, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Sekme

    Sekme Generał forum

    Słonie nie warto. Małpy, papugi i papugi+.
     
    patrycja9922 and myszamm like this.
  2. fasolka46

    fasolka46 Stały bywalec

    mnie zwierzęta z bahamy nie pojawiają sie w pociągu
     
    patrycja9922 likes this.
  3. Sekme

    Sekme Generał forum

    Moniu, po kliknięciu na + w pociągu pokazuje tylko te zagrody, które mamy w pasku. Lepiej jest korzystać z tabeli poradnikowej i na jej podstawie komponować zestawy. Tabela jest tu: >>KLIK<<
     
    myszamm and patrycja9922 like this.
  4. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    A masz jakieś zagrody w pasku?
    Wiem. Myślałam, że jest to logiczne
     
    patrycja9922 and Sekme like this.
  5. Sekme

    Sekme Generał forum

    Zwierzęta z wyspy są na końcu listy. One się pojawiają wtedy, gdy te zagrody masz w pasku. Jeśli w pasku nic nie masz, to i na liście nie ma.
     
    myszamm and patrycja9922 like this.
  6. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Mnie do szczęścia potrzebna jest tylko megachlew podstawowy bo ulepszenia mam a tego nie mogę trafić ale pociąg pojechał i mam nadzieję,że przywiezie mi podstawę.
     
  7. fasolka46

    fasolka46 Stały bywalec

    dzięki :D
     
    patrycja9922 likes this.
  8. agnieska

    agnieska Ekspert forum

    Ja narazie nic nie kupuję. Wreszcie się pozbędę paska zagród żółtych i z jednym plusem :)
     
  9. AsiaPelasiax

    AsiaPelasiax Wielki mistrz forum

    Pociąg nadjechał i przywiózł... MEGACHLEW POMARAŃCZOWY który daje 1740 pD to chyba dobrze?
     
  10. Sekme

    Sekme Generał forum

    Bardzo dobrze, ale...
    Hmmm... Odkryłaś "toi toi" za FL zamiast poczekać 4h, aż sam "urośnie"?
    Nie szkoda Ci FL?
     
  11. AsiaPelasiax

    AsiaPelasiax Wielki mistrz forum

    Miałąm ostatnie 2 FL więc nie było mi szkoda:p
     
  12. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzięki Sekme , ja już teraz nie będę Ci słodził , bo się wszyscy tutaj :wuerg:.
    W Weekend na bank TS-y , już są ikony na targu :

    Farma [​IMG]

    Baha [​IMG]
     
  13. Sekme

    Sekme Generał forum


    I bardzo dobrze. Cukier szkodzi ;)

    No i nowa misja pewnie też, ale o tym to w Zgaduli, a nie tu, więc się nie odzywam.

    Ale się wszystko wlecze... brrr... -.-
     
  14. Daisy44

    Daisy44 Półbóstwo forum

    nie da się oddać pszczelarni ani mleczarni ... szkoda
     
    patrycja9922 likes this.
  15. Konwalia

    Konwalia Wielki mistrz forum

    Też Wam się tak gra wiesza?
     
    patrycja9922 likes this.
  16. mahartka

    mahartka Baron forum

    strasznie się turla.. :/
    w pociągu poluję na pomarańczowe kury xDxD i może jak się uda trafić to pomarańczowe megakonie ;)
     
    patrycja9922 likes this.
  17. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    2 ładunek pojechał:music::music:
     
  18. 7jessy75

    7jessy75 Wyjątkowy talent

    A można odkrywać za floreny? U mnie się nie pojawia ta opcja, klikam i nic się nie wyświetla.
     
  19. jakleci.natalia119

    jakleci.natalia119 Aktywny autor

    Mój pociąg też wysłany w świat...oby coś fajnego przywiózł;)
     
  20. mahartka

    mahartka Baron forum

    u mnie dwa stoją i "rosną" ;) zaraz odbieram następnego i wypuszczam dalej :)
     
    patrycja9922 likes this.