-szalona-

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by -szalona-, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. -szalona-

    -szalona- Wyjątkowy talent

    Imię : Marlena
    Wiek : 22
    Urodziny: 14 grudnia
    Miejscowość : woj. łódzkie
    Zainteresowania: ostatnio czytanie
    Nick w grze: -szalona-
    Ulubiony kolor: fioletowy


    W moich skromnych progach witajcie
    I często tu zaglądajcie
    Jestem trochę wstydliwa
    Ale na forum może zrobię się gadatliwa
    Pytajcie o co chcecie
    Na pewno się dowiecie
    W farmeramę gram jakieś 4 lata
    Lecz bywa, że czas figle mi płata
    Muszę robić przerwy od gry wciągającej
    Dużo godzin pochłaniającej
    Pozdrowionka Wam zostawiam
    I do zaglądania namawiam
     
    Last edited: Aug 29, 2014
  2. kowalowo

    kowalowo Nadzorca forum

    witam zapraszam do mnie na pyszne ciasteczka ;) pozdrawiam
     
  3. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    miłego pierwszego wieczoru na nowym forum :)
     
  4. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    cześć Marleno ;)
    przyniosłam coś dobrego
    [​IMG]
     
    -szalona- and kowalowo like this.
  5. kowalowo

    kowalowo Nadzorca forum

    pysznie wyglądają :p:p:p:p
     
  6. -szalona-

    -szalona- Wyjątkowy talent

    witajcie :)
    na pewno wpadnę ;)

    dziękuję, był bardzo krótki bo właściwie po założeniu tematu poszłam spać:D

    wygląda przepysznie, :rolleyes:
     
  7. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    Jak idzie event ?
     
  8. -szalona-

    -szalona- Wyjątkowy talent

    a tak sobie zaczęłam jakoś koło 16, teraz miałam pierwszy zbiór ale wszystkie pola zajęte oprócz tych 10 na których rozsiewałam
    muszę czekać 40 min żeby zasiać resztę;/
    a jak u Ciebie? robisz cały ?
     
  9. Witam Marlenę w nowym domku :)
     
  10. -szalona-

    -szalona- Wyjątkowy talent

    też witam Modzika :)
     
  11. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    witaj szalona Marleno, co tam słychać? Co dziś szalonego wymyśliłaś? Miłego klikania na nowym forum życzę :)
     
  12. -szalona-

    -szalona- Wyjątkowy talent

    hej :) nic ciekawego n ie słychać, wstałam sobie godzinkę temu wstałam bo wolne od pracy i jeszcze troszkę zamulam :oops:
    o i widze że nowe emotki są :)
     
  13. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    witam Marlenę:)
    juz myslalam ze mam przywidzenia, ale Ty tez widzisz nowe emotki:D
    fajnie;)

    pozdrawiam :)
     
  14. -szalona-

    -szalona- Wyjątkowy talent

    hej :)
    tak też je widzę i muszę przyznać że wyglądają o wiele lepiej niż te, które były na początku
     
  15. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    o niebo lepiej :D
    :music:
    hehe
     
  16. -szalona-

    -szalona- Wyjątkowy talent

    tak to prawda:)
    witam wszystkich w nowym słonecznym dniu ( zobaczymy jak długo:)
    miłego dnia :p
     
  17. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    u mnie tez cieplusio...aż chciało się wyjść z domu :)
     
  18. -szalona-

    -szalona- Wyjątkowy talent

    dokładnie :) wczoraj było pochmurno i deszczowo a dziś zupełnie inaczej
    teraz już troszkę chłodniej ale i tak ładnie
     
  19. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    no i co powiesz ciekawego ?:D
     
  20. U mnie teraz piękny wieczór jest słoneczko świeci aż miło mam nadzieję że jutro też będzie ładnie :)
    Rogalikiem sie poczętuj :)

    [​IMG]