Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Dla kurczaków są osobne prezenty ale nie ma tam nic z rzemiosła a na początek taki chlebek marchewkowy, dżem dyniowy czy czasem CJM są ogromna pomocą więc z tych 7 czasem wyskrobie coś dla kurczaków :)
    Możesz byc spokojna nikomu nie odbierasz prezentów a obdarowanie Ciebie też jest dla mnie miłe :D
    Trzymam kciuki za Twoje zakończenie eventu i zmykam bo mam jeszcze trochę roboty :(
    Dziękuję za pogaduchy :) spokojnej nocki i do spotkania. Spij dobrze :)
     
    ryba4862, Hesarenka64 and carlain21 like this.
  2. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Masz rację,te drobne prezenty z rzemiosła na początkowych poziomach to pomocne są:)
    :):):)
    Dziękuję, już się nie martwię eventem,wiem,że SP zgarnę:)
    Mnie też było miło pogadać:)
    Nie zatrać się w tych zajęciach,które będziesz wykonywać;)
    Wzajemnie:)
    Bajecznych snów:)
     
    stokrotka76, ryba4862 and Hesarenka64 like this.
  3. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Witam cieplutko xD
    Na dworze zimno brr (jak to bywa zimą ;))Nie mogę doczekać się wiosny .Zima strasznie mnie przygnębia .
    Pracy w realu mam dużo .Na dyżurach ciężko , a to z powodu właśnie zimy -.-
    Event , zakończony pomyślnie , czekam na następne fascynujące wydarzenia xD
    Podczytuje zgadule i juz sama nie wiem co kupić na targu , co siać hahaha
    Stokrotko , ślicznie wyglądasz xD
    Kara , w tej kreacji wyglądasz przepięknie xD
    [​IMG]
     
    stokrotka76 and carlain21 like this.
  4. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Cieplutko odwzajemniam powitanie:)

    Nie wiem jak u mnie nie sprawdzałam,ale najgorzej dziś nie było:)
    Całkiem ok,wiosennie:)
    Wczoraj w radio słyszałam,że już można szukać oznak wiosny,kwiaty kwitną,drzewa też:)
    Przybijmy sobie piątkę,też ukończyłam po 19-stej:) Małpkę trupią tylko miałam oddać:)
    Ja zaczęłam czytać właśnie,trzeba tam wrócić:)
    Ciekawe co kiwi będzie jadło:)??
    Oj, tam przepięknie:p Dziękuję:inlove:

    Umiesz robić Rybko niespodzianki,bardzo miłe:)
     
    stokrotka76 and ryba4862 like this.
  5. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Gratuluję , Kara xDWiedziałam ,że skończysz , przecież trzymałam kciuki xD
    Kiwi , to ciekawe kiedy u mnie na farmie zawita , tak jak i wilki , bociany itd , o drzewkach co niektórych nie wspomnę .TS mnie nie lubią i nie kupuję , stawiam tylko te z nagród i ostatnio żabki mnie zaskoczyły .Na ogół lubią mnie pomarańczowe pszczółki xD
    Co do zimy , to u mnie rano , jak z pracy wracałam leżał śnieg i było na chodnikach bardzo ślisko .
    Dziękuję Kara , za prezenty .Jakie niespodzianki ?xD
    Stokrotce , też dziękuję za prezenty xD
    Co do wyglądu :)to, tak sobie właśnie Ciebie wyobrażam xDjak na tej sygnaturce
    [​IMG]
     
    Last edited: Jan 21, 2015
    stokrotka76 and carlain21 like this.
  6. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Ja jak mam Fl,ale tylko z misji, to kupię 1-2 tajemnicze sadzonki:) Tak to mam to co z nagród z eventów:)
    I jeże ostatnio oraz kotki zdobyłam:) A ja sama nie wiem co mnie lubi czy to lisy,orły lub myszy lub też pomarańczowe zagrody:)
    Pszczelarstwem możesz się zając na dobrexD
    U mnie śniegu nie ma:) Wiosna,wiosna:)
    A co byś powiedziała,jakbyś 23 powiadomienia zauważyła, a tam same polubienia od CiebiexD
    Takie male prezenciki,nie ma za co dziękować:p
     
    stokrotka76 and ryba4862 like this.
  7. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Przepraszam ,że dopiero teraz Ci odpisuję , ale czasem z synkiem dzielę się laptopem .
    Kara , nic nie poradzę na to ,że lubię Ciebie i to o czym piszesz :DWidzę też , ze często odpowiadasz na pytania , pomagasz .To jak tu Cię nie lubić xD
    Jestem córką pszczelarza , to zapewne dlatego te ule otrzymuję , coby tradycję rodzinną podtrzymać xD
    Miłego dnia Ci życzę :)
    Pozdrowienia dla wszystkich pozostawiam :)
     
    stokrotka76 and carlain21 like this.
  8. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór:)

