Opinie EVENT: Komiks VII- Z lotu ptaka

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_IRI, Jan 14, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. GRZECZNYCHŁOPIEC

    GRZECZNYCHŁOPIEC Analityk forum

    porażka , ale dali do pieca o_O
     
    Esterka23 likes this.
  2. -Iza-90

    -Iza-90 Wielki mistrz forum

    Do pierwszego zadania zabrakło jeszcze 27319 PD czyli jutro jak drzewka urosną dopiero skończę.:)
    Potrzebuje wieniec wiosenny i dźem wielkanocny za każdy oddam CMJ może ktoś mógłby się ze mną wymienic :)
     
  3. mx23

    mx23 Forumowy żółtodziób

    No to pewnie każdy z nas dostanie taką odpowiedź:

    uprzejmie informujemy, iż Pana/i zgłoszenie zostało przyjęte. Odpowiedź na nie zostanie udzielona najszybciej jak to możliwe. Prosimy wziąć pod uwagę, że ze względu na dużą liczbę zgłoszeń wpływających do nas każdego dnia, nie jesteśmy w stanie rozwiązać Pana/i problemu natychmiast. W przypadku bardziej skomplikowanych problemów lub zgłoszeń wymagających dodatkowych konsultacji czas oczekiwania może wydłużyć się nawet do kilku dni.

    mi osobiście podoba się akcja z kilkoma dniami oczekiwania xD:cry:-.->:(:mad:
     
  4. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    Pierwsze zadanie zaliczone:) baobaby są niezastąpione:Dszkoda że z zagrodami nie pójdzie tak łatwo...
     
  5. jakleci.ewa102

    jakleci.ewa102 Zaawansowany

    pierwsze zadanie zaliczone:)...i teraz sie zastanawiam ,czy wysiac całość roślinki i na koniec uruchomić zadanie z zagrodami i oddać wszystkie rosliny za jednym razem:)
     
  6. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Z wejściówek mam:
    26xSNZ
    18xSP
    1x śpiewający tulipan
    1xstrzygalnia królików
    1xstaw z karpiami koi
    1xzagroda dla osłów czerwona
    1xbyk ognisty:)

    Eventowa roślinka rozsiana,problemów na famie u mnie nie ma.
    Mam nadzieję,że Wam również wszystko doliczą:)
     
    ryzio, Mojabonanza and gosiagosia60 like this.
  7. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja podlalam swoje xxlki jeszcze zeby szybciej byly niz za 12 h bo za 12 h bede spac bo o 6 jutro musze wstac a tak to jeszcze dzis zbiore-w razie jakby mialo zabrknac jutro-chociaz nie powinno ;) kurde najgorzej ze bede musiala szybko farme zdemolowac ;/ na szczescie mam kombajn uff...walne male pola i na uczelnie :p
     
  8. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    wszystkich drzew? czy tylko mirabelki, jajecznego i cytryny?
     
  9. GRZECZNYCHŁOPIEC

    GRZECZNYCHŁOPIEC Analityk forum

    Ja z wejściówkami poczekam na ewent
    moze sie trafi nowość :)

    https://board-pl.farmerama.com/inde...-wejściówek-na-farmerskim-kole-fortuny.15313/
     
    ryzio and Esterka23 like this.
  10. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    tak wszystkich.
     
    Esterka23 and Anuszki like this.
  11. Alairë

    Alairë Generał forum

    No i super...
    Zastosowałam się dokładnie do rad, które dostałam kilka stron wcześniej.
    Mam tak samo, jak gracze, którzy uruchomili automatyczny zbiór z premium...
    Jakaś masakra. Zebrałam łącznie ok. 100 000 PD/TPD a doliczyło mi tyle jak na screenie....
    I ciekawa jestem co teraz...
    Wyłączyłam automatyczny zbiór i idę podsypać drzewka tym co mam, a mam niewiele...
    Jestem wściekła, takiego obrotu spraw się nie spodziewałam.
    Po to się kupuje coś ekstra, żeby odnosić z tego korzyści, w życiu bym nie wydała kasy na premium roczne, gdybym wiedziała, że się takie hece mogą zdarzać... >:(

    [​IMG]
     
    blazers likes this.
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Wszyściutkich :)
    Z wyjątkiem magicznego i tęczowego, bo to itemy :)
     
    gosiagosia60 and Anuszki like this.
  13. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jest OO w sprawie automatu. Proszą o cierpliwość i żeby nie pisać do PT xD.
    Piękna pogoda i zaraz koniec pracy. Mniam:).
     
  14. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    GRZECZNYCHŁOPIEC likes this.
  15. GRZECZNYCHŁOPIEC

    GRZECZNYCHŁOPIEC Analityk forum

    Ja diskoróżyczke i tulipana :D

    i nowy rząd mi sie pojawił :)
     
    Esterka23 likes this.
  16. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Czyżby coś pysznego z pianką dla złagodzenia bólu po niezaliczonych PD ?
     
  17. Esterka23

    Esterka23 Chodząca legenda forum

    masz konto premium?
     
    GRZECZNYCHŁOPIEC likes this.
  18. Mojabonanza

    Mojabonanza Mieszkaniec forum

    U mnie stan faktyczny wygląda tak: automatem zebrałam sekwoje na leśnej, chciałam zobaczyć ile brakło do zadania,a tu zonk okrągłe 0 zaliczyło na liczniku, więc do miasta -wyłączyć premium. Resztę farmy obrobiłam kombajnem i te 60tys. mam, ale owoce i PD z 4 dni poszły w czarną dziurę. Super.
     
  19. kgospoda

    kgospoda Forum Pro

    Hejka,
    a ja już wiem, że nie mam szans na skończenie 1 zadania... Nie wiem, dlaczego założyłam, że trzeba 30 tys. PD/TPD :eek::oops: i po pierwszym zbiorze mam 16,9 tys.... :cry::cry::cry:
    już nie będę się bawić więcej z przetworami -.- - zostawiam na zadanie ze zwierzakami - tam będę musiała się lepiej przyłożyć do liczenia...

    wyrazy współczucia dla wszystkich, którym nie zaliczyło
     
  20. jk_1982

    jk_1982 Wielki mistrz forum

    i znowu wtopa, zebrałem drzewa z jednej łąki(jakieś 11tyś) bez włączenia zadania i tak jak na razie to mam tylko 23tyś:cry:
     
    GRZECZNYCHŁOPIEC likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.