Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Discussion in 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' started by BA_Izolda*, Aug 22, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. -Wiewiora-

    -Wiewiora- Weteran forum

    Myślę że to posunięcie BP, powinniśmy uczcić minutą ciszy8) Resztę pozostawiam bez komentarza>:(
     
  2. kazak9

    kazak9 Forum Pro

    a może zaczynają od najgorszego i co tydzień będzie coraz lepszy aż dojdziemy do G&T? Niech żywi nie tracą nadziei... o_O;):p
     
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ogólne wyniki były u nas na forum ( pytanie zawsze pojawia się na zagranicznych forach też, a wyniki są podawane z wszystkich for):
    [​IMG]

    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/ankieta-pytanie-wtorkowe.15973/page-3#post-380937

    Na i tak niewiele głosów na pociąg zagrodowy było.
     
  4. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    patrycja9922, aweva55 and Atomcia like this.
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    patrycja9922 and azikowo like this.
  6. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Chyba zastosowali odwrotną politykę, od tego co najmniej gracze z wszystkich for chcieli, a zakończy się na tym co wszyscy chcą.

    Jak przy takiej polityce zostaną to następny event jaki nas czeka to Wesołe Miasteczko Renza xD
     
  7. aneta1304

    aneta1304 Okazjonalny autor

    możę kierunek gry ma być związana z klonami i dlatego mamy mieć szansę aby młodsi gracze zdobyli też mega zagrody?:p
     
  8. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    xD tory zmienili ale tabor został .......
     
  9. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    Pomylili Pendolino z Regionalnymi =)
     
  10. marynia53

    marynia53 Cesarz forum

    To nie ma być dobrze dla gracza a bardzo dobrze dla BP i tyle. Będzie co będziexDxDxD
     
  11. malinka5010

    malinka5010 Naśladowca mistrzów

    Witam. No cóż głosowałam za eventem : " Więcej PD z drzew" a widzę znowu w krótkim odstępie czasu event : Więcej PD z zagród i warsztatów. Niestety muszę się zadowolić tym co jest:):cry:
     
  12. kazak9

    kazak9 Forum Pro

    Na dodatek to szansa na kolorowe zagrody, sama mam róże i czerwoności głównie z pociągu, a przy zbieraniu PD z zagród też te paskudne mega się przdają:p, więc sobie pojeżdżę, a co;)
    Kto pamięta co się opłacało wrzucać? pamiętam ze jakieś klasyczne, ale które?
    edit: zajrzałam do FAQ a tam info, że tylko zagrody żółte i pomarańczowe, więc nie miałam racji,widocznie kolorki mam z eventów, bo TS nie kupuję..dałabym sobie łapkę uciąć,że kolorowe były z pociągu i bym łapki nie miała...
     
    Last edited: Feb 16, 2015
    patrycja9922, mieczu and azikowo like this.
  13. _KUBA2004_

    _KUBA2004_ Weteran forum

    Witam :)
    Z dzrzewkami by dali pendolino , a nie z zagrodami
    te w ogóle mnie nie interesują ,jeszcze z poprzedniego pociągu nie rozpakowałam wszystkich załadunków :sleepy:
    [​IMG]
     
  14. mieczu

    mieczu Baron forum

    jest ekspress w końcu, suuuuper :D:D:D:D
    jeden z trzech najlepszych mini eventów (obok g&t i ekspresu zielonego), dziękuję Panie V.
    ...i od jutra przebieram się za kolejarza ;)
     
    patrycja9922, -norbijas- and babula40 like this.
  15. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    No w końcu coś sensownego , mam " trochę " zagród tj. tych normalnych , to niech będzie Ekspress San Gigantika , bo normalne zagrody mam full , a mega zagród tak trochę przymało , więc mi ten Evencik nawet dopasołał . U mnie na farmie ciuchcia będzie kursowała non stop . Przynajmniej tych małych zagród się pozbędę :p
    Może dali NA RAZIE , tak na pocieszenie Ekspress San Gigantika bo nie ma G&T :p Bo przecież PRAWIE wszyscy za nim tęsknią .
    No jeszcze niech dadzą Zielony Ekspress z drzewami i będzie PEŁNIA SZCZĘŚCIĄ :D
    No w końcu coś normalnego , ja jestem jak najbardziej za :) :) :) :)
     
    patrycja9922 likes this.
  16. janczurka

    janczurka Stały bywalec

    Czółki Pszczólki,
    Drodzy Farmerzy z większym stażem, którzy bawiliście się już w ten mini-event: wytłumaczcie proszę jak kurze na grzędzie co mamy zrobić, żeby było dobrze z tym Pendolino? Opis przeczytałam 3 razy i nie rozumiem... Podpowiedzcie coś, co tam wrzucać do wagoników? I jakie były zagrody zeszłym razem (poza megami, bo te to oczywiste...)
     
    patrycja9922 likes this.
  17. marynia53

    marynia53 Cesarz forum

    tego nikt nie wie, będzie co będzie i tylexDxDxD
     
  18. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór:)

    z tego co ja pamiętam, do najmniejszego ładunku najkorzystniej wrzucać 5 x zagroda dla małp i 1 x zagroda dla leniwców.
    A co dostaniesz to tak jak pisze Marynia - co los przyniesie.:)
     
    patrycja9922 and babula40 like this.
  19. mieczu

    mieczu Baron forum

    róże i czerwoności z san gigantiki???
    albo ja czegoś nie doczytałem albo w faq do pociągu widzę tylko żółte i pomarańczowe w nagrodach (zresztą rok temu, gdy jeździłem zagrodowym ekspresem to też nic wyżej pomarańczy nie dostałem)
    ...ale naprawdę chciałbym żeby było jak piszesz :)

    fakt, 48h to trochę krótko, ale cóż, lepszy rydz niż nic, a tak poza konkursem, ktoś pamięta ile trwał poprzedni event san gigantika? ...bo mnie się wydaje, że coś koło tygodnia...
     
    Last edited: Feb 16, 2015
  20. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Ja z tego odjechanego pociągu dostałem jakieś megacuda na patyku. Żeby tak całkiem były nieprzydatne, to powiedzieć nie można. Kolorowańce do bejbibuma się nadają :)