    Tak sobie myślałam,że albo jesteś zajęta lub ktoś "podprowadził" Ci laptopa:)

    Jak umiem pomóc, to pomagam:) Dziękuję:)

    Popatrz,nawet tu na Farmie chcą,byś tradycję podtrzymała:) Taką sugestię do Ciebie kierują:)

    Zapoznałyście się z poradnikiem do nowej misji?

    Pozdrowionka dla zaglądających do Magicznej Kociej Chaty:)

    PS. Jak tam minął Wam dzień Babci?
     
    stokrotka76 and ryba4862 like this.
  9. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :)

    Kara , dzień Babci , obchodziłam w zeszłą niedzielę :)Dostałam od wnusia kwiatuszek w doniczce xDtaką miniaturkę gerberków (chyba )Jeszcze kwitnie :inlove:Jutro przyjeżdża córcia (studentka)W niedziele ma urodziny , to i tak zjazd rodzinny się odbędzie xD
    Zapoznałam się z nową misja , wystawiłam zagrody :)Tyle co potrzeba będzie to nie mam ,ale przecież misja nie ucieknie .Powoli ją wykonam :)
    A jak u Ciebie z zapasami zwierzątek ?
     
    carlain21 and stokrotka76 like this.
  10. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    To ładny prezent, masz czym oko nacieszyć i zajęcie:)

    Dla córki, wszystkiego dobrego życzę na zaś:)

    Niektóre zwierzaki mam, innych brak:) Nietoperze mam tylko 2:) Za to świetlików masa:inlove:

    Ja byłam dziś zapalić znicz na cmentarzu-dziadkowi. Babci życzenia złożyliśmy wczoraj a słodkości dostała wcześniej:)
     
    stokrotka76 and ryba4862 like this.
  11. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Tak , oko cieszy i to bardzo , taki kawałeczek wiosny w środku zimy .Kwiatki pomarańczowe w pomarańczowej doniczce xD
    Moja babcia , niestety daleko ode mnie , ale myślę o niej ....
    Jednego z dziadków nigdy nie dane mi było poznać ...myślę o nim cieplutko
    Tak , świetlików masz przecież całą polanę xDTeraz możesz sprzedać i kupić np . te brakujące nietoperze :)

    Za , życzenia dla córci dziękuję :D
     
    Last edited: Jan 22, 2015
    stokrotka76 and carlain21 like this.
  12. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Kolorystyka bardzo trafiona:) Kwiatki z doniczką się nie zlewają??

    Ja mam już tylko babcie. Jednego z dziadków nie pamiętam-miałam 3 latka jak odszedł-dawno to było już bardzo a babci też już z nami jednej nie ma. A drugi z dziadków to jeszcze nie ma roku jak zmarł.

    Nie całą, okazało się,że 1 polany mi brakuje,ale w misji jest do zdobyciaxD. W stodole się nie mieszczą już. Nie sprzedaję na razie,czekam na bardzo,bardzo wysoką cenę:) A tak do prawdy,to trudni mi się z nimi rozstać.

    Od dziś na mojej farmie, królują złotolistne drzewa,troszkę klonów i inne,które miałam-wszystkie łąki w drzewach, Bahama też,ale nie całą-nie ma tam tylu drzewek:)

