Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    :pnie będe ich miała :)

    kwiatów duzo trzeba nasiać:sleepy:
     
  2. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    w bukiety poskładać :D

    bry wszystkim z rana
     
  3. hania66

    hania66 Półbóstwo forum

    ranek bez słoneczka
    płatki śniegu licze se
     
  4. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    moje owieczki beczą me ee:)

    gucia dzisiaj nie poznałam :D
     
  5. hania66

    hania66 Półbóstwo forum

    A to pewnie w garnkach czegoś szukałaś ?
    U mnie słoneczko pięknie świeci :D
     
  6. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    i z dachu woda leci

    garnki już pomyte :D
     
  7. hania66

    hania66 Półbóstwo forum

    U mnie losowanie było
    Ja ciacho kroje
     
  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    jesteśmy we dwoje

    jakie ciacho kroisz ?:D
     
    -guciu74-, becia1989 oraz marzena5275 lubią to.
  9. hania66

    hania66 Półbóstwo forum

    sernik mniam pychotka jakos wyszedł sam
    Za to herbatka nie chce sie zrobic
     
  10. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    musze farme przyozdobić

    to poczęstuj tym serniczkiem :)
     
  11. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    nie pogardzę nawet pierniczkiem

    o ile będzie dobry:p
     
  12. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam jestem z kobry

    ponoć wyszedł pyszny :D
     
  13. hania66

    hania66 Półbóstwo forum

    Pychotka palce lizać
    dawać tutaj talerzyki ino szybko
     
  14. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    już podaje moja rybko :D

    chyba talerz jest za duży :)
     
  15. hania66 po raz kolejny widzę że nie rymujesz tylko odpisujesz na poprzedni post. Proszę zapoznaj się z zasadami tej zabawy :)
     
    -guciu74- lubi to.
  16. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    bardzo się boje burzy

    sernik ja uwielbiam bardzo
     
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    a ja jaja na twardo :D

    ale śniegu nasypało :)
     
  18. hania66

    hania66 Półbóstwo forum

    Dokładnie po raz drugi zreszta rym rymowi nie rowny. Bawić kazdy sie moze a to dziwne ze tylko moje widzisz hym
     
    dantic3 i -guciu74- lubią to.
  19. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    cały świat dzisiaj na biało

    w domu cieplutko
     
  20. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    niedzieli zostało malutko

    a jutro znowu do pracy