Opinie EVENT: Komiks VII- Z lotu ptaka

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_IRI, Jan 14, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ukasi1

    ukasi1 Czeladnik forum

    No jakoś się zniechęciłam, bo dalej nie ma niedżwiadków, tylko sianie i sianie, a pnacza tez nie mam.
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ale kiedyś będziesz miała,to będzie,jak znalazł xDA niedźwiadki,to niektórym graczom w pasku siedzą a G&T podobno niedługo ;) Rób dalej,nie leń się :pTrzymam kciuki z Ciebie :music:
     
  3. ukasi1

    ukasi1 Czeladnik forum

    Mila jestes, chyba mnie przekonałaś, będę siała i zbierała, czyli klikała i klikała bez końca, bo przecież i tak nie ma co innego na farmie robić. dzięki za motywacje.
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Wiem,że to nuda ale taka dola farmera-siać i zbierać xDPowodzenia
     
  5. *Happygarden*

    *Happygarden* Półbóstwo forum

    U mnie już tylko skrzyneczek brakuje i około 1000 roślinek,luzik:p
    Koło fortuny też mnie polubiło i z ewentowych imprezówek mam komplecik:)

    [​IMG] :)
     
  6. Keczmer

    Keczmer Aktywny autor

    Wielkie dzięki za motywację! :D
    Udało się, mam hodowlę małp, małpki się hodują - dzięki pomocy dobrych ludzi z Forum i mojego Sąsiada oraz produkcji Czerwonego Kruszonu, zrobiłam 3 poziomy i zdobyłam 20 ZB potrzebne do odblokowania hodowli!

    Teraz już "tylko" 13.000 zielska ... ;) ;)
     
  7. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Cieszą się że zmotywowałam do działania:)
    Przed chwilą odblokowałam pandy na następny tego typu event będę bardziej przygotowana.
    Jeszcze 17 350 PD do miecia:inlove::inlove::inlove::inlove:
     
  8. agnieska

    agnieska Ekspert forum

    Mi też kiepsko szła, ale ostatecznie się udało ;)
     
  9. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Tak dokładnie:)
    Obym tylko nie zapomniała zjeść jeszcze dopalaczy:)
    Wszystko dzięki agbiko, nie wpadłabym na to,aby te TPD zdobyć fabryczkami masła:)
     
    **Butterflies** and agbiko like this.
  10. alusoo

    alusoo Zaawansowany

    W poradniku event ma 5 zadań ale nigdzie nie mogę doczytać się informacji co kryje się pod 6 -tym zadaniem.Czyżby jakaś niespodzianka?
     
    **Butterflies** likes this.
  11. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Tak,techniczna niespodzianka:)
    Miłej zabawy;)
     
    **Butterflies** and juliuszka like this.
  12. alusoo

    alusoo Zaawansowany

    Lubię niespodzianki -nie mogę się doczekać...ale już niedługo się dowiem--Dzięki
     
    **Butterflies** likes this.
  13. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam:D
    gratki tym,którzy już skończyli event:D
    walczącym powodzenia:D
    ja już bliska skończenia:D
    brakuje mi niecałe 6139 badylka,za godz. zbieram,a przed północą powinien być koniec (o ile dobrze policzyłam):D
     
    **Butterflies** and 0olimpia0 like this.
  14. Esterka23

    Esterka23 Chodząca legenda forum

    a ja walczę z 3 zadaniem brak 28 tyś jeszcze
     
  15. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Ja mimo, ze mam kilka niedzwiedzi, zawalczylam o nie , nie tylko dla wyzwania. Ostatnio sie przekonalam, ze jesli BP cos daje, trzeba brac, bo nie wiadomo, kiedy sie przyda.
     
  16. -Iza-90

    -Iza-90 Wielki mistrz forum

    Roślinki juz komplet ale brakuje niestety 297 wypadajek. Posiałam na noc goździki więc mam nadzieje że dam rade uzbierać :)
     
    **Butterflies** likes this.
  17. kewunia

    kewunia Zaawansowany

    gdzieś czytałam że będzie kod czy ktos wie coś na ten temat
     
    agnieska and **Butterflies** like this.
  18. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    W OO była informacja podana,że kod będzie:)
    Jeszcze jednak nie wiadomo kiedy i jaki ten kod nam podadzą:)
     
    **Butterflies** likes this.
  19. GRZECZNYCHŁOPIEC

    GRZECZNYCHŁOPIEC Analityk forum

    Siemka,
    150 ładunków brakuje do końca
    pozdrawiam
    :)
     
  20. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Hejka :)
    Bez spinki event na ukończeniu - brakuje mi tylko ok 90 wypadajek ..:), co do 3 zadania nie byłam pewna czy starczy PD , ale ukończyłam za pierwszym zbiorem :)..co do nagród z imprezówek - szkoda gadać trafiłam na sam badziew łącznie z jajcarnią ( zwykłą)...nie wiem po co mi ona na 94 poziomie ???..generalnie event fajny :) ..powodzenia "walczącym"...
     
Thread Status:
Not open for further replies.