    Na razie sprzedaję owies-nie wiem czemu kupują,ale mało ofert a przez ostatnie eventy trochę nasiałam i kupuję mleko krowie- w ZZ wyczytałam,że może się przydać a teraz tanie:)
     
    stokrotka76 and ryba4862 like this.
  13. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Ta doniczka , to takie wiaderko z narysowanymi kwiatkami (tak jak by białą kredką ) Są jeszcze zielone liście i na długich łodygach dwa kwiaty z pomarańczowymi płatkami .Kompozycja mi się bardzo podoba .Jak na razie to wybór mojej starszej córki .Wnusio ma dopiero dwa latka .Za rok dostanę wspaniałą laurkę :)
    To będziesz miała całą polanę w świetlikach :D
    Ja wystawiłam mleczne drzewka , niech mi to mleko samo rośnie ;)xD
    Kara , dobrej , spokojnej nocy xDRano do pracy na 12 godzin , dlatego też pora na mnie .
    Do sklikania :)
     
    stokrotka76 and carlain21 like this.
  14. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Moja wyobraźnia działa-na pewno ślicznie to wygląda:)

    Ja kupiłam,bardzo tanie jest:)
    A po za tym,drzewka chwastami nie zarosną a mnie ma nie być jakiś czas:)
    Dobrej nocy, bajecznych snów:)
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  15. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Hej...misja w spółdzielni zrobiona za wyjątkiem ostatniego zadania bo kiwi nie mam jak wszyscy zresztą ale TS nie kupuję bo nie mam do nich szczęścia. Poczekam aż będą w jakimś evencie do wygrania :D
    Jak zobaczyłam, że do wygrania są świetliki to od razu pomyslałam o Karolinie i jej hodowli świetlików, teraz nieźle możesz na nich zarobić :D
    Mój wnuk jest już dużym chłopcem więc laurkę narysował sam. Mam już niezły zbiór z przeróżnych okazji :D
     
    ryba4862 and carlain21 like this.
  16. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witaj Stokrotko:)

    Skąd miałaś tyle zwierzaków:)

    Trafili z polaną świetlików,tej jednej mi brakowało:)
    W stodole trochę ich jest,ale trudno mi się z nimi rozstać a cena jeszcze nie tak bardzo satysfakcjonująca dla mnie,wiec czekam jeszcze:)
    Paszy też mam sporo dla nich:)
    Brawo za misję:)

    To wnuczek piękną kolekcję dla babci stworzył:)
     
    ryba4862 likes this.
  17. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Karolinko ja mam spory zapas zwierzaków bo zawsze wystawiam zarody po skończonym evencie a mało kiedy sprzedaję :D regularnie sprzedaję tylko świetliki bo zawsze mają niezłą cenę i szybko sprzedają sie na targu....nie przywiązuję się do zwierzaków ale zawsze szkoda mi sprzedawać coś z rzemiosła więc prawie nigdy tego nie robię :D

    Kiedyś jak wnuk będzie duży to pokażę mu te wszystkie prace :D

    Wystawiłam TS z misji i ciekawa jestem co los przyniesie :D
     
    ryba4862 and carlain21 like this.
  18. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Myślałam,że kiepsko u Ciebie ze zwierzakami,bo napisałaś raz,że boisz się kolejnego eventu ze zwierzakami:)
    U mnie też zagrody stoją,lubię jak są u mnie na farmie zwierzaki, kiedyś hodowałam strusie,wiewiórki,orły-teraz się przydają:)
    A świetliki, uwielbiam, są takie piękne:inlove::inlove:

    Wysłałam coś z rzemiosła,będziesz mieć dla kurczaków lub dla siebie:)

    Trzymam kciuki,aby ts były owocne:)
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  19. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Boję się jak wymagają po raz kolejny dużej ilości krówek, świnek, kaczuszek bo co oddam, trochę sprzedam bo wtedy ceny są najlepsze w stodole robi się pustawo a tu znowu potrzebne do jakiś misji więc tego nie lubię a te z TS nie są wymagane tak często więc mam zapas :)
    Ja tez tak mam, że lubię jak zwierzaki mam na farmie :D
    Dziękuję za te chlebki, dbasz o moje kurczaki :D a kurczaki są zadowolone :D
    Jak odkryję TS to napiszę czy trzymanie kciuków pomogło :D
     
    ryba4862 and carlain21 like this.
  20. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum



    A no te zwierzaki,często potrzebne,czy do eventów lub do oaz:)
    Z ts tak,można uzbierać ciś lub sprzedawać jak wilki przykładowo:)

    To już Twoje chlebki,więc możesz robić co chcesz z nimi:)

    Trzymam mocno,mocno:)
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
Thread Status:
Not open for further replies.