Opinie Odyseja Helgrid

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 24 czerwca 2026 o 09:02.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Zerknij na filmik, komnata1 od niej zaczynamy chodzenie po lochach:



    Skrzynię po lewej stronie otworzysz wchodząc do komnaty1 z komnaty 24, skrzynię po prawej stronie otworzysz wchodząc z komnaty 28.
     
    MamiKar i hiacynta lubią to.
  2. -stamps-

    -stamps- Okazjonalny autor

    Witam

    Czy ktoś ma numery komnat z żetonami ?
    Mam 1 z początku labiryntu - 1 komnata 2 kom..../liczę od początku -
    - numeracja niezgodna na planszy poglądowej /
    Potrzebne jeszcze 3 !
     
    hiacynta lubi to.
  3. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    żetony są w komnatach 1/2/17/22
     
  4. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Numeracja jak najbardziej zgodna z tą planszą
    [​IMG]
    z Poradnika
    Zaczynamy od 1 i idziemy kolejno przez 2, 3, 4....itd.
    żetony znajdują się w 1-szej , 3-ciej, 17-stej i 22-giej komnacie
    jednak ten z 1-szej można odebrać dopiero po dotarciu do komnaty 24 i stamtąd wchodzimy bocznymi drzwiami (z prawej) do 1 , rozgrywamy gierkę i mamy żeton ze skrzynki
     
    hiacynta lubi to.
  5. pbkl

    pbkl Półbóstwo forum

    Mialam nie robic, ale wnusia przyszla i narobila mi ochoty. Te darmowe gierki pokazaly mi, ze to cos co juz kiedys robilam i bylo jednak fajne.
    Zaczynam rozsiew i zobaczymy jak bedzie.
    Ajjj te wnusiatka ;)
     
    hiacynta i ajlowdisgejm lubią to.
  6. zletrafileskotku

    zletrafileskotku Nadzorca forum

    Czy wszystkie rubiny są wymagane i potrzebene? w komnacie nr 11 , jest jeden w skrzynce ale nie jestem w stanie przejść tej gry...
     
    hiacynta lubi to.
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Tak wszystkie są potrzebne, bo ten rubin w 11 komnacie wykorzystujesz do otworzenia drzwi między komnatą 10-27.
    Odrobina cierpliwości, da się zestrzelić te baloniki, troszkę dłużej trwa ale da się, to dopiero początek dalej będzie jeszcze lepiej :(.
    Nie poddawaj się :).
     
    hiacynta lubi to.
  8. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Jeden rubin otwiera drzwi z komnaty 10 do 27 - ale nie ma konieczności ich otwierania bo tam nagroda ( od tej prawej strony) to 1 parowy bilet i 2 x zag. zagroda , o ile dobrze pamiętam.
    Skoro więc nie możesz przejść to idź dalej do 12, 13 ...i kolejnych . Drugi z rubinów będzie w 27 (wejście od 26) i ten wystarczy by otworzyć drzwi z 29 do 30 a tym samym dostać się na II piętro .
    Kolejne 3 rubiny potrzebne do otwarcia komnaty 45 (z drugą gałązką pnącza) są do zdobycia w komnacie 44 , tak że...
    powodzenia :)
     
    hiacynta lubi to.
  9. ola88888

    ola88888 Baron forum

    Ja dopiero w drugiej komnacie, gdzie jest jakis smok.
    Czy moge oddac te 3 rzeczy co je chce a na koncu 1200 rosliny-kiedys tam czy on zniknie jak nie oddam na czas?
     
    hiacynta lubi to.
  10. zletrafileskotku

    zletrafileskotku Nadzorca forum

    a macie jakieś porady jak przejść tą gierkę w tej 11 stej komnacie? kurde, a myślałam że jestem zręcznościowa...jednak bardzo Nie
     
    hiacynta lubi to.
  11. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    możesz oddać to co masz a jak będziesz miała juz roślinę to oddasz roślinkę, zwierzak nie znika.
     
    ola88888, hiacynta oraz pbkl lubią to.
  12. zletrafileskotku

    zletrafileskotku Nadzorca forum

    Przeszłąm ! :D:D:DxDPolecam strzelać z frustracją ;D aż w końcu zwyczajnie się uda, nawet nie wiem kiedy i jak, ale fajnie że mogę iść dalej,
    aż się boję jak piszecie ze dalej jest gorzej
     
  13. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    czasami za szybko lecą wiaderka z wodą, a czasami lecą wiaderka z zielskiem -jeden po drugim, ale trzeba się uzbroić w cierpliwość i się wtedy udaję :) :)
     
    hiacynta i Sookie lubią to.
  14. rysio

    rysio Półbóstwo forum

    jak wam leci pylek? pomimo 10x JC (po 5 na str) po ok 30 na stronie, kompletna klapa
     
    hiacynta lubi to.
  15. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    [upalnie leniwe ciach]

    Skończyłam event , Super się spaceruje po lochach
    Edytowałam i usunęłam zanim Zecia toporkiem wytnie:p

    Ponieważ usunęłam post, na który tutaj była odpowiedź, to i tutaj toporka użyłam.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 26 czerwca 2026 o 21:09
    hiacynta, bona53 oraz Marrylan lubią to.
  16. Karakuliambro

    Karakuliambro Książę forum

    Gratuluję. Ja to za durna chyba jestem żeby go ukończyć. Już kilka razy podchodziłam do jednej gierki z wiadomym rezultatem. Nie chce mi się klikać bez końca.
    W Wiedźmina nie grałam, ale książki wszystkie przeczytałam jakieś 20 lat temu. Polecam tym co nie czytali. Wspaniała lektura.
     
    hiacynta, Sookie oraz ***MoniaM*** lubią to.
  17. bona53

    bona53 Półbóstwo forum

    Superrrr jak sie tobie udało powystrzelać to całe dziadostwo.

    Post edytowałam zgodnie z oryginałem.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 26 czerwca 2026 o 21:10
    hiacynta lubi to.
  18. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Ja staram się układać od najdalszych.(Tzn strzelać) Te najbliższe to same się zrobią.
     
    hiacynta i Sookie lubią to.
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    czy z rzepy będzie pyłek ;)
    __________________
    piccolo ; zabawa w wodzie z kumplem xD

    27 czerwiec 5;59
    zaliczone :D

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 27 czerwca 2026 o 04:59
    hiacynta i Sookie lubią to.
  20. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Robiłam tak jak ania12355 Zaczynałam od tych najdalszych
     
    hiacynta i bona53 lubią